בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור ערב – להפוך אותך לנסיכה

                             

איפור ערב – להפוך אותך לנסיכה

איפור ערב ניתן לעשות בצורה מהירה כי את בלחץ לפני היציאה ולא הספקת להתכונן, או כמו נשים רבות כבר מהאוטו את שולפת מהתיק את האודם, מורחת אותו על שפתייך ומסתפקת בכך, או שבמידה ואת רוצה קצת להשקיע את מתכננת את הזמן כך שלפני היציאה את משקיעה חמש דקות על מנת לתת לפנייך את המראה הנכון.

על מנת להתאים איפור מקצועי לערב, צריך להיערך קודם עם מוצרי איפור אשר מתאימים לך, לא כל המוצרים מתאימים לכל סוגי העור וכמובן לא כל הצבעים מתאימים לכל אישה, צריך לבצע התאמה לבד הציור, כי הפנים של כל אישה הם בד ציור שונה, ועל מנת לקבל איפור מקצועי לערב אנו צריכות לערוך קנייה אחת נכונה בשביל לבצע את ההתאמות הללו.

איפור ערב לפי דעתה של עינת רפפורט יכול להחשיב אותך לעוד אחת מהאירוע או הארוחה או המסיבה שאליה הוזמנת, או לחילופין להפוך אותך לכלת האירוע ולנסיכה הבולטת בערב, לדוגמא: אם תשקיעי קצת בעפעפיים, באיפור מדורג של שניים או שלושה צבעים עדינים אשר התחלפו בהדרגה זה יכול להיות עדין מספיק על מנת לא להיראות ילדותי ועם זאת להיראות כאישה אשר מבינה באיפור מקצועי לערב.

כמוכן יש לזכור את הדגשת עצמות הלחיים שכן עצמות הלחיים מוסיפות מראה קלאסי ומכובד, אשר עינת רפפורט מאוד אוהבת, ובאירוע לרוב אנו הנשים רוצות שיכבדו את מראינו, לא לשכוח לעבור קצת על קמט קטן או שניים במידה ויש על מנת להוריד את הפוקוס מהקמטים ולהעביר את הפוקוס לעצמות הלחיים תוך כדי הבלטתן.

איפור ערב יכול להפוך את האירוע מרגיל ומשעמם למיוחד וכזה שזוכרים תמיד, כי כל אישה אוהבת שמחמיאים לה, וקצת מאמץ לפני היציאה יכול לזכות אותך במחמאות לרוב, כך שתהפכי למסמר הערב, ואם איפור ערב מקצועי את יכולה בקלות להשיג זאת, אז נכון, המחירים קצת יקרים, ונכון, שכל החברות היום מייצרות בסין את מוצריהן אז אין הבדל..., אך זו טעות, יש הבדל משמעותי בין החברות, אינני רוצה להמליץ או להשמיץ על חברה כזו או אחרת, אך פעם בכמה זמן כדאי לך להשקיע ולרכוש מוצרי איפור מקצועי לערב אשר לאירועים מסויימים יספקו לך חוויה בלתי נשכחת, לך ולסובבים אותך.

לטיפים נוספים, להמלצות על מוצרים, ולהמלצות על חברות איפור אשמח לענות בפניות אישיות למייל של עינת רפפורט באתר ואני מבטיחה לספק תשובות במהרה...

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5