רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
SMARTER מאגר עבודות אקדמאיות איכותי והמשתלם בישראל
פרסם את עבודותיך באתר וקבל 40% ממחיר העבודה בכל פעם שהעבודה נמכרת (ללא הגבלה על מספר הפעמים). המלץ לחבריך וקבל 30% מסך הכנסות החברים שלך – ממכירות העבודות שלהם ומכירות החברים שהם הביאו וכן הלאה .... אל תקנה חתול בשק - Smarter הינו המאגר הראשון והיחיד
קורס פסיכומטרי של מור קורן
שלוש הנקודות החשובות ביותר בעיני התלמיד בקורס ההכנה למבחן הפסיכומטרי הן גודל הכיתה, איכות המדריך ועדכניות חומר הלימוד. על נקודות אלו בדיוק מושתת קורס הפסיכומטרי שלנו – קורס הפסיכומטרי של מור קורן
לפרטים נוספים - -077-7004000
בקרו באתר www.kabel100.com
מאגר מרצים ארצי -הרצאות מרצים סדנאות הטובים בישראל
מיטב ה מרצים הישראליים במגוון הרצאות רחב ביותר מרצים מקצועיים וידועים
מאגר מרצים עצום לכל סוג של קהל ולכל מטרה, תקציב וצורך של הלקוחות
מרצים הרצאות ותכנים לכנסים ערבי גיבוש חברות, פרטיים ומוסדות ממשלתיים
מידע על נושאי ההרצאות והמלצות וקישורים בשלל מאמרים מקצועיים ופופולאריים
מאות כתבות מרצים סרטונים ותמונות על מרצים ו הרצאות על ידי המרצים עצמם
www.goodteacher.co.il
אתר פדגוגי למורים ותלמידים בארץ ובעולם המנסים להביא לתהליך למידה פורה, רענן, אחר. באתר ניתן למצוא מיומנויות למידה, הצעות למערכי שיעור אחרים, הפעלות חוץ כיתתיות בנושאים שונים בסגנון "מוזיאון חי" וכן הסבר וייעוץ לבניית יחידות הוראה מקוונות.
לימדים בישראל, חיפוש מוסדות לימודים
האתר מרכז את כל המידע הדרוש בשבילך לפני הרשמה. רוצה ללמוד? רוצה לדעת את כל הפרטים? כנס/י לאתר שלנו בחר/י תחום לימודים ושלח הודעה ... מוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל הפרטים.

אתר לימודים בישראל הוקם השביל הגולשים. האתר כולל פורומים מקצועיים, מאמרים, תנאי קבלה, מלגות ומידע נוסף

נשמח אם תבקרו באתר שלנו

לימודי שפות בברליץ
ברליץ הנו בית ספר מוביל לשפות . שיטת ברליץ הינה השיטה היעילה והמהירה ביותר ללימוד שפות. תוכלו ללמוד בברליץ אנגלית, אנגלית עסקית, אנגלית לילדים, ספרדית, איטלקית, גרמנית, צרפתית, סינית, יפנית, רוסית, עברית... ולמעשה כל שפה מדוברת בעולם
לימודי שפות,לימודי אנגלית,לימודי ספרדית,שפות,לימודי ערבית,לימודי פורטוגזית,לימודי איטלקית,לימודי גרמנית,לימודי רוסית,חוג שפות לילדים,לימודי עברית,קורס אנגלית,קורס לימודי שפות,בית ספר ללימודי שפות,
לימודים בישראל
בשנים הראשונות של המדינה, לימודים בישראל לא היו בעלי חשיבות רבה. באותם ימים אפילו סיום תיכון לא היה נפוץ במיוחד, שלא לדבר על השכלה גבוהה, ומרבית הצעירים ...
מאמנת אישית
מחפש מאמנת אישית שבאמת יודעת את העבודה? כזו שתדע לעזור לך להגשים את המטרות שלך? בוא לקרוא על המאמנים האישיים של גומא - המרכז הישראלי לאימון וגישור.
פורטל לימודים בכיף
לימוד אנגלית יכול להיות כיף אם מוצאים את המקום המתאים ללמוד, הקדישו לכך זמן וחפשו בתי ספר מובילים ומנוסים המתאימים לרמתכם: אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית וכו' למידע נוסף אודות השלמת בגרויות לימודי אנגלית כנסו לפורטל לימודים בכיף
אדממה נט-מאמרים ותוכן איכותי בנושא חינוך והשכלה
אדממה נט היא קהילה גדולה בשביל מחנכים ישראלים אשר מחוייבים ללמוד, לדעת ולהעשיר מהידע שלהם הלאה.

האתר מתאים לכל מי שמתעסק עם חינוך, אם זה מורים שמתעסקים עם זה בתור מקצוע.. או הורים שמתעסקים עם זה בחיי היומיום עם הילדים שלהם בבית.
הצעד הבא
הצעד הבא-מרכז יעוץ,אבחון וטיפול בקשיי למידה והפרעות קשב וריכוז.
המרכז שלנו (בשמו הקודם המרכז הארצי ללקויות למידה), בניהולה של ליזי כץ, אשת חינוך כשלושים שנה, מאחד תחת קורת גג אחת אבחונים וטיפולים רב תחומיים, הניתנים ע"י צוות מקצועי ומיומן, המוכר ע"י משרד החינוך והמוסדות להשכלה גבוהה.
דבר זה, מאפשר לנו להתאים לכל אחד מן הפונים אלינו את הטיפול/האבחון המתאים וחוסך את הצורך בחיפוש והתרוצצויות ממקום למקום.
מטרתנו היא לעזור לבעלי לקויות הלמידה השונות, לשפר את תפקודם בכל התחומים ולהביאם להישגים לימודיים טובים יותר, לפיתוח קשרים חברתיים ומערכתיים פעילים, בכל מקום ומסגרת בה הם נמצאים.
המרכז רואה בכל פונה אישיות ייחודית ולכן שם לעצמו כמטרה: לסייע,לייעץ, לכוון ולתמוך בכל אחד ואחת, כדי להביא את יכולתו וכישוריו לידי מימוש.
במרכז אנו מבצעים:
אבחונים פסיכולוגיים, אבחונים דידקטיים+ הרחבה במתמטיקה, ובאנגלית, אבחונים רב תחומיים- פסיכו דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז IVA+ ו-CPT.

בנוסף ניתן לקבל עזרה בהוראה מתקנת באנגלית, מתמטיקה ובשפה. לימוד ורכישת אסטרטגיות למידה, סדנת מוכנות לכיתה א, סדנאות להורים, עזרה בהכנה למבחני בגרות ושיעורי בית.
בנוסף במרכז מתקיימים קורסי הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה.

אוכלוסיית היעד שלנו היא מגיל גן חובה ועד הגיל השלישי.
• במרכז: פסיכולוגים חינוכיים מומחים, מאבחנות דידקטיות מוסמכות, מורים מוסמכים להוראה מתקנת, פסיכותרפיסט, הומיאופת קלאסי, כירופרקט, פסיכולוג קליני, רופאה ניירולוגית מומחית בטיפול בילדים ובני נוער ועוד.
• אנחנו עובדים עם בתי- ספר יסודיים, חטיבות ביניים וחטיבות עליונות, כפרי נוער ומכללות.
למוסדות ובתי ספר: נשמח להעביר אליכם הצעות מחיר ותנאי תשלום מיוחדים. בנוסף: ניתן לערוך אבחונים דידקטיים, פסיכולוגיים ופסיכו דידקטיים וכן אבחוני קשב וריכוז בימים מרוכזים בבית הספר .
אשמח להיפגש,
ליזי כץ
מנהלת המרכז.

טלפון:04-6211402
פקס:077-5502435
www.hadera-cen.com