בניית אתרים בחינם
 

עסקים מומלצים מאת:

                    אוהד הראל

 
   דף הבית    צור קשר    תגובות
 
    דף הבית
    טונר / ראש דיו - קומג'ט
    הפעלות לימי הולדת - אילן וייס
    מוצרי אלקטרוניקה - T.R.P
    טיסות רומנטיות-שמיים כחולים
    סיגריה אלקטרונית - אייסמוק
    שף פרטי - אור שאוליאן
    מסגריית חירות
    חלפים לרכב - C.S.P
    מספרה לחיות - חיות פלוס
    בינצ'י - נוסטלגיה עממית
    חינה - אחלה של חפלה
    פורום שירים מומלצים
    מאפרת עד הבית-עינת רפפורט
    לופט סניורה
    בדק בית הבודקים
 
טונרים וראשי דיו - קומג'ט                                             

                                                                    

זה היה בבוקרו של יום, בדיוק הגעתי למשרדי, סידרתי את השלט לצד הדלת שופיע בו שמי אוהד הראל, אך היה קצת עקום, והפריע לי בזוית העין.

חיכיתי עוד מים האתמול לאישור חוזה חתום שיגיע לי בפקס, וכבר התחלתי לאבד את הסבלנו מול טלי המזכירה האישית שלי.

והיא שכבר הפכה ללחוצה, לא הבינה, לאחר שבדקה שיש דפים, ושהפקס שהיא שלחה התקבל, ניתקה את המכשיר מהחשמל והדליקה אותו בשנית, כשלבסוף האירו עיניה ואמרה – "אולי אין דיו"

כמובן שצחקתי איתה והקנטתי אותה על היצירתיות ואז אמרתי לה – "נכון שאת תמיד קונה דיו באופיס דיפו?", ולאחר שהשיבה בחיוב, ביקשתי שתחפש ברשת אפשרויות אחרות, שכן אנו צורכים באופן שוטף פעילות רבה של הפקס.

היא רשמה באינטרנט טונרים והגיעה לאתר של חברת קומג'ט, המחירים שהופיעו שם היו מחצית מהמחירים שנתקלנו בהם עד היום, ולא האמנו.

צלצלתי לחברה, ולהפתעתי גיליתי את האופציה של מילוי דיו וטונר ישנים, כשעד היום בכל פעם שהטונרים וראשי הדיו יבשו רצנו לרכוש חדשים.

עשיתי חישוב פשוט וראיתי כמה חסכון ניתן לחסוך, ולא רק בעסק, כי אם גם בדירתי יש לי מכשיר פקס, וגם אצל הוריי יש פקס ודירות חבריי ועסקיהם, חיינו סובבים סביב מכשיר שלא ידענו על האופציה למחזר אותו.

איש השירות בקומג'ט פרס לפניי את המחירים, ואת האינפורמציה על כך שיש להם מעבדת תיקונים, ומילוי דיו, טונר וכל מה שקשור לעולם הפקסימיליות, ומרגע שעשיתי הזמנה רציתי לבדוק את היעילות והייתי סקרן, אז בנוסף לעלות של 80 ש"ח לדיו כפול 4 יחידות, הוספתי גם 33 ש"ח לשליח, והמוצרים הגיעו אליי למחרת ישירות למשרד, אין ספק שבאותו היום הפניתי את חבריי העצמאיים והעליתי בעמוד הפייסבוק שלי המלצה על קומג'ט.

לאחר בדיקה גם גיליתי שלא רק אני, אוהד הראל, נמנעתי מהמידע הזה, אלא שלמעלה מ- 80% מבעלי הפקסים, של חברות ואנשים פרטיים, לא מודעים לכך שניתן למלא מחדש את הטונר ואת הדיו, ואנשים רבים פשוט הולכים בכל פעם וקונים חדש, שזה יקר מאוד, לא כדאי, ולא ירוק בכלל – ואני בעד ירוקים.

אז ראשית תודה מקרב לב לאיש השירות בקומג'ט שהיה סבלני אליי, כי חקרתי אותו כשלא הבנתי את ההבדל המשמעותי במחירי הדיו והטונר.

ותודה על ההוזלה בהוצאות השוטפות, ואין ספק שכיום כשלכל בית ועסק יש מדפסת או פקס, ההוצאות השוטפות בעזרת קומג'ט יכולות לרדת בגדול ולהקל על כולנו

אוהד הראל

לכניסה לאתר: http://www.comjet.co.il/ קנייה נעימה...

  כל הזכויות שמורות ל- אוהד הראל      

 
SiteName located at , , http://www.YourDomain.co.il . Reviewed by 92 מצביעים rated: 4.7 / 5