בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

מאפרת – מקצוע עם סיפוק

                                                                            

 

מאפרת – מקצוע עם סיפוק

מאפרת בימינו זהו מקצוע נדרש עם הרבה סיפוק ואהבה, מאפרות מקצועיות עובדות למכביר בתחומים נרחבים, בטלויזיה הן מאפרות את כל הכוכבים והשחקנים המגישים וקרייני החדשות, בתיאטרון מאפרת לא נותנת לשחקן לעלות על במה לפני שנתנה בו את כליה ואומנותה, זמרים אשר עולים להופיע לא עולים ללא איפור, וכמובן במסלולי הדוגמנות ובפרסומות הדוגמנים והדוגמניות לובשים מסכת צבע.

אז מאפרת בימינו זהו תפקיד נדרש ולא לשוא התפקיד פונה גם לגבר מאפר בימינו, גם הגבר החדש המטרוסקסואל הפך למאפר וישנם גברים רבים בעלי שם אשר תפסו מקום בעולם האיפור הבינלאומי, מאפרות רבות נהנות כבר שנים מבלעדיות מגדרית על תחום האיפור ורק בעשורים האחרונים הגבר החדש החל מאפר.

מאפרות ישאליות מככבות בכל העולם, בניו יורק, בלונדון בפאריז ובמילאנו, ניתן למצוא נציגים ונציגות ישראלים אשר עוסקים בתחום הכשרוני הזה בהצלחה יתרה ומייצגים את מדינתנו הקטנה בכבוד אם זה בתעשייה ואם זה בהשתתפות בתחרויות בינלאומיות כאלה ואחרות, כמו המאפרת המקצועית עינת רפפורט אשר ייצגה אותנו במספר תחרויות והשתתפה בעשרות תצוגות איפור בעולם ואף זכתה במקומות ראשונים ומכובדים.

עינת רפפורט מאפרת כבר שנים ולדעתה מאפר מקצועי לא רק בוחר במקצוע האהוב אלא המקצוע בוחר בו.

עינת רפפורט טוענת שמאפרת אמיתית נמשכת למקצוע ברמה כזושהיא אינה מסוגלת לעשות דבר או לעסוק בשום תחום אם היא לא משלבת אותו עם איפור שכן ההרגשה היא ריקנות ומרגישים אבודים, לעומת ההרגשה של מאפרות אשר עוסקות במקצוע ובתחום האיפור הם מרגישות מלאות סיפוק שכן הן מביעות את הכשרון שלהן והיכולת המקצועית על הפנים של האובייקט המאופר.

מאפר אמיתי לא מוותר גם אם בהתחלה זה קשה משום שלוקח זמן ולפעמים שנים עד שבונים שם במקצוע הזה ועד שחודרים לשוק כך שניתן להתפרנס מהאמנות והכשרון של האיפור ולא משום דבר אחר, אין ספק שלסלול את הדרך למעלה בעולם האיפור זו מלאכה שדורשת הרבה עבודה, המון סבלנות ומוצרים רבים של איפור אשר נגמרים בדרך.

אז מאפרת יקרה או מאפר יקר הסבלנות משתלמת ובמידה ומצליחים להגיע להכרה בתחום האיפור, מגיעים לסיפוק אדיר שכן מאפרות מצליחות לשלב בין הרגש והכישרון לבין תעסוקה אשר השכר מולה הוא גבוה ואם את טובה אז יש דרישה גבוהה.


  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5