בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור לאירועים – כי חובה "לדפוק" הופעה

                         

 

איפור לאירועים – כי חובה "לדפוק" הופעה

 

לכל אישה יש את הצורך לתת הופעה באירועים, ולהראות שהיא תמיד נראית במיטבה, איפור לאירוע זהו צעד חשוב גם אם אישה עושה זאת באופן אישי על ידי עצמה או על ידי מאפרת מקצועית.

איפור לאירועים – זהו אינו איפור יום יומי שאנחנו יכולות לאפר עצמינו בליפסטיק ולצאת מהבית, אלא זהו איפור לערב אשר מצריך השקעה של זמן ושימוש במוצרים אשר אנו לא משתמשות על בסיס יומי, למשל המייקאפ משתנה לחלוטין, באיפור מקצועי מייקאפ בוקר הוא קליל ועל בסיס מים ואילו מייקאפ ערב הוא הרבה יותר עמיד ועשיר.

איפור לאירוע – לדעת המאפרת עינת רפפורט צריך להיות יותר מודגש והסומק בדרך כלל כהה יותר, דגש חזק על העיניים, כל האיפור צריך להיות מותאם לתאורת לילה אשר מהווה הבדל משמעותי מתאורה יומית על ידי אור השמש, איפור לאירוע צריך להשתמש בטכניקות של אור וצל על מנת להיעזר בתאורת הלילה בכדי להפוך אישה ליפה יותר, אם זה אומר למשל הדגשת עצמות הלחיים כשנעזרים בתאורת הלילה להבליט חלקים מסויימים.

איפור לאירועים מיוחדים יכול להיות מוקד האירוע, אם מדובר למשל במסיבת תחפושות, או באירוע לחג פורים, אז מאפרת מקצועית יכולה להפוך אותך לאשת חתול, עם פנים מאופרות כליל כחתולה, או לנמרה וכדומה, על ידי איפור מלא של הפנים כדמות סקסית ויפה, כמובן שבמקרים של אירועים כאלה השימוש בחומרי האיפור ובמוצרים הוא שימוש רחב יותר ושימוש בכמות גדולה יותר של איפור, אך אין ספק שהליכה למאפרת מקצועית שמתמחה בתחום איפור לאירועים, תכין אתכן להיות מרכז האירוע עם ההשקעה בתחפושת מדהימה כזו לפנים.

תחום ההתמחות של איפור לאירוע מצריך מהמאפרת הרבה נסיון וזמן התמקצעות, על מנת להפוך אישה ממראה יום יומי לנסיכה לערב אחד, להפוך אישה אשר לא רגילה להתאפר או להשקיע בעצמה, לדוגמנית של ממש, ולתת לה את האפשרות להסתובב באירוע ולסחוף מחמאות מכל המוזמנים האחרים, לבלוט בין הנשים האחרות ואולי גם לסובב כמה מבטים של גברים אשר יראו לפתע יופי אחר המודגש בצורה שונה – איפור.

מעבר לעובדה שבעזרת אתר זה ניתן להזמין איפור לאירועים, וכך עינת רפפורט או מישהי מצוות המאפרות שלה תגענה לאפר אתכן לאירוע כזה או אחר, אתן יכולות לכתוב לנו על בסיס קבוע ולהתייעץ, לשאול שאלות בנושא איפור ואף לקבל טיפים מקצועיים, נשמח ונשתדל לענות בהקדם...   

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5