מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.


התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SENDPULSE דרך אינטגרומט/MAKE

SENDPULSE הינה פלטפורמת אוטומציה שיווקית ליצירת קמפיינים בדוא"ל ו-SMS. מערכת המספקת שיווק באימייל, CRM לניהול לקוחות ופעולות אוטומציה שונות. מערכת זו עוזרת להלעאת הרווחים ולחווית משתמש גבוהה של הלקוחות. במערכת זו ניתן לשלוח מעל 15,000 הודעות, לבצע התראות דחיפה באינטרנט , צ'אט- בוטים ועוד. 

באמצעות פלפטרומת SENDPULSE ניתן לבצע את הפעולות הבאות: 

1. שירותי שליחת מייל- בעזרת SENDPULSE ניתן לשלוח מיילים ללקוחות בקלות ובמהירות. הפלטפורמה מציעה עורך ליצירת אימיילים נוח ופשוט באמצעות מערכת של גרירה ומשיכה ליצירת תבניות דוא"ל מקצועיות ללא צורך בכישורים טכניים או ידע בתכנות. בנוסף, ניתן להתאים באופן אישי את המיילים בהתאם לרשימת אנשי הקשר שלך ולפנות לכל לקוח באופן אינדיבידואלי, ניתן למלא טופס חכם ולהגדיר שדות טקסט הניתנים להחלפה בהתאם לכל לקוח ולקוח. 


2. ניהול מערכת CRM- ניהול של ערוצי התקשורת שלך בצורה יעילה במקום אחד. כך ניתן לשלוט בקלות על העסקאות ולקהל על התקשורת שלך עם לקוחותיך. באמצעות מערכת CRM ניתן לקבל הזמנות, איסוף נתונים של לקוחות, בניית רשימת לקוחות, בניית קמפיינים שיווקים והכל בפלטפורמה אחת! מערכת זו מסייעת לאחסן את כל נתןני הלקוחות והלעצים את המכירות. 


3. בניית דפי נחיתה- באמצעות פלטפורמה זו ניתן לבנות דפי נחיתה במהירות ובקלות בעזרת פלטפורמה של גרירה ושחרור אלמנטים וליצור דף נחיתה מעוצב מקצועי בזמן קצר מאוד. ניתן לשתף את הקישורים עם לקוחות חדשים ובכך גם לקדם את הדף. דרך דף הנחיתה ניתן לתקשר עם הלקוחות באמצעות אימייל, SMS, צ'אט-בוט והכל בפלטפורמה אחת. 


4. צ'אט-בוטים- באמצעות הצ'אטבוט ניתן לנגדיר תשובות אוטומטיות ללקוחות בכל איזורי המכירה והתמיכה - באתר, פייסבוק, אינסטגרם, ווצאפ ועוד. הצ'אטבוט מסייע ליעול משימות נוספות בעסק, לתת תמיכה ללקוחות 24/7 ועוזר להפחית על עומס העבודה באמצעות ניהול הצ'אטבוט שלך בצורה נכונה. באמצעות בניית צ'אטבוט ניתן ליצור זרימות של תשובות אוטומטיות ותשובות מותאמות אישית בהתאם לשאלות הלקוח. 


התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SENDPULSE דרך אינטגרומט/MAKE
התממשקות למערכת דיוור דרך אינטגרומט/MAKE, התממשקות למערכת CRM דרך אינטגרומט/MAKE

מאמרים מומלצים

התממשקות למערכת דיוור LEMLIST מאפשרת אוטומציה של מיילים לקהל היעד שלך. ניתן להגדיר מראש את המייל ואת העיצוב שלו , לכוון את המייל באופן אוטומטי ולהגדיר מייל לפי שם פרטי של הלקוח ועוד. ניתן לייעל פעילויות יצירת לידים דרך ערוצי תקשורת בפלטפורמה אחת.
התממשקות למערכת דיוור GETRESPONSE מאפשרת יצירת אוטומציות של שיווק בדוא"ל. המערכת מציעה איסוף רשומות וכתובות של דוא"ל מהלקוחות, מענה ושליחה אוטומטי, עיצוב מודעות שיווק לפי תבניות מוכנות מראש, ניתוח נתונים ודוחות ועוד. למערכת קיימת תמיכה למיילים בעברית.
מערכת SMOOVE הינה מערכת מתקדמת המציעה פעולות אוטומציה להקלת ההתנהלות העסק עם הלקוחות. ניתן לנהל מערכת יחסים בין העסק ללקוח בקלות ובפשטות. ניתן לייצר דפי נחיתה, הודעות SMS אוטומטיות, בניית תהליכים אוטומטיים פשוטים ועוד.
SENDGRID הינה מערכת פופולארית המיועדת לשליחת מיילים ועיצובם מכל הסוגים באמצעות כלים שהמערכת מעניקה המובנה דרך API. המערכת מציעה אינטגרציה פשוטה לכל הפלטפורמות האפשריות ומערכת הניהול של טואול.
ACTIVECAMPAIGN הינה מערכת המעניקה כלים לשיווק במייל דרך אוטומציות ובנוסף בעלת מערכת CRM מתקדמת לניהול לקוחות וייצור חווית לקוח גבוהה. המערכת מתממשקת למערכת הניהול של טואול.
MAILCHIMP הינה מערכת דיוור בינלאומית מתקדמת הכוללת סט עשיר של כלים טכנולוגיים המיועדים לניהול רשימות תפוצה, שיווק, פרסום ועוד. המערכת מבעצת התממשקות למערכת הניהול של טואול.
טואול - בניית אתרים