בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

איפורפפורט

                    איפור מקצועי - עינת רפפורט

                            טלפון - 050-6661060

 
   דף הבית    אודות עינת    המלצות    צור קשר
 
    דף הבית
    איפור מקצועי
    מאפרת
    איפור ערב
    תמונות איפור
    איפור כלות מקצועי
    איפור לאירועים
    מאפרת עד הבית
    איפור כלות
    מאפרת מקצועית
    איפור כלה
    מאפרת כלות
    איפור עיניים
    איפור עדין
    איפור טבעי
    איפור מעושן
    איפור לחתונה
    איפור לערב
    איפור יופי
    איפור עיניים מעושן
    איפור לנערות
    איפור אירועים

איפור כלות – יפה לך לבן...

                       

 

איפור כלות – יפה לך לבן...

 

איפור כלות זהו תחום בתוך עולם האיפור אשר התפתח במיוחד בישראל, משום שבשנים האחרונות יום החתונה של זוגות בישראל הינו היום בו הם מוציאים את כל הונם על מסיבת החתונה שלהם, יום חתונה זוהי מסיבה שעלותה מגיעה למאות אלפי שקלים, זהו היום בו הגבר והאישה מתחייבים אחד כלפי השניה לכל החיים, וביום חשוב שכזה, הזוג אשר מוקף בכל חבריו ומשפחתו הזוג, ובעיקר, בואו נודה בזה, הכלה, רוצים להיראות במיטבם, שמלות כלה, תסרוקות כלה, חליפות חתן, וכמובן איפור לכלות.

איפור כלות זו עבודה מורכבת, אשר אינה מושתתת על מקצועיות בלבד, או ניסיון בטכניקות איפור, איפור לכלות זוהי מיומנות הדורשת ממאפרת כלות מקצועית לאסוף תכונות חשובות אשר לא קיימות אצל כל מאפרת כמו, סבלנות, אורך רוח, היכולת להרגיע, היכולת להתרכז בזמן לחץ וכדומה, הרי אין לשכוח שיום החתונה יכול להיות מלחיץ ביותר עבור הכלה, המוקפת בכל משפחתה, וחברותיה אשר מלוות אותה, וכל כך הרבה דברים יכולים להסתבך, ולגרום לכלה ללחץ וחוסר נוחות, עצבים, כעסים על כולם, ובאווירה מלחיצה זו המאפרת צריכה לספק שירות של איפור לכלה.

איפור לכלות יכול לתת תחושה של חופש יצירתי למאפרת מקצועית שכן הכלה לובשת לבן, אך לא זאת התמונה שכן המאפרת, כחלק מהשירות של איפור כלות חייבת לדייק ולהתאים לטעם והסגנון של הכלה, שאינו מתיישב תמיד עם טעמה שלה.

איפור לכלות חייב לתת מענה מספק ולהפוך כל אישה לנסיכה ליום אחד, גם אם היא לא היפה בנשים, בלשון המעטה, היא חייבת להיראות במיטבה ועל כך המאפרת חייבת לשים דגש כשהיא משתמשת בטכניקות איפור מקצועיות כדי להדגיש את היתרונות במראה של הכלה לעומת הסתרת או חיפוי עד כמה שאפשר על החסרונות במראה.

הרבה אחריות מונח על מאפרת מקצועית בתחום איפור לכלות שכן איפור כלות אמור לעיתים לעשות קסם וליצור נסיכה מכל סוג אישה, ועל כן תכונה נוספת שנדרשת ממאפרת היא להיות בעלת עצבי ברזל, ולא להכנע ללחצים אשר יופעלו במהלך העבודה.

עם זאת אין ספק שהשירות של איפור כלות מספק באופן אישי, וגורם להנאה מרובה להביא לידי כך שהלקוחה המאופרת יוצאת לקראת בעלה לעתיד כשאת, המאפרת, הפכת אותה למושלמת, וההנאה בלשלוח אותה תחת הכשרון שלך ליום המיוחד בחייה זהו עונג צרוף.

אז אם יש בך את כל התכונות שאיזכרנו, וכמובן שיש לך את הכשרון הדרוש, איפור לכלות זהו תחום אשר גם מספק כלכלית ורווחי שכן, אנשים תמיד מתחתנים... 

  בניית אתרים  אוהד הראל  / קידום בגוגל אוהד הראל  

SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5