רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
....
מה ההבדל בין כלא לבין מוח של מרוקאי? בכלא יש הרבה יותר תאים
המרק של פרסי
שאלה: מה עושה פרסי שרואה זבוב במרק שלו?
תשובה : תופס אותו בכנפיים וצועק: "תקיא".חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מרוקאי
כמרוקאי נולד שמים לו גורמת על יד ימין
כשהוא בן 13 שמים לו גורמת על יד שמאל.
כשהוא בן 18 בא שוטר ומחבר אותם
פרסי
פרסי רואה חדשות בטלויזיה. הקריין: מהיום בנק ישראל מבטל את השימוש באגורה. הפרסי מתעצבן: לעזאזל, הלכו לי כל החסכונות
בית האבות
הילדים של הגברת ג'ניה אישה בת 73 שעדיין מתפקדת עצמאית החליטו להעביר אותה לבית אבות יקר ומהודר בכפר שמריהו. כשהגיעו לבית האבות קיבלה אותם האחות רחל לקחה את ג'ניה בכיסא גלגלים לחדר האוכל. ג'ניה התפעלה מיופיו של הבית אבות, פאר והדר ועיצוב בטוב טעם. הארוחה היתה מדהימה. האחות רחל שאלה:" את רוצה לשבת במרפסת השמש שלנו הצופה על הגן הבוטאני ולשתות כוס תה?.. כן כן... הינהנה ג'ניה בראשה. וכך היה. האחות רחל אמרה: "גברת ג'ניה, אני בפנים וצופה בך אם תרצי משהו רק הרימי את ידך ואני אבוא מיד! לאחר כמה דקות רואה האחות רחל כי גופה של ג'ניה נוטה לצד ימין וכמעט.. ואו..תו..תו היא נופל לצד... רצה אליה מיד וישרה אותה.. הכל בסדר ? כן... כן... שוב לאחר כמה דקות רואה האחות רחל כי גופה של ג'ניה נוטה הפעם לצד שמאל והיא כמעט נופלת. רצה אליה וישרה אותה שוב... למחרת בצהריים הגיעו הילדים ושאלו את ג'ניה: "נו אמא, איך הבית אבות הזה? "יפה מאד, האוכל גורמה וטעים, הטיפול מאד אישי האחות רחל מאד מסורה וחייכנית.. אבל.... אבל....
למה הם לא מרשים לי אפילו לתקוע נוד..
כורדי
למה כורדי לא עושה לאישתו סקס פעמים ברציפות?
הוא מפחד שיהיו לה תאומים.......
ספורטאי כורדי
ספורטאי כורדי אומר לרופא :אתה מבין דר' אנני ישן כבר כמה ימים ואינני יכול לקחת כדורי שינה כי אני בנבחרת ישראל להרמת משקולות ואסור לנו לקחת ממריצים אז מה נשאר לי לעשות? דר' אתה חייב לעזור לי בבקשה! הרופא חושב ואומר: שמע הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לספור כבשים עד שתרדם... הכורדי חוזר לאחר כמה ימים אומר: "ד'ר זה לא עובד כל פעם שאני מגיע ל 22 אני מתעורר........
פולניות
פולניות נפגשות והאחת אומרת לשניה. הבן של פאול שאת מכירה זה שגר בהולנד באמסטרדם התקשר אתמול ובישר לי 2 בשורות אחת טובה והשניה רעה. טוב.. ספרי לי את הרעה קודם! ובכן הבשורה הרעה היא שהוא התוודה בפני שהוא הומוסכסואל !
ומהיא הבשורה הטובה.....
ובכן. הוא מתחתן! אבל עם רופא.......
טיסה
שלושה אנשים טסים במטוס, ישראלי אנגלי וכושי )אמריקאי(. ולפתע יש תקלה במטוס והמטוס עומד להתרסק . הטייס אומר לשלושתם: "יש שלושה מצנחים והם לא יספיקו לכולנו." האנגלי והישראלי מסתכלים על הכושי... הטייס שם לב לשניהם ואומר: "במטוס שלי אין אפליות! ומה שנעשה זה שאני אשאל כל אחד שאלה ואם הוא יענה לי נכון הוא ייקח מצנח!" הטייס שואל את הישראלי מה בירת ישראל? הישראלי עונה לו ירושלים. הטייס שואל את האנגלי מה בירת אנגליה? האנגלי עונה לו לונדון. הטייס שואל את הכושי כמה סינים יש בסין? הכושי עונה לו תשובה מדויקת לחלוטין. הטייס אומר לכושי: "שמות אחי שמות!"
מתנחל
מתנחל פנאטי אחד נפגע בפיגוע ירי.
הוא שכב מחוסר הכרה וגוסס בבית החולים, כשלפתע חזרה אליו הכרתו לכמה דקות לפני המוות. מיד הוא ביקש מבני משפחתו שעמדו ליד מיטתו שיביאו לו ספר קוראן כמה שיותר מהר.
שאלו אותו בני המשפחה:
- למה אתה צריך קוראן?
המתנחל: החלטתי להתאסלם!!!
המשפחה: להתאסלם?!?!? אתה??? למה?!
המתנחל: בין כה וכה אני עומד למות... אז שימות עוד ערבי...
3 אנשים
3 אנשים הולכים ברחוב, האיש הראשון אומר: הנה בול עץ, האיש השני אומר: הנה סלע, האיש השלישי אומר: הנה סופרמן. אז הם שואלים אותו איפא, הוא בלתי נראה.
כורדי
מה עושה מישהו שכורדי זרק עליו רמון?
פותח את הנצרה וזורק בחזרה.
שוד בבנק (ערקי מרוקאי וכורדי)
במהלך שוד בנק שמשתבש, שותפים ערקי, מרוקאי וכורדי. האזעקה החלה לפעול וכולם ברחו החוצה במהרה. המרוקאי נכנס מתחת למכונית והחל עושה את עצמו מתקן את הרכב. מגיע שוטר ואומר צא החוצה יה גנב! מי גנב? עונה לו המרוקאי "אני מכונאי המתקן את המכונית הזו! " באמת, לועג לו השוטר ואיפה ארגז הכלים שלך מכונאי? השוטר מוציא אותו וזורק אותו לניידת. העירקי התחבא מתחת לפרה. בא הושטר וצועק" צא ... יה... גנב.. "אני גנב? אני חולב את הפרה !! השוטר:" חולב.. אה.. אז איפה הדלי לחלב יה טמבל? מוציא אותו וזורק אותו לניידת. הכורדי מתחבא מתחת לחמור. השוטר:" צא יה גנב.. " הכורדי:" אני גנב?" השוטר:" אז מה אתה עושה כאן?" ....
אני... אדוני.. אדוני השוטר... רק עכשיו נולדתי.....
מרוקאי ויפני
מרוקאי ויפני נפגשים. כל אחד מנסה להפגין עליונות בכח. הסיכום היה שכל אחד יתן לשני מכה חזקה וכך יוכלו להיווכח מי חזק יותר. היפני מרים בזריזות את רגלו ומעניק למרוקאי סטירת פצצה לתוך הלסת . המרוקאי נופל זב דם ומרוסק על הריצפה. לאט לאט הוא קם ונותן ליפני מכה אדירה. היפני מתמוטט מעולף ונלקח לבית החולים לטיפול נמרץ במשך שבוע.
המרוקאי בא לביקור לאחר שבועיים והיפני מסביר :"
אני נתתי לך מכה אומנותית יפנית! זה נקרא קרטה!
המרוקאי מוסיף:" גם אני נתתי לך מכה יפנית אומנותית! :
"איזה מכה יפנית" שואל היפני:
המרוקאי: "עם מפתח גלגלים של מצ'ובישי"
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות