מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.


התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור LEMLIST דרך אינטגרומט/MAKE

LEMLIST הינה מערכת אוטומציה של מיילים המציעה שליחת מיילים לקהל היעד שלך באופן אוטומטי לפי הגדרות מראש והמיילים לא מגיעים לספאם. בנוסף, המערכת מאפשרת לייעל פעילויות יצירת לידים. 

באמצעות המערכת ניתן להתאים באופן אישי את המיילים לכל לקוח וליצור קשר עם לקוחות דרך כל ערוצי התקשורת בפלטפורמה אחת. 

למערכת קיימים מספר יתרונות- 

1. המערכת מונעת בעיות של מסירת מיילים ללקוחות באמצעות לשיחת כמויות קטנות של מיילים מותאמים אישית ללקוחות וקבלת מעורבות עקבית של הלקוחות שלך . כתוצאה מכך , המיילים לא יגיעו לספאם.


2. באמצעות המערכת ניתן לוודא שלקוחות אכן קוראים את המיילים שנשלחים אליהם. ניתן למקסם את יכולת מסירת המיילים ללקוחות ולנחות בראש תיבת הדואר הנכנס שלהם. 


3. ניתן לשלוח מיילים מוגדרים מראש לפי לוח הזמנים שלך. 


4. קיימת מערכת לעריכת ועיצוב מיילים, הוספת חתימה ועוד ללא צורך בשימוש בקוד. 


5. המיילים מפסיקים להשלח באופן אוטומטי כאשר לקוח מגיב אליהם או לוחץ על קישור ספציפי שנמצא באותו המייל. 


6. המערכת מאפשרת לך לראות היכן הלקוח נמצא בכל שלב, האם הגיב לדוא"ל, איזה מייל הוא קיבל ביחס ללקוחות אחרים ולהגיע לתובנות להמשך התנהלות עם הלקוח בעתיד. 


7. המערכת מאפשרת בניית דפי נחיתה עם סרטונים מותאמים אישית. כלומר, כל לקוח יכול להגיע לדף הנחיתה ולראות סרטון שמותאם אישית עבורו. 


8. באמצעות המערכת ניתן לנהל את הלקוחות ואת צוות העובדים. ניתן להקצות משימות, להוסיף הערות מסוימות על לקוחות, לקבל נתונים בזמן אמת, להסיר לידים באיכות ירודה ועוד. 

התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור LEMLIST דרך אינטגרומט/MAKE
התממשקות למערכת דיוור דרך אינטגרומט/MAKE

מאמרים מומלצים

התממשקות למערכת דיוור GETRESPONSE מאפשרת יצירת אוטומציות של שיווק בדוא"ל. המערכת מציעה איסוף רשומות וכתובות של דוא"ל מהלקוחות, מענה ושליחה אוטומטי, עיצוב מודעות שיווק לפי תבניות מוכנות מראש, ניתוח נתונים ודוחות ועוד. למערכת קיימת תמיכה למיילים בעברית.
SENDPULSE זוהי פלטפורמת אוטומציה שיווקית ליצירת קמפיינים בדוא"ל ו-SMS. מערכת זו מספקת שיווק לאימייל, ניהול לקוחות CRM ופעולות אוטומציה שונות כמו צ'טבוטים ובניית דפי נחיתה במהירות. באמצעות המערכת ניתן לשלוח מעל 15,000 הודעות.
מערכת SMOOVE הינה מערכת מתקדמת המציעה פעולות אוטומציה להקלת ההתנהלות העסק עם הלקוחות. ניתן לנהל מערכת יחסים בין העסק ללקוח בקלות ובפשטות. ניתן לייצר דפי נחיתה, הודעות SMS אוטומטיות, בניית תהליכים אוטומטיים פשוטים ועוד.
SENDGRID הינה מערכת פופולארית המיועדת לשליחת מיילים ועיצובם מכל הסוגים באמצעות כלים שהמערכת מעניקה המובנה דרך API. המערכת מציעה אינטגרציה פשוטה לכל הפלטפורמות האפשריות ומערכת הניהול של טואול.
ACTIVECAMPAIGN הינה מערכת המעניקה כלים לשיווק במייל דרך אוטומציות ובנוסף בעלת מערכת CRM מתקדמת לניהול לקוחות וייצור חווית לקוח גבוהה. המערכת מתממשקת למערכת הניהול של טואול.
MAILCHIMP הינה מערכת דיוור בינלאומית מתקדמת הכוללת סט עשיר של כלים טכנולוגיים המיועדים לניהול רשימות תפוצה, שיווק, פרסום ועוד. המערכת מבעצת התממשקות למערכת הניהול של טואול.
טואול - בניית אתרים