בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור טבעי – כי יופי טבעי הכי יפה

                                                               

יש אומרים שהמאפרות המקצועיות באמת גורמות לך להתאפר ולהיראות כאילו לא התאפרת וזה למעשה המראה הטבעי שלך, זהו בעצם איפור טבעי, אז לנשים אשר מאמינות שאיפור מספק מראה מלאכותי האמנות של איפור טבעי תוכיח אחרת.

איפור טבעי אמור לטשטש פגמים, להסתיר צלקות או שומות, להסתיר אדמומיות בפנים ולכסות על כל דבר אשר מפריע לפנים חלקות, ומנגד להדגיש את היתרונות בפנייך ולהעצים את היופי הטבעי אשר קיים בהן, במעט מאמץ ניתן להסתיר פגמים ולהדגיש יתרונות.

איפור טבעי מתאים לכל אישה אך חובה להתאים את גווני מוצרי האיפור לגוון העור של האישה כדי להגיע לדימיון מירבי ולמראה הטבעי.

איפור טבעי לבהירות שיער מתחיל בפיזור נקודות מייקאפ על הפנים ומיזוגם לעור על ידי ספוגית, הדגשת הגבות על ידי עיפרון בגוון חום בהיר אך באופן עדין כמה שניתן, צללית בגוון חום בהיר על שקע העפעף ושמנת על שקע העפעף עם טשטוש קל ביניהן, הצללית בה השתמשנו לשקע העפעף תשמש גם ליצור הדגשה לזווית החיצונית של העין עם טשטוש כלפי מעלה, מורחים מסקרה חומה על הריסים, ומורחים על השפתיים גלוס או שפתון בגוון טבעי.

איפור טבעי לכהות שיער מתחיל במריחת מייקאפ וטשטושו על ידי ספוגית, הדגשת הגבות בצללית חומה, אך לא כהה מידי לצורך מראה טבעי, את הריסים מורחים במסקרה ואת קו הריסים העליון מדגישים בעזרת מברשת צלליות וצללית בגוון חום כהה, על השפתיים שפתון טבעי או גלוס שקוף.

איפור טבעי לאדמוניות מתבטא שוב במריחת מייקאפ וטשטושו על ידי ספוגית לחה, כאשר המייקאפ תפקידו לספק לעור מראה אחיד ולא להסתיר את הנמשים, מדגישים את הגבות עם צללית חומה, אך בצורה עדינה כדי לא להאפיל על הגבות, את הריסים מדגישים עם מסקרה חומה, ועם אותה צללית עוברים על קו הריסים התחתון במברשת צלליות עדינה, מורחים קצת סומק בגוון בהיר, ורוד או אפרסק על הלחיים ומטשטשים אותו, ובשפתיים ניתן לשים שפתון ורדרד, או ליפגלוס שקוף.

איפור טבעי הוא למעשה איפור מבוקש שכן הוא מאפשר לנשים רבות להיראות כאילו הן אינן מאופרות כלל ומה שרואים זה לא איפור אלא את היופי הטבעי שלהן, וכך הן שומרות על מראה צעיר ורענן, ומראות לעולם שהיופי הטבעי שלהן פשוט מדהים, אין ספק שמבחינת סגנונות האיפור איפור טבעי מבוקש מאוד בשל העובדה שהוא קל מהיר ומספק את המטרות

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5