בניית אתרים בחינם
לחמן מכינה והשלמת בגרויות...
 

לחמן השלמת בגרויות ופסיכומטרילחמן השלמת בגרויות

לעיתים רבות אנשים מגלים שהם לא זכאים לתעודת בגרות.כי חסר להם מקצוע או כמה מקצועות,או שסך יחידות הלימוד שלהם לא מספיק,והם פשוט לא חשבו מספיק על העתיד שלהם, לכן כאן יש לכם הזדמנות להשלמת הבגרויות.

השלמת בגרויות זה צעד מאוד חשוב ,בגרות היום זה מפתח לכל מוסדות ההשכלה בין אם זה מכללה או אוניברסיטה.

כולן ידרשו או ממוצע בגרויות או פסיכומטרי,ברור שללא תעודת בגרות לא תוכלו להתקדם לתואר אקדמאי כלשהו.זה הסיבה ששלמת בגרויות היא אחד הדברים הכי חשובים לתחילת הדרך.השלמת בגרויות היא למען הביטחון העתידי שלכם ,וכמובן להוביל אתכם להצלחה למסלול לימודים שתמיד רציתם.

כמה שזה נשמע מאיים זה לא כזה נורא ,ההצלחה בסופו של דבר משתלמת .יש לנו תוכנית לימודים מסודרת ומורים מקצועיים שיוכיחו לכם שאם לא הצלחתם בעבר זה לא אומר שעכשיו אתם לא יכולים להצליח.

 

בגרות

למה משתמשת אותנו תעודת הבגרות:

תעודת בגרות היא תעודה הניתנת ע"י משרד החינוך לתלמידים שעברו בציון עובר את הבגרות.מבחני הבגרות הם מבחנים שנערכים ע"י משרד החינוך.תעודת בגרות היא תעודה הנדרשת היום כדי להמשיך ללימודים אקדמיים (לימודי תואר ראשון),לכן נדרש להשלים את הבגרויות לפני הצעד הבא.כדי להתקבל למסלול ללימודים אקדמיים חייב התלמיד להציג עימו את תעודת הבגרות ופסיכומטרי,ועדת הקבלה ללימודים משקללת את שני התוצאות של הבגרויות והפסיכומטרי ותקבע עפ"י כך יכולת קבלה,ככל שהציוני בגרות יותר גבוהים כך הסיכויים שלכם יותר גבוהים להתקבל.ולהפך.

 

פסיכומטרי

מבחן פסיכומטרי הוא מבחן הכולל נושאים שונים של חשיבה כדי להתקבל למוסדות להשכלה גבוה צריך ציון די גבוה בנוסף לציוני הבגרות.

מבחן הפסיכומטרי בלחמן מלווה עם מדריך וההצלחה תלויה רק ביכולת הרצינות שלכם,אז הכל אפשרי.פסיכומטרי הוא כלי כניסה למוסדות להשכלה גבוה ,מטרתו לראות את סיכויי ההצלחה של הנבחן,וכדי להתקבל ללימודים כמובן.

 

לחמן הוא בית הספר הגדול בישראל להכנה לבגרות והטוב ביותר, לחמן מאמנים אתכם להצלחה לעתיד בין אם בהשלמת בגרויות ובין אם בבגרות מלאה..כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.!!

טואול הקמת אתרי אינטרנט