בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור יופי – יופי של איפור

                  

כאשר מאפרת מקצועית מגיעה לספק שירות של איפור מקצועי המטרה היא לספק לפנים איפור יופי מובלט ואת האפשרות לטשטש את החסרונות הקיימים ולחזק את היתרונות ביופייך הטבעי.

איפור יופי זהו אחד הקורסים הבסיסיים אשר כל מאפרת מקצועית עוברת ואשר מכוון ישירות לבצע איפור על כל אישה, ללמוד איך לקחת את נקודות החולשה בכל אישה כמו אדמומיות, פצעונים, צלקות, פריחה, חוסר פרופורציה בפנים, מצח גבוה, אף ארוך, שקיות שחורות מתחת לעיניים, עיניים עמוקות, עיניים בולטות, סנטר כפול, או כל דבר אשר נראה מציק בפנים, ולתקן את האלמנט עם מוצרי איפור איכותיים, בכמה טכניקות של מאפרת מקצועית.

כמובן שבתחום איפור יופי מאפרת מקצועית מחזקת את היתרונות הקיימים בפנייך, חיזוק עצמות הלחיים, הבלטת צבע העיניים וכדומה.

איפור יופי זוהי אמנות בפני עצמה שכן על המאפרת לזהות באופן מהיר וישיר את היתרונות והחסרונות בפנים וכיצד לטשטש או לחזק אותם כך שמלאכת ביצוע איפור יופי תצא יופי יופי.

איפור יופי למעשה הנו מונח כללי לכל סגנונות האיפור כמו למשל איפור ערב, איפור כלות, איפור אפנה וכדומה שכן בכל סגנונות האיפור על המאפרת המקצועית לטשטש את החסרונות הקיימים בפני המאופרת ולחזק לעומתם את היתרונות.

כאשר מגיעה כלה ביום החתונה לקבלת איפור כלות מקצועי על המאפרת לאבחן באופן מהיר ומיידי לפי תווי פני הכלה ולפי מבנה פניה איך לבצע ראשית איפור יופי ועליו להלביש את כל שאר האלמנטים אשר נבחרו לביצוע איפור כלות מקצועי.

משימה זהה מתבצעת כאשר מאפרת מקצועית מוזמנת לבצע איפור ערב לצורך כך היא חייבת לאבחן איפור יופי ולתקן את כל התיקונים שיש לבצע בפני המאופרת על מנת להכין את פניה לצורך ביצוע איפור ערב מקצועי.

הניסיון מלמד שהמטרה הראשית באיפור בכלל היא המטרה של איפור יופי שכן כל אישה אשר איננה צועדת במסלול הדוגמנות ובכל זאת רוצה להיראות במיטבה מתאפרת על מנת להסתיר את הפגמים בפניה ומעוניינת לחזק את היופי הטבעי שלה וכאן נכנסים הכישרון של המאפרת והמקצועיות שלה, כמו גם הניסיון והוותק שלה בתחום איפור מקצועי בכלל ובתחום איפור יופי בפרט.

פעמים רבות נשים אשר רגילות להתאפר לבדן מגיל צעיר מתרגלות לסגנון מסוים של איפור, ואינן מגיעות לאפשרות של הסתכלות מן הצד ולאפשרות של חשיבה לכיוון סגנון איפור שונה וזהו תפקידה של מאפרת מקצועית אשר מתמחה בתחום איפור יופי   

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5