בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
התעמלות קרקע
                     ומכשירים   Free Animations
 
    דף הבית
    פורום רמת השרון
    מאמנות
    מתעמלות
    תוצאות תחרויות-2008
    תוצאות תחרויות- 2009
    אלמנטים
    סרטונים
    ימי הולדת
    התעמלות מכשירים-מה זה?
    כתבו עלינו בעיתון
    ימי הפעילות
    תוצאות אליפות ישראל 2010
    צור קשר
כתבו עלינו בעיתון!
 
כתבה מתוך Ynet על אליפות ישראל 2009
מתעמלות הקרקע מרמת השרון הן אלופות ישראל

בתחרות שהתקיימה בסוף השבוע האחרון באולם ברלין שבמכון וינגייט, זכתה נבחרת התעמלות הקרקע של המרכזים הקהילתיים ברמת השרון בשלל תארים

יריב לוין 
פורסם:  15.06.09, 08:44

בנות נבחרת הליגה בהתעמלות קרקע ומכשירים של המרכזים הקהילתיים ברמת השרון הן אלופות ישראל זו השנה השנייה ברציפות. בתחרות אשר נערכה בסוף השבוע האחרון במכון וינגייט זכו הבנות הן ברמה הקבוצתית והן ברמות האישיות במקומות הראשונים.

 

נבחרת הליגה בהתעמלות קרקע ומכשירים, המתאמנת במהלך השנה באולם הספורט במרכז הקהילתי קריית הצעירים, זכתה בסוף השבוע האחרון במגוון תארים וניצחונות באליפות הארץ. הנבחרת מורכבת ממיטב הבנות של בית הספר להתעמלות קרקע בניהולה של טלי שפר, הפועל בשלושה מרכזים קהילתיים בעיר ומונה כ-250 מתעמלות. בנות נבחרת התעמלות הקרקע שמרו על תואר אליפות המדינה משנה שעברה וזכו בו שנה שניה ברציפות.

 

עדי שפיגלשטיין היא אלופת הארץ בדרגה 2 במקבילים ובקורה. מאי זילבר היא אלופת הארץ בקורה. בתחרות קרב-רב זכו בכל המקומות הראשונים בנות רמת השרון. אלופת הארץ: עדי שפיגלשטיין; סגנית ראשונה: ליאור שוורץ; סגנית שנייה: מאי זילבר. גם את המקום החמישי, שישי שביעי ושמיני קטפו בנות רמת השרון.

 

בדרגה 2 זכו הבנות גם באליפות הארץ קבוצתית. בדרגה זו התחרו שתי קבוצות מרמת השרון וזכו במקום הראשון בהפרש ניכר מכל המתחרות האחרות. במקצועות האישיים ובתחרות הקרב רב לקחו הבנות שבעה מקומות מתוך שמונה.

 

בדרגה 3 זכתה אריאל אבני בת ה-11 במקום שני בקורה ובמקום השלישי במקבילים, ואילו אחותה התאומה, אביב, לקחה את המקום השלישי בקורה ובתרגילי קרקע.

 

בדרגה זו זכו הבנות באליפות המדינה קבוצתית, אחרי מאבק צמוד עם הרצליה, כשמתוך שמונה הזוכות הראשונות בקרב רב, זכו הבנות שלנו, על אף

 

גילן הצעיר, בחמישה מקומות מתוך שמונה.

 

בדרגה 4 זכתה במקום השני ליה פירסט בקפיצות. בדרגה 5 (שהיא הדרגה הגבוהה ביותר בתחרות), בו לא ניתן גביע קבוצתי, זכתה קשת שפיגלשטיין במקום הראשון במקבילים ובתרגילי קרקע, ובמקום השלישי בקורה. בתחרות הקרב זכתה שפיגלשטיין במקום הראשון וסיימה בכך שני ימי אליפות עם טעם מתוק של ניצחון.

 

לאורך שני ימי התחרות זכו בנות רמת השרון לעידוד קולני של חברים והורים, שהגיעו לאולם ברלין במכון וינגייט. ב-30 ביוני יתקיים באולם הספורט קריית הצעירים, מופע של 250 בנות בית הספר להתעמלות קרקע לציון סיום שנת הפעילות. במופע ישתתפו גם בנות הנבחרת, אלופות המדינה הטריות.

 

 
 
כתבה על אליפות ישראל 2008
 
 

אלופות הארץ

אוהד לוביאניקר   10.06.2008
נבחרת התעמלות הקרקע והמכשירים של המרכזים הקהילתיים זכתה בסוף השבוע האחרון בתואר אלופות ישראל. הבנות, אשר התחרו בסוף השבוע באליפות ישראל שנערכה בוינגייט, הגיעו גם להישגים קבוצתיים וגם להישגים אישיים
נבחרת הנשים בהתעמלות קרקע ומכשירים של המרכזים הקהילתיים ברמת השרון הן אלופות ישראל. בתחרות אשר נערכה בשבת האחרונה במכון וינגייט זכו הבנות הן ברמה הקבוצתי והן ברמות האישיות במקומות הראשונים.
נבחרת הליגה בהתעמלות קרקע ומכשירים, המתאמנת במהלך השנה באולם הספורט במתנ''ס קריית הצעירים, זכתה בסוף השבוע האחרון במגוון תארים וניצחונות באליפות הארץ. הנבחרת מורכבת ממיטב הבנות של בית הספר להתעמלות קרקע, הפועל בשלושה מרכזים קהילתיים בעיר ומונה כ- 250 מתעמלות.

אביב אבני בת ה- 10 ומאיה לוינסון בת ה- 13 הינן אלופות הארץ בקרב רב לבנות גילן. אחותה התאומה של אביב, אריאל בת ה-10, היא סגנית שניה לאלופת הארץ.
הבנות לבית אבני ניצחו וזכו במקומות הראשונים בכל ענפי התחרות: מקבילים, קרקע, קפיצות וקורה, ובכך הצליחו לגבור על 70 מתמודדות ולכבוש את המקומות הראשונים בתחרות הקרב רב בדרגה שתיים.
מאיה לוינסון הצטיינה בדרגה שלוש ולאחר תחרות ארוכה הוכתרה כאלופת הארץ בדרגה זו.

גם בפן הקבוצתי זכו בנות רמת השרון בתואר אלופות הארץ לדרג קבוצתי דרגה שתיים ובתואר סגנית אלופות הארץ לדרג קבוצתי בדרגה שלוש.
בקרב הבוגרות זכתה קשת שפיגלשטיין, לאחר קרב צמוד ומרתק, כסגנית לאלופת הארץ דרגה ארבע ושיר סולומון הוכתרה כסגנית שניה לאלופת הארץ בדרגה חמש.
טלי שפר-דגן, מנהלת בית הספר להתעמלות קרקע : '' הבנות המגיעות לנבחרת הינן הדובדבן שבקצפת מבין מאות הבנות המתאמנות במרכזים הקהילתיים בעיר. הן נבחרות לאחר מיונים ומבחנים להצטרף לאימונים בהדרכתה של המאמנת מורן קלפנר ומחויבות לאימונים רבים במהלך השבוע. כעת אנו יכולים לראות את התוצאות הנפלאות. הזכייה באליפות הארץ הינה הפסגה של כל התחרויות והניצחונות אותם אספו הבנות בחצי שנה האחרונה, בה זכתה הנבחרת הן באליפות איזורית והן באליפות הצפון''.

ניצן אביב, מנכ''ל המרכזים הקהילתיים מוסיף: ''במשך 20 שנה פעל בית הספר להתעמלות קרקע ומכשירים רק במתנ''ס קרית הצעירים בתמיכתה הרבה של תקוה בלש מנהלת המתנ''ס. לפני שלוש שנים, לאור ההצלחה הרבה והביקוש הרב, החלטנו להרחיב את הפעילות גם למתנ''סים אלון וגולן, ויחד עם ההתרחבות הוחלט גם על הקמת הנבחרת שתתחרה במסגרת הליגה הארצית. את אימון הנבחרת החליטה טלי שפר-דגן להפקיד בידיה של המאמנת הצעירה מורן קלפנר, שהצדיקה בעבודה קשה ומסורה את האמון הרב שניתן בה ותוך זמן קצר הגיעה ביחד עם צוות המדריכות המסור ובנות הנבחרת להישגים מדהימים. אנו מברכים על ההישגים עד כה ובטוחים שזוהי רק תחילת הדרך עבור הנבחרת הצעירה הזאת, שתזכה בעוד תארים רבים בעתיד''.

חגיגות האליפות אגב יתקיימו בתאריך ה- 26 ליוני באולם הספורט קריית הצעירים. במסגרת האירוע, שיהווה את סיום שנת הפעילות, יתקיים מופע מרהיב של 250 בנות בית הספר להתעמלות קרקע.

 
 
 
כתבה על אליפות ישראל ואליפות הצפון 2007
 
על הגובה
קבוצת המתעמלות של רמת השרון מוכיחה שיש עתיד לענף. הקבוצה זכתה במקום הראשון באליפות הצפון ובמקום השני באליפות ישראל. לנו נותר רק לפרגן.
 
הישג מצוין לקבוצת המתעמלות של רמת השרון. קבוצת הבנות זכתה במקום הראשון הקבוצתי באליפות הצפון שנערכה לאחרונה בזכרון יעקב. בנות רמת השרון גברו על אלופת הצפון וקבוצות ותיקות נוספות. בתחרות השתתפו למעלה מ-70 בנות, שהתמודדו בתרגילי קפיצות,  מקבילים מדורגים, קורה וקרקע. הבנות הפגינו רמה מקצועית גבוהה ביותר. רעות ברעם דורגה במקום הראשון בקרב רב ואריאל אבני במקום השלישי.
על המכשירים בלטו הדר דולברג שדורגה במקום הראשון ואלה קופנס במקום השני בתרגילי הקרקע.
על סוס הקפיצות זכתה רעות ברעם במקום השני ואלה קופנס במקום השלישי, ובמקבילים זכתה רעות ברעם במקום השני ומאי זילבר במקום השלישי.
את הקבוצה מאמנת מורן קלפנר בעזרתם של אודי דהאן ושירה רפאלי. הקבוצה מנוהלת ע"י טלי שפר דגן.
הישג נוסף השיגו בנות רמת השרון באליפות ישראל שנערכה במכון וינגיט, כאשר הגיעו למקום השני הקבוצתי. הבנות הפגינו רמה גבוהה מאוד ובלטו על כל ארבעת המכשירים. מתוך כ-90 בנות הגיעה אלה קופנס למקום החמישי בכללי ורעות ברעם למקום השני דבר שהעניק לה את תואר סגנית אלופת ישראל.
בדרגה 4 דורגה קשת שפיגלשטיין במקום ה-4 הכללי.
קבוצה התחרותית הוקמה לפני שנה וחצי. הקבוצה מתאמנת שלוש פעמים בשבוע באולם הספורט של מתנ"ס קריית הצעירים. הקבוצה מונה 25 מתעמלות בגילאים 6 עד 15. כל בנות הקבוצה השתתפו השנה בתחרויות והגיעו להישגים גבוהים.
האימונים מתקיימים בבית הספר להתעמלות במתנ"ס קריית הצעירים. בהנהלת המתנ"ס מקווים שהקבוצה תמשיך לצבור הישגים ותתפוס את המקום הראוי לה על מפת ההתעמלות בארץ.
 
שרון יונתן
 
 
 
 
  א.ס רמת השרון