בניית אתרים בחינם
 

גאליס לצפייה ישירה

 
   גאליס עונה 2    גאליס פרק 57    צור קשר    גאליס פרק 59    גאליס פרק 60
 
    גאליס עונה 2
    גאליס פרק 57
    צור קשר
    גאליס פרק 59
    גאליס פרק 60

גאליס עונה 2 

סדרת הנוער של הוט עולה בימים אלה בעונה חדשה בערוץ הילדים. הסדרה העונה לשם גאליס עונה 2 הינה מען סדרת ספין אוף של "החולמים" ששודרה לפניה לילדי הוט. השחקנים בעונה החדשה כמעט זהים לשחקנים ששיחקו בסדרה "החולמים" ששודרה לפניה גם בדמויות אותם הם מגלמים. בין השחקנים תוכלו למצוא את תובל שפיר, הכוכב העולה והמוכשר שמגלם את תפקידו של יונתן מיטרני. תובל שיחק במגוון תפקידים עוד מגיל צעיר, החל מ"השמיניה", “נשרים", בסרטו של אבי נשר "פעם הייתי", בפסטיגל Game on לצד אליאנה תדהר שמשחקת לצידו בסדרה גאליס עונה 2 ובחולמים לפני. בנוסף למשחקו בטלוויזיה ובקולנוע תובל שפיר אחד מהמדובבים העסוקים בארץ ואחראי לדיבוב של הסרטים "גיבור על נמלים", “הנוקמיה הקטנים", “דרגון בול זי", “נארוטו", “דובוני אכפת לי" ועוד מגוון רחב של סדרות אנימציה.

 

דמויות נוספות בסדרת הנוער גאליס עונה 2

לצד תובל שפיר משחקת אליאנה תדהר שמגלמת את דני רובין, לצדה משתתפת ליאור כהן שהיא בתפקידה של נינה וליעם בן בסט שאותו מגלם דניאל מורשת השחקן הצעיר וההבטחה בברנג'ה הישראלית. דניאל השתתף בין הייתר ב"האי", קומדיית המצבים "כאן גרים בכיף", כמובן ב"החולמים", “בנות הזהב" וכמובן בסדרה גאליס עונה 2 לצפייה ישירה. לצד השחקנים המצויינים הללו משחק גם נווה צור בתפקיד של הוגו, דניאל גד בתפקידו של דורי, בן אדם בתפקידו של אדם, שירן סנדל בתפקידה של יולי, מור פולנוהר בתפקידה של רונה, שרון שאותה מגלמת תמר יוסף השחקנית והמדובבת.

 

המדריכים במחנה הקיץ גאליס עונה 2

המדריכים בעונה החדשה של גאליס פרק 39 לצפייה ישירה הם ארי מיטרני שאותו מגלם גיא זוארץ, האדם שמזוהה אולי יותר מכל בתור מנחה הישרדות, זאת למרות שהשתתף בעוד מגוון סדרות טלוויזיה, תיאטרון, ואף ניסיון בוסרי במוזיקה. זוארץ השתתף בין הייתר בטלנובלות "השיר שלנו", “רמת אביב ג'” ועוד... בנוסף לגיא זוארץ משתתפת גם הדס קלדרון בתפקיד של עמליה, עוד משתתפים בעונה החדשה של גאליס עונה 2 הם: מיקה שאותה מגלמת דנה פרידר המוכשרת שהחלה את הקרירה שלה בריאליטי "נולד לרקוד", גל אמיתי בתפקיד של רועי ותומר קפון בתפקידו של בן (בנימין).

לצפייה לחצו כאן!

 

 
 
אחת הסדרות המדוברות ביותר כיום בישראל היא הסדרה גאליס לצפייה ישירה שהיא סדרת בני נוער, ילדים אשר משודרת בערוץ הילדים בימים ראשון עד חמישי בשעה 14:30. חלק
 
מהמשתתפים בסדרה גאליס לצפייה ישירה הם גיא זוארץ, דנה פרידר. הסדרה גאליס עונה 1 לצפייה ישירה היא מעין סדרת המשך לסדרה החולמים
 
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים