בניית אתרים בחינם

מימון פרץ סגל - אדריכל
תכנון אדריכלי,עיצוב פנים,רישוי,פיקוח צמוד,ביצוע.
   דף הבית    צור קשר    תן שם לדף

אדריכל ומעצב פנים.

כל פרוייקט מתחיל בתכנון אדריכלי אישי ומתחשב, תוך שימת דגש על מחשבה ויצירתיות המותאמת לצרכיו הפרוגראמטיים של הלקוח עד לפרט האחרון.

תחילתו של תהליך התכנון והבנייה הינו מורכב וארוך, דורש המון סבלנות ואורח רוח.  מתחיל בשלב הכנת הפרוגראמה המהווה מעין "סיפור" כתוב להגשמת הפנטזיות והחלומות. משם מתגבשים הקווים המנחים ומתהווים לכדי סקיצות עד לשביעות רצונו של המזמין, כל תהליך העבודה מלווה בהדמיות תלת מימדיות . לאחר אישור הסקיצה הסופית,  עוברים לשלב הכנת תכניות הרישוי  לקבלת ההיתר ובמקביל מתבצע שלב עיצוב הפנים והכנת תכניות העבודה והפרטים.  לאחר השלמת תהליך ההיתר ותכניות העבודה אנו מוכנים לגשת לשלב הביצועי הכולל  הכנת כתבי כמויות, הכנת מכרז קבלנים וליווי בבחירת קבלנים עפי דרישה.

 

בוגר אקדמיה לעיצוב וחינוך "ויצו" חיפה.

 

נסיון בתכנון מבני מגורים פרטיים, בנייה רוויה, בנייה ירוקה, מבני ציבור ומסחר במשרדי אדריכלות מובילים, כמו קנפו כלימור - חיפה, ערן מבל אדריכל - טבעון.

 
פרטי התקשרות:
משרד -  קקל 42/3 קרית טבעון
פל' : 0526275771
טלפקס : 0773534680
 
 

 

באזור זה ניתן לתת הסבר קטן על אחד משירותי החברה, מבצעים, הנחות ודברים שחשוב לציין. זכור- זה כל כך פשוט לעדכן תוכן באתר ולכן חשוב שתעשה את זה כמה שיותר. כנס, ערוך ושנה תוכן באתרך כךשלגולשים יהיה תמיד מעניין והם יחזרו לאתר. באזור זה ניתן לתת הסבר קטן על אחד משירותי החברה, מבצעים, הנחות ודברים שחשוב לציין. זכור- זה כל כך פשוט לעדכן תוכן באתר ולכן חשוב שתעשה את זה כמה שיותר. כנס, ערוך ושנה תוכן באתרך כךשלגולשים יהיה תמיד מעניין והם יחזרו לאתר. באזור זה ניתן לתת הסבר קטן על אחד משירותי החברה, מבצעים, הנחות ודברים שחשוב לציין. זכור- זה כל כך פשוט לעדכן תוכן באתר ולכן חשוב שתעשה את זה כמה שיותר. כנס, ערוך ושנה תוכן באתרך כךשלגולשים יהיה תמיד מעניין והם יחזרו לאתר.
  אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר