בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
   דף הבית    הצטרפות ובקשות    יצירת קשר    פורום    חברי הצוות    חדשות הצוות    בקשות הצוות
 
    דף הבית
    הצטרפות ובקשות
    יצירת קשר
    פורום
    חברי הצוות
    חדשות הצוות
    בקשות הצוות
    פייסבוק
    צוות חפירות-פרטי משתמש
    האפליקציה החופרת
    פרסום
    חפירויקי
    חפירת אסתר
    צ'אט צוותי
    המדריך לחופר
    משחקים חופרים
 ניווט באתר:
אם יש לכם רעיונות, כתבות, דברים לאתר או כל הצעה דומה נא לשלוח לי הודעה פרטית. (אם זה כתבה ו תוכן נא להוסיף טיוטה)
"חופרים, אנשים בעלי סגולות חפירה ועצבון, ראשי צוות, חפרנים חובבים או סתם בני אדם סתמיים חסרי תפקיד חפרני, קראו נא את המדריך לחופרים:
 
1) חובה על כל חופר, לפני החפירה, להירגע ולהרגיע את הנפש, ולהוריד את כל הלחצים והעצבים מן הגוף בכדי שהחפירה תצא כמה שיותר טובה ואיכותית. אם אתם ממש עצבניים אז אולי תערבו בצורה שלילית את הבן אדם המעצבן אותכם בתוך החפירה וזה יכול להיות לא נעים. בקיצור, תירגעו לפני מועד החפירה. וכמובן שאם אתם כותבים מכתב זועם או סתם טור דעת על כל מיני דברים, אתם צריכים לאסוף את דעותיכם ואת הרגשותיכם ולהוציא את הכל החוצה. אבל אך ורק במקרים האלו...
 
2) חובה על כל חופר, לחפור את חפירתיו ברגע שיש לו זמן פנוי. כי חפירות- זה עיסוק מעניין. למה? כי אתה יכול לתכנן לכתוב 100 שורות אבל מרוב התשוקה וההיסחפות יוצה לך 438 שורות. בחיים לחופר אסור לחפור בידיעה שהוא הולך בעוד כמה זמן. כמובן שזה תלוי בקצב החפירה של החופר ועל איזה נושא מדברים- למשל, אם חופר צריך לחפור 200 שורות על כלבים (סתם דוגמא), אז לא יקח לו הרבה זמן לחפור. אבל אם אומרים לחופר שעליו לחפור 200 שורות על שפני יערות או על פרפר זנב הסנונית, יהיה לו קשה. תמיד צריך לעשות חשבון חפרני (מלשון חשבון נפש) לפני החפירה ולחשוב על כל מה שיכול לקרות לו באמצע, על כל המקרים ועל הנושא של החפירה, על קצב ההקלדה שלו ועל זמן החשיבה על החפירות. בדר"כ.
*חפרני אילתור לא צריכים להקשיב לחוקים האלו.

3) כלל חשוב מאוד- החפירות חייבות להיות בעלות משמעות. כלומר- אסור להאריך במילים, כלומר- לכתוב "אני חופר אני חופר אני חופר אני חופר" איזה 100 פעמים- זה לא נחשב לחפירה. חפירה צריכה להיות עם מילים בעלות משמעות. אין לחזור על אותם מילים פעמים רבות, זה מוציא את הטעם של החפירה. אמנם אם אתה כותב המון מילים דומות הרבה פעמים אז זה חופר, אבל חופר בצורה אחרת, צורה חופרת פחות טובה שעצם החפירה שלה היא: "איזה חופר ומעצבן זה, אותם מילים כל הזמן!".

4) אם נותנים לך משימת חפירה,זאת אומרת לחפור על למשל.. יתושים איזה 20 שורות- אל תיכנס לויקיפדיה או לאתר מידע אחר ותפרט על היתושים. למה? כי זה משעמם וחסר תכלית. תכתוב את דעתך שלך על יתושים- כלומר, מה אתה אוהב בהם (אם בכלל), מה אתה שונא בהם (בטח רשימה ארוכה), כל מיני דברים שמזכירים לך יתושים, ועוד.. ורצוי שתחלק נושאים בנוגע לחפירה בסעיפים- זה יהיה יותר קל.

5) בחפירות, לא צריך להתבייש. רצוי שתכתוב את מה שבראש שלך. יש כמה דרישות בנוגע ללכתוב מה שבראש שלך:
- רצוי שזה יהיה ארוך וחופר.
- רצוי שזה יהיה קשור לנושא החפירה.
- רצוי שיהיה בחלקם הומור.. זה תמיד מוסיף לפי דעתי.
- חייבים לכתוב בלי שגיאות כתיב כי אז זה הורס את כל רצף החפירה ולא מבינים מה אתה מנסה להביע.

6) בחפירות, ובמיוחד בצוות שלנו, אנחנו נהנים מסבלם של אחרים. לא במובן הפיזי, אלא במובן הזה של הסבל מהחפירות. ביינתים היו הרבה שמתלוננים על החפירות, ההשתלטותויות, העצבון שלנו וכל אלה.. או שאין להם על מה לכתוב או שהם מקנאים בנו, אבל זה לא משנה. על כל חופר לחשוב שזאת המטרה- לשגע אנשים ולחפור להם בשכל. אם אתה רואה אחד שאומר שהוא שונא אותך בגלל החפירות- חובה עליך לשמוח. כי השגת את מטרתך החופרת !

7) חוק מאוד חשוב- אסור להעתיק טקסטים מאתרים או להעתיק מאנשים\חופרים אחרים. מי שבצוות ויעשה מעשה כזה, זה גרוע מאוד ! תמיד צריך החופר להביא חפירה ייחודית משל עצמו. חפירה שהוא המציא- וזה כל הכיף. לחפור לבד. להסתכל בחפירה ולהתגאות בה. להתגאה בזה שאתה משגע אחרים. לחשוב שמה שחפרת- שיפר את מעמדך מאוד. זאת אחת מהמטרות העיקריות של החופרים.

8) חובה על כל חופר להיות פעיל ותמיד לנסות לעזור בעניינים דחופים וגם לא דחופים. כל הצוות חייב אחד את השני. אצלנו מי שפורש מהצוות- זו אבידה גדולה מאוד בשבילנו ובשבילו. אנחנו עצובים גם בשבילו וגם בגלל העתיד של הצוות,שלא יהיה אותו דבר. חשוב מאוד שהצוות יהיה מלוכד ומגובש.
וחשוב מאוד שכל חופר יכבד את חברו! זה חובה! אחד שיקנא או ילעג לחברו החופר, אפשר להגיד שנתבייש בו ..

9) על כל חופר לכבד את התפקידים הבחירים ממנו בצוות. אם ראש צוות או מישהו מוסמך אחר, מעיר לך על משהו או מבקש ממך עזרה- אם אתה יכול לעזור, אז תעזור ברצון. תזכור- כל עזרה שלך- עוזרת לצוות כולו. בין מטרותינו העיקריות זה שכל הפורום יכיר אותנו, ואפילו יעריץ אותנו. אנחנו רוצים להיחשב לתפקיד בכיר, לפחות כמו מישהו בצוות החדשות. זאת מטרתינו הסופית. 
שורה תחתונה: כל חופר מחויב לנסות לעזור כמה שיותר בשביל הצוות ! זאת התחייבות !

10) טיפ לכל חופר- מי שרוצה להיות חופר מיוחס ומחושב, חופר מתקדם וכו', עדיף שיעשה הרבה פעילויות ושיתבלט בצוות. כמו למשל: להיכנס הרבה לאתר, להציע תפקידים שעוזרים לאתר, להענות לבקשות הצוות, להתנדב להיות בהם, להיות פעיל בצוות, לכבד את שאר אנשי הצוות והחופרים, להשתתף בתחרויות ואפילו- לארגן תחרויות. לאירגון תחרות רשמיות יש לקבל אישור משר הצבא או מראשי הצוות.
 
©כל הזכויות שמורות לעומר-6664 וקצת לאסףT©
צוות חפירות אתר copy