בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

 

איפור מעושן – למראה מסתורי ומרתק

                 

איפור מעושן זהו סגנון אשר נועד לתת לך מראה סקסי, מסתורי, מפתה, דרמטי, מרתק, כל התכונות אשר משאירות את הסובבים אותך פעורי פה, ובמידה ותעדיפי איפור ערב מעושן תייצרי סביבך נוכחות אשר לא ניתן להתעלם ממנה.

איפור מעושן מתבצע על ידי טכניקות איפור מיוחדות ומאופיין על ידי עיניים המאופרות בגוון כהה מעושן ואפל.

היופי של איפור מעושן הוא שאף פעם לא ניתן לצפות מתיי הוא מסתיים משום שהוא מתחיל בריכוז כהה של צללית מסביב לעין אשר מתערפלת אט אט ככל שמתרחקים מן העין על ידי טכניקות של טשטוש הצללית, טשטוש ומריחת הצללית נמתח בכיוון זוויתי כלפי הפינה החיצונית העליונה של העין, האופן בו האיפור נוצר והמראה אשר הוא מייצר נותן צורה ערפילית או מעושנת ומכאן שמו איפור מעושן.

איפור ערב מעושן או כל איפור מעושן נחשב לאחד מסגנונות האיפור המורכבים ביותר אך כאשר מגיעים לתוצאה הרצויה מקבלית מראה ייחודי ומרתק כשהעיקרון הוא להשתמש בצללית עם גוון כהה עד כמה שניתן מאזור הקרוב לעין, ואז הצללית הולכת ומתבהרת ככל שמתרחקים מן העין, ועם הניגודים של שחור ולבן אנו יכולים להגיע ליצירת אפקט מסתורי ומעניין ועל כן השימוש בצלליות בצבעי פסטל רך ומלטף אינו אפקטיבי במקרה זה של איפור מעושן.

כמובן שבאותה עת בה הדגשנו את העיניים באיפור כהה ועמוק, עלינו להשאיר את אזור השפתיים עם איפור חיוור ונקי עד כמה שניתן, על מנת שלא לקחת את הפוקוס מן העיניים.

איפור ערב מעושן – וכולם יהיו בהלם

איפור ערב מעושן או איפור מעושן בכלל שולט היום בכל המגזינים ובכל עיתוני האפנה מזה עשר שנים לפחות, וכבר נכתבו על איפור מעושן עשרות מאמרים ועדיין יש נשים החושבות שכאשר יוצרים איפור ערב מעושן אנו יוצרים איפור שחור, וזוהי טעות משום שבתחום של איפור מעושן אנו לא משתמשים בקווים חדים וצבעים כהים בלבד, אלא ביצירת איפור רך מטושטש היוצר מעין ענן עשן, ולא רק השחור יכול ליצור את האפקט אלא כל גוון כהה אשר צבעו כהה יותר מן העור שלנו, חום, אפור, ירוק זית, ושילובים נוספים של צבעים כהים אחרים.

האפקט אשר נוצר על ידי איפור ערב מעושן הוא למעשה הגדלת והעמקת העיניים, וניתן לשחק עם הצלליות כדי לתת אפקט של קרבה לעיניים רחוקות זו מזו ולתת אפקט של ריחוק מעיניים קרובות זו לזו על ידי משיחת הצלליות לכיוונים השונים   

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5