בניית אתרים בחינם

סרטים סדרות לצפייה ישירה
   מחוברים 2    מחוברים 2    צור קשר
 
    מחוברים 2
    מחוברים 2
    צור קשר

מחוברים 2

חמישה גברים מצליחים הם גיבורי העונה החדשה של מחוברים 2 לצפייה ישירה. המשתתפים בסדרה מחוברים הם חנוך דאום, אשר סויסה (סקאזי), גדעון לוי, ג'ייסון דנינו הולט ואמירם טובים. הסדרה מחוברים 2 תעסוק בשאלות הנוגעות לשייכות, אמונה, פוליטיקה, מיניות, יחסי הורים וילדים ועוד שלל נושאים מרתקים, סוחפים ומרגשים. משתתפי העונה החדשה סחפו לתוכנית את בנות ובני הזוג שלהם, ותוך תיעוד חושפני, הם מנסים יחד לפתור דילמות הקשורות במונוגמיה, שליטה, גבולות ונאמנות. ניתן לסכם את המסע שלהם בארבע מילים: אומנות של כנות ואומץ. הכנות להיחשף מול הצופים בלי פילטרים ובלי הגנות, האומץ להדליק את המצלמה ברגעים שהיית שמח להסתיר, ואומנות המבע הקולנועי האיכותי שמציב את הסדרה מחוברים2 לצפייה ישירה בליגה משל עצמה.

המשתתפים בסדרה מחוברים 2

כאמור המשתתפים במחוברים 2 הם חנוך דאום שהוא בחור בן 36 אשר נשוי לאפרת ואב לארבעה ילדים. גר יחד עם משפחתו בהתנחלות אלעזר. לפרנסתו עובד כעיתונאי וסופר מצליח. דאום הוא מקורב לראש הממשלה נתניהו. דאום הוא איש דתי שמחפש את אלוהים, חושף ומתעמת עם סודות אפלים של המגזר שהוא חלק ממנו. חצוי בין הרצון לחיות את חייו באופן המתאים לו, לבין המחויבות שלו כלפי משפחתו. משתתף נוסף בסדרה הוא אשר סוויסה המוכר יותר בשם סקאזי, הוא בן 36, רווק. יוצר מוזיקה אלקטרונית, ואחד המוסיקאים הישראליים המצליחים ביותר בעולם. חי רוקנרול, נשים, אלכוהול ומסיבות של עשרות אלפי אנשים עד אור הבוקר. לראשונה בחייו מתעמת עם חויות הילדות שלו ומוצא את עצמו חושב על מחויבות לאישה, אווה, ואפילו לילד.

מחוברים 2 לצפייה ישירה

משתתף נוסף בעונה החדשה של מחוברים 2 הוא גדעון לוי שהוא בחור בן 58 גרוש ואב לשניים. לפרנסתו עובד כעיתונאי בעיתון הארץ. חי בזוגיות שברירית עם קתרין שהיא יפיפייה שוודית הצעירה ממנו ב-25 שנים. גדעון הוא איש עקרונות שעומד מאחורי העמדות הכי רדיקליות במפה הפוליטית, רגיל לזכות באהדה עולמית ובקיתונות של שנאה ישראלית. משתתף נוסף בסדרה מחוברים 2 הוא ג'ייסון דנינו הולט בן 24 שהוא רווק הומוסקסואל. לפרנסתו הוא שחקן, במאי תיאטרון וכתב בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס". מתחת לחזות הזוהרת ולסקס אפיל של ג'וני, מסתתר ילד בלי בית, אשר ננטש על ידי אמו. אחרי שנים של הוללות חסרת גבולות, ג'ייסון נאבק לשמר מסגרת ויחסים יציבים ומונוגמיים עם גלעד, בן זוגו.
 
  סרטים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה, מכל הזמנים ומכל הסוגים וגם פרקים מלאים של הסדרה המצוינת עונה חדשה מחוברים עונה 2 לצפייה ישירה בחינם וללא תקלות.  
האתר נבנה במערכת 2all   בניית אתרים