רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
תהילים,אתר תהילים,קריאת תהילים - הללויה,תהלים
"באתר תהילים - הללויה, כל ישראל קוראים מאות ספרי תהילים ביחד לברכות ישועות רפואות והצלחות. הצטרפו עכשיו לקהל הגדל של קוראי תהילים באתר, ויחד, כל ישראל, ברוב שירה וזמרה, נבקש על הגאולה.
כתובת האתר : http://haleluya.info

תהילים,אתר תהילים,קריאת תהילים,אמירת תהילים,תהילות,עילוי נשמת,ברכה לזיווג, ברכה לפרנסה,ברכה לרפואה,ברכה להצלחה,יהדות,רוחניות,הללויה,ניסים,תהילים,פסוקי תהילים,קריאת תהילים,ספר תהילים,פרקי תהילים,אמירת תהילים,עילוי נשמות,
stories tales כתיבת סיפורים
סטוריס טלס, סיפורים ומעשיות.
האתר לעלאת יצירות ולכתיבת סיפור בהמשכים פרי עטם של הקוראים
מיני אנציקלופדיה על כתיבה וספרות וההיסטוריה של אותו יום.
אתר לחובבי המילה הכתובה ולכל מי שרוצה להתנסות בכתיבה יוצרת.

סיפורים, כתיבת סיפורים, יצירות, כתיבת סיפור, רותם מור חיים, העלאת יצירות, סיפור
רדיו המזרח
רדיו המזרח הוקם בשנת 2015 ע"י צוות בחיר בתחום המוזיקה הים תיכונית. הרדיו משדר מוזיקה ללא הפסקה . ברדיו שלנו מנגנים את כל סוגי הזמר הים תיכוני למשל , מוזיקה טורקית , יוונית, מוזיקת נשמה, מוזיקה עדכנית וכו.. התחנה הרשמית והאיכותית ביותר שתמצאו ברשת , בקרוב יהיו עוד המון הפתעות . ניתן להאזין למוזיקה ולמסור דשים דרך האתר שלנו. מוזיקה מגוונות ללא הפסקה !
בלוני בראשית
בלוני בראשית, שפע של הפעלות עם בלונים בצורות שונות ומיוחדות. שירות מהיר וזמינות מלאה. שדרוג עם בלונים לכל מסיבה. אפשרות להפעלות בימי הולדת.
בוב ספוג
אתר של בוב ספוג (בעברית) עם דפי צביעה של בוב ספוג, משחקי בוב ספוג, סרטי בוב ספוג, דפי עבודה ועוד!
קהילות מנחמים
קהילת מנחמים היא מקום המוקדש לאדם שנפטר ומהווה נקודת מפגש למכריו. בשונה מאתר זיכרון, קהילת מנחמים היא דינמית וכל אדם שמבקר בה מסייע להאיר את פסיפס חייו של האהוב. הקימו את הקהילה בימי השבעה כמחווה לבני המשפחה, ובתום השבעה היא תאפשר להם לשמור על קשר עם חברי הקהילה ותהווה מקום של נחמה.
גלים במחול
להקת "גלים במחול" שגרירה ומייצגת את עמק הירדן ואת ישראל בריקוד ותנועה וחביבת הקהל בכל הגילאים. הלהקה נוסדה על ידי דורית פורת ופועלת משנת 1970. רקדניות הלהקה בנות 13 – 18, באות מיישובי עמק הירדן, הנושק לימת הכינרת . ללהקה רפרטואר עשיר ומגוון והיא מופיעה באירועים שונים בארץ ובחו"ל.
Bux.to להרוויח כסף מהבית אוטומטית בלי להתאמץ ובלי השקעה כלל!!
http://www.israfiles.com/show/98108/Bux.to_Autoclicker.rar עם תוכנה זו אתם יכולים להכניס את שם המשתמש והסיסמא שלכם באתר, ללחוץ Start, והיא כבר תרוויח לכם את הכסף, ותוכלו לקבל אותו בדואר בצ'ק אחרי שיהיו לכם מעל 10$ בלבד!
הקבוצה ללוחמה בשחיתות
מוקמת כאן קבוצה ישראלית של אזרחים מן השורה אשר יתחברו לקבוצה שתלחם בכל נושא השחיתות והקרטלים למיניהם,
ככל שהקבוצה תמנה יותר חברים יהיה ניתן על ידי נציגיה לשאת ולתת מול הגורמים השונים להשגת מחירים הולמים בצרכנות למינה, והנחות לחברי הקבוצה.
אי לכך שמתי לי למטרה שחברי הקבוצה יהיו חייבים למשמעת קבוצתית כדי להצליח במשימה קשה זו,
וכן לעמוד איתן עם גב חזק מול הגופים והמוסדות והחברות למיניהן.
לכן בסופו של דבר ייתכן שתוקם עמותה חוקית עים חברים ובצורה מסודרת כדי שנהיה מחוייבים לגוף הכללי הזה, וביחד נוכל להלחם בכל המונופוליסטים למיניהם ולהכריחם להוריד מחירים ולתת תנאים שנרצה, אך כל זאת תלוי בכך שככל שהקבוצה תמנה יותר חברים כך תהיה ההצלחה יותר מובטחת.
כנגד קרטל שחיתות - יבוא איחוד נגד שחיתות.
קנה אחד אפשר לשבור בנקל - אך אגודת קנים קשה לשבור.

ככה נעלה את רמת חיינו ואולי אף נוכל להשפיע בגדול יותר - ימים יגידו.

הדר לוי
השכרת רכב ברעננה
רוצים להכיר השכרת רכב ברעננה? שמר זה המקום הכי מומלץ. השכרת רכב בכפר סבא או בכל מקום באיזור השרון, אני מכיר את שמר המון שנים, השכרת רכב בשרון זה רק אצל שמר, גם כן אפשר השכרת רכב בשומרון.
israchips - get zynga poker chips
המקום בו כל אחד ואחד מכם יכול לקנות צי'פים וז'יטונים של זינגה פוקר בפייסבוק ושל גמבינו פוקר בפייסבוק במחירים ללא תחרות, במגוון של אמצעי תשלום, באמינות, בביטחה ובמהירות, באתר ניתן למצוא מגוון של חבילות צ'יפים למשחק טקסס הולדם בזינגה פוקר, תוכנות למשחק הפוקר, חנות פוקר, משחקי פוקר. עוד באתר: הרובוט שמשחק בשבילכם פוקר ויכניס לחשבונכם המון צ'יפים נוספים.
סטטוסים
http://www.statusim.com

זה לא עוד שטות, מדובר פה באתר שמספק מנוע חיפוש לעדכונים של משתמשי הרשת החברתית פייסבוק!
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות