בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור עיניים מעושן – הסטיילינג של העשור

                

אין ספק שמלאכת האיפור זוהי אופנה המשתנה מעת לעת כמו בתחום ההלבשה וכמו בתחום האביזרים והאקססוריז, כך גם באופנת האיפור קיימים שינויים מעת לעת והסגנון השולט בעשר השנים האחרונות בכל עולם האופנה, בכל צילום דוגמנות ובכל מגזין נחשב זוהי הטכניקה של איפור מעושן לעיניים, איפור עיניים מעושן מספק לכל אישה מראה מסתורי ומרתק, מראה דרמתי ומסקרן אשר מדגיש את העיניים לעומת שאר החלקים בפנים ונותן לעיניים מראה מיוחד ומושך את העין של כל הסובבים.

מאפרת מקצועית אשר תגיע לבצע איפור עיניים מעושן חייבת להצטייד במגוון צלליות כדי להשתמש בצבעים הכהים השונים וליישם מעבר מטושטש מצבע לצבע כך שייראה כחלק אחד שלם של ענן עשן צבעוני המשתנה בצבעו מחלק אחד, החלק הקרוב לעין, לחלק אחר, החלק החיצוני של העין כלפי הפינה החיצונית העליונה.

איפור עיניים מעושן זוהי אמנות בפני עצמה לדעת להתאים את גווני הצלליות לגוון העור של האישה וכן לדעת להשתמש בטכניקת הטשטוש והמעבר מצללית לצללית.

איפור מעושן לעיניים – זה החל לפני שנים   

לפני שנים רבות בתעשיית הסרטים בשחור לבן, ובתעשיית התיאטרון השתמשו בטכניקת איפור עיניים מעושן, כאשר רצו לאפר מומיה, או גופה, או כאשר רצו לתאר דמות מרתיעה ומפחידה, כיום לאחר שנים רבות הביאו את הטכניקה לרמת ביצוע אחרת ושונה, אשר מספקת מראש מסתורי ומושך, מעניין ומסקרן, איפור מעושן לעיניים יוצר לעיניים את מוקד המשיכה של כל הסובבים ומגדיל את העיניים ומעצים אותן, כמוכן על ישי איפור עיניים מעושן ניתן לשנות את היחסים בין העיניים אחת כלפי השנייה, אם העיניים קרובות זו לזו ניתן ליצור אפקט הרחקה על ידי משיכת הטשטוש של הצלליות החוצה וכך גם להיפך אם העיניים רחוקות זו מזו ניתן על ידי טשטוש הצלליות פנימה ליצור אפקט של קירבה בינהן.

איפור מעושן לעיניים זהו הסטיילינג של העשור, נכתבו מאות מאמרים בכל מגזיני האופנה הנחשבים על הטכניקות ליצירת איפור מעושן לעיניים, וכן כל הקמפיינים המובילים בתעשיית הדוגמנות השתמשו בטכניקת איפור עיניים מעושן כדי להעצים את יופיה של הדוגמנית.

אם כל העולם מנצל את הטכניקה של איפור עיניים מעושן גם את יכולה, טכניקה זו מתאימה לכל אישה ויכולה להעצים את יופיה של כל אישה, ההבדלים היחידים הם בגוון העור של האישה ובמבנה פניה בהתאמת הטכניקה אך באופן כללי איפור עיניים מעושן מתאים לכולן

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5