בניית אתרים בחינם
 
אהבה מתעתעת (C)
כשאהובי לבנו מתעתעים בנו
 
 
   לב שבור או מבולבל    אהבה נכזבת או מתעתעת     קצת עלי    ממליצים

ממליצים

(מתוך הדף שלי באתר "תגובות":
 
                                   
                                    
5 כוכבים  מאת:    טלי כהן          12/04/2016                                                
  עדית עזרה לי בהדרגה אך בעקביות לשנות לחלוטין את אופן ההבנה שלי את הדינמיקה ששלטה בזוגיות שלי. זה קרה בהדרגה משום שהייתי כל-כך עמוק בחוויה של חולשה, פחד, תלות, תקוות שווא ילדותיות, ותפיסה מעוותת של עצמי ושל בן-זוגי (עיוות שעלה בקנה אחד עם העיוות הפוגעני בתפיסה של בן-זוגי את עצמו ואותי), שזה לקח לי זמן להאמין ולקלוט שהסיפור הוא בעצם אחר. שהוא לא צודק. שזה לא נכון שאני נורא לא-בסדר כפי שהצליח לשכנע אותי. שבניגוד לרושם שהוא יוצר על פני השטח שהוא חזק, גדול וחסר-פחד, ולתחושה שהוא נוטע בי שאני קטנה, חלשה וחסרת-אונים, האמת היא אחרת לגמרי. התחברתי לחוזק שלי (שהיה בי, אך הלך ונשחק בתוך היחסים והפסיק להיות נגיש לי), נפקחו עיני לגבי הפחד והחולשה שלו, ולמה שמניע אותו וגורם לו לנסות לשלוט בי כל-כך. הספקנות הראשונית שלי ביחס לניתוח של עדית את המצב התחלפה בהבנה שהיא צודקת לגמרי, והיכולת שלי לקרוא את המפה, עכשיו כבר גם בעצמי, הלכה והשתפרה.
                                                                               
 לעדית יש יכולת לשמוע תיאור די קצר ומייד לקרוא את המפה באופן חד ומדוייק. כמו מכונאי רכב מעולה, שמקשיב לרעש המנוע ומציץ מתחת למכסה המנוע וכבר יודע מה הבעיה, כך גם עדית מזהה בקלות רבה ובחדות את הדינמיקה המתרחשת בקשר. היא גם שולפת בקלות את הפתרונות הטקטיים שמוכיחים את עצמם מעל ומעבר. השינוי החל באופן תפיסת הדברים, בקצב שהייתי מסוגלת לו, אך עם הזמן עברו למישור של פעולה, ואני מחוללת שינויים שלא ייאמנו במאזן הכוחות בזוגיות. אני אסירת תודה לעדית. לא יודעת איפה הייתי בלעדיה... בנוסף ליכולות המקצועיות של עדית היא גם אכפתית, נעימה, לא שיפוטית, זמינה והגונה. בהצלחה לכל מי שזקוק לעזרה כזו!
5 כוכבים מאת: שירה       24/10/2013

 
אחרי חמש שנים של עליות וירידות החליט בן זוגי למצוא אהבה חדשה. הוא רצה להשאר בקשר חברי איתי ועם ביתי הקטנה. עולמי חרב עלי. סערת הרגשות שזה גרם לי הכניס אותי לקשר אובססיבי מולו ולהתנהג באופן הרסני לי והרסני לקשר. לא יכולתי לישון או לאכול באופן נורמלי ורמת החרדות שלי היו בשמיים. הייתי מוכנה לעשות הכל ולוותר על הדברים החשובים לי כדי לקבל אותו בחזרה. בשיחה ראשונה עם עדית פתאום קיבלתי תפנית של 180 מעלות. מצאתי את עצמי ואת הכוחות להתנהל אחרת. אני בחורה אינטליגנטית ומלומדת עם עמוד שדרה וחייבת להוריד את הכובע בפני עדית...המקצועיות שלה עזרה לי להתמודד עם המצב באופן שאף אחד אחר ששיתפתי בנושא לא הצליח לעזור לי. הדבר היחידי שאני יכולה להצטער עליו היום הוא שלא מצאתי אותה מוקדם יותר כי אז היתה נחסכת לי תקופה קשה שעברתי והייתי מתחזקת ומתנהלת באופן בריא יותר.

 
 
 
מאת: דינה , ו 02/12/2011 20:24
דרוג: 5 כוכבים
 
עדית היא מקצוענית אמיתית! היא יודעת להיות שם בזמן אמת ובהחלט יודעת כיצד לכוון ולגרום לך לראות את הדברים באור אחר. ממליצה בחום! מניסיון:-)

 
 
 
 
מאת: תמר אופק, ו 03/12/2011 12:36
דרוג: 5 כוכבים
 
אני רוצה להמליץ בחום על עדית כאשת מקצוע רצינית, מקצועית ומאוד אמינה. עדית עזרה לי וליוותה אותי בתהליך פרידה קשה מאוד מבעלי, שעזב אותי בפתאומיות. אני סיפרתי לעדית את סיפור העזיבה והיא מייד אמרה לי שהוא יחזור הביתה. כיצד היא ידעה את זה??היא בכלל לא מכירה אותו, איך היא אומרת לי דבר שכזה, חשבתי לעצמי... אני כמובן לא האמנתי לדבריה המאוד אופטימיים. ועם הזמן תוך כדי עבודה איתה והייעוצים הרגישים והחכמים שקיבלתי ממנה, ראיתי כיצד בעלי מנסה לפלס את דרכו חזרה אלי. היא הדהימה אותי ביכולת הניתוח המופלאה שלה וקריאת המציאות המורכבת של מערכות יחסים בינו לבינה. היום, כמה חודשים אחרי, אני יכולה לומר שעברתי שינוי בעצמי ובהסתכלות שלי על החיים ובמיוחד על זוגיות ויחסים הרבה מאוד בזכות הטיפול והייעוץ שזכיתי לו מעדית. תודה עדית!!!את מדהימה!!!
 
 
 
המלצה מאת מ.א.:
 
 

 

תפריט שמאלי

שיר שמתאר את המצב בדייקנות: No more tears של מרי ג'יין בלייג'-
http://www.youtube.com/watch?v=uQ9pdGOsqD0&feature=related
 
אהבה מתעתעת- 050-7220126
עַדית טחורש-ג'אנה adit1968@gmail.com