בניית אתרים בחינם
 

עסקים מומלצים מאת:

                    אוהד הראל

 
   דף הבית    צור קשר    תגובות
 
    דף הבית
    טונר / ראש דיו - קומג'ט
    הפעלות לימי הולדת - אילן וייס
    מוצרי אלקטרוניקה - T.R.P
    טיסות רומנטיות-שמיים כחולים
    סיגריה אלקטרונית - אייסמוק
    שף פרטי - אור שאוליאן
    מסגריית חירות
    חלפים לרכב - C.S.P
    מספרה לחיות - חיות פלוס
    בינצ'י - נוסטלגיה עממית
    חינה - אחלה של חפלה
    פורום שירים מומלצים
    מאפרת עד הבית-עינת רפפורט
    לופט סניורה
    בדק בית הבודקים
 
חינה - אחלה של חפלה 

                  

מי לא שמע על חגיגת החינה? מי לא נהנה מעולם בחינה שאיזו דודה צועקת מהצד קולולולולו?
פורום עסקים מומלצים של אוהד הראל נחשף במקרה לעולם החינות שכן אחת החברות בצוות המקצועי עמדה להתחתן, וסיפרה לאוהד הראל שהוריה מחייבים אותה לערוך את החינה המסורתית, האם היא מן העדה התימנית ואילו האב מפחד מהאם על אף פולניותו...
החלטנו לחפש ולעזור לה למצוא את המקום האולטימטיבי כך שגם תהנה מלחגוג במקום מפואר ויפה עם כל האלמנטים של אירוע החינה וגם לא תיפול בין הכיסאות ובין התקליטנים לשלם הרבה מאוד כסף.
חיפשנו וחיפשנו צלצלנו למקומות רבים עד שבאחד מהחיפושים ברשת האינטרנט נתקלנו לפתע באתר האינטרנט חינה פלוס, חינה פלוס הנו פורטל אשר מאחד בתוכו ספקים רבים מכל מכלול ספקי החינה למיניהם, מקומות לאירועים עד מאה חמישים איש, תקליטנים, תכשיטנים, מלבישות אשר מגיעות להלביש את האורחים ואת הזוג המאושר, השכרת במות מיוחדות לזוג או סוכות בצורת מאהל לספק לזוג אווירה אותנטית.
חינה במהותה היא אירוע אשר במקור מגיע מעדות המזרח, ישנן חינות מרוקאיות, חינה תימנית, חינה כורדית, חינה הודית, חינה עיראקית, חינה פרסית, חינה תורכית, חינה טוניסאית, אלג'ירית, בקיצור כל עדות המזרח, ואם שכחנו איזו עדה אתכם הסליחה.
החינה זו החפלה המסורתית אשר בה חוגגים עם הזוג אשר עומד להתחתן את האירוע המקדים לחתונה, הרי לחתונה כולם לובשים את מיטב חליפותיהם ושמלותיהן, ולחתונה מזמינים את כל האנשים בעולם, חברים, קרובים, רחוקים ואפילו כאלה שלא אוהבים אבל חייבים להזמין, באירוע חינה זה הפוך, מזמינים רק את המשפחה הקרובה והחברים הכי טובים, ובאים בכייף לחגוג ולשתות אלכוהול עם הזוג ולשמוח בשמחתם.
הפורטל חינה פלוס עזר לנו להבין ראשית את מטרת המסיבה הקרויה חינה, ומכיוון שזהו אתר המאחד ספקים רבים מאוד, המחירים שמצאנו באתר היו בין הנמוכים ביותר שראינו, אך עם זאת ספקים מקצועיים.
דנה היקרה אשר עמדה להתחתן, סגרה בעזרת האתר חינה פלוס את כל הספקים, ואת מקום האירוע, כמוכן את אספקת החינה שמורחים בכף היד כסגולה לאושר וזוגיות מוצלחת, תקליטן שהגיע לשמח את כל האורחים ולא נתן להם לשבת לרגע, האירוע היה עשיר באוכל מופלא, ומגשי ענק של מיני מתיקה טעימים, כמוכן השתייה זרמה כמים וכמות הוודקה שנגמרה היתה בכמות מסחרית, אבל הכי חשוב, החוויה של לצפות בדנה ובחיר ליבה יושבים מחופשים בבגדים המסורתיים האותנטיים, זו היתה חוויה ששווה כל רגע, רק לצפות בפרצופם הנבוך והמחוייך, איזה זוג מתוק, שרק יהנו מחייהם המשותפים יחד.
אז אני, אוהד הראל רוצה להודות לפורטל חינה פלוס על השירות והמחירים שמצויינים באתר, אין ספק שהם הקלו עלינו בחיפוש המקום והאירוע המושלם לחגוג חינה לדנה...
 
אז אם אתם עומדים להתחתן ומחפשים כיוון לחינה כניסה לאתר - http://www.hennaplus.co.il/
      
  כל הזכויות שמורות ל- אוהד הראל      

 
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5