רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
ניוזלטר,מערכת דיוור,דיוור אלקטרוני - 100 מיילים ראשונים במתנה
Messer2all מעניקה לכם 100 מיילים ראשונים מתנה לצורך התנסות במערכת הדיוור המתקדמת בארץ.
מערכת Messer2all היא הכלי שלך לשיווק העסק באמצעות הדוא"ל.
מערכת דיוור Messer2all מעניקה לך את האפשרות להפיץ מסרים ללקוחות בצורה ידידותית.

יתרונות דיוור אלקטרוני:
פילוח לקוחות – היכולת ליצור קבוצות נמענים ללא הגבלה (פרטיים, עסקיים, חדשים, ותיקים ועוד..)
מאגר דיוור אוטומטי – אפשרות ביצוע סטטיסטיקות פר משלוח, מספר לקוחות שצפו במייל, מספר לקוחות אשר לחצו על קישורים פעילים, מספר לקוחות שמחקו את המייל ועוד.
הגדרת זמנים למשלוח אוטומטי – היכולת לקבוע מהם התאריך והשעה בהם יקבלו לקוחותייך את הדוא"ל
ייבוא רשימת נמענים ממאגר קיים
פנייה אישית לכל לקוח - היכולת לקבוע אם הדוא"ל ימוען כפנייה אישית בהצגת שם
מערכת מסרים שיווקית זמינה בכל שעה

הניוזלטר משדרג את המשלוח הידני באמצעות המייל הפרטי. היכולת להוסיף פנייה אישית, היכולת לקבל סטטיסטיקות אודות המשלוח, העובדה שהנתונים נשמרים במערכת הן היתרונות שמסייעים לכם בשיווק העסק באמצעות הדוא"ל.


d.s שירותי סריקה
d.s היא חברה מקצועית הנמצאת כבר 30 שנה בתחום נותנת שירות סריקת מסמכים ברמה הכי טובה שיש והמרתם לטקסט בוורד וPDF. בכל שפה בעיקר בעברית וספרדית, במהירות וביעילות. החברה שלנו עושה סריקת מסמכים,סריקת מסמכים לעסקים,סריקת מסמכים למחשב לעוד פרטים היכנסו עכשיו לאתרנו http://dscanning.com/ או התקשרו 054-4209815.
אוקטה ישראל - ניהול משתמשים
חברת Okta הוקמה בשנת 2009 במטרה לספק מענה לצרכי אבטחה מידע משתנים, וכיום היא החברה המובילה בעולם לניהול זהויות ואימות משתמשים בפלטפורמה אחידה ומבוססת ענן. החברה מיוצגת בישראל על ידי יוניקלאוד (Unicloud) מקבוצת Unitask, מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום ה-IT. השירות המוענק ב-Okta משפר באופן דרמטי את יעילות ניהול המשאב האנושי, מחזק את מעטפת אבטחת המידע, מאפשר עבודה רציפה ונוחה ומותאם לצרכים הארגוניים והטכנולוגיים המשתנים מעת לעת. ממשקי ה-API של Okta מספקים לאנשי הפיתוח בארגון אפשרות ליצירת חוויית משתמש איכותית, מובילה ומותאמת אישית – לעובדים, לספקים, ללקוחות ולכל סוג משתמש אחר. Okta מעניקה פתרונות למגוון של אתגרים, תוך שימת דגש על יעילות ונוחות ברמה הגבוהה ביותר: אבטחת מידע בענן תוך הבטחת חוויית משתמש איכותית גניבת זהות ברשת היא הונאה המאיימת על התדמית הארגונית ועל המשאבים בארגון. באמצעות מגוון טכנולוגיות אבטחת מידע בענן, מאפשרת Okta לשמור על רמת אבטחה גבוהה ביותר, תוך יעילות ונוחות ללא פגיעה בחוויית המשתמש. הצאת הצמיחה העסקית תוך הקטנת עלויות ניהול ואיחסון מידע בפלטפורמת הענן, הינו יתרון משמעותי בו המידע נגיש וזמין בכל זמן ומכל מקום, ללא צורך בחומרה, תשתיות או אנשי אחזקה לצורך תחזוקה ושמירה על נפח אחסון, מה שמוריד מהארגון עומס רב ועלויות. ניהול הון אנושי יעיל ב-Okta מייצרים תהליכי גדילה של ארגון ותהליכים של מיזוג עם חברות. פתרונות אוטמציה תפעולים לתהליכי קליטה ועזיבה מאפשרים למקסם את הפרודוקטיביות של מחלקות HR ו-IT, ללא עיסוק ממושך שגוזל זמן וללא טעויות ותקלות. חברת Okta מספקת תמיכה לכ-4,500 אפליקציות עסקיות שונות, ובין לקוחותינו בארץ נמנים חברת החשמל, נטפים, מרוול ועוד. בין לקוחותיה של Okta בעולם נמנים Linkedin, Western, Adove ועוד אלפי ארגונים ממגזרי פעילות שונים. נשמח לדאוג לאבטחה מיטבית גם בעבור הארגון שלכם.
פוריות
האתר 'פוריות - המדריך להורים' מכיל מידע בתחום הפוריות. באתר מאמרים רבים, כגון: בעיות פוריות, בדיקות פוריות, טיפולי פוריות, כיצד לבחור רופא מטפל, ביוץ, המחזור החודשי, הפריה חוץ גופית ועוד. כמו כן, האתר מרכז רשימה של רופאים בתחום טיפולי הפוריות.
lockerz-מתנות בחינם
lockerz הוא אתר שבו ניתן לצבור נקודות ע"י התחברות לאתר ולענות על סרקין ובעזרת הנקודות לקנות המון מוצרים שווים כגון אייפוד טאץ',פלייסטישן 3,משחקים,קטנוע,בגדים וכו'
Anagal
האתר עוסק במחשוב עסקי באזור הצפון. בנוסף ניתן למצוא באתר כתבות בנושאים רלוונטים בתחום המחשוב וכיצד התנהלות נכונה בנושאי מחשוב יכולה לתרום לארגונכם.
ירושלים
האתר הרישמי של הירושלמים - ירושלמי.קום
אטרקציות, אירועים, עסקים, לוחות דירה ורכב והשוואות מחירים
magic net
באתר יש הנחיות למקרה של אזעקה, יש פורום, היכרויות לשומרי שבת ולחילונים בנפרד, יש עצות לירידה ועלייה במשקל ובנוסף לכך יש הנחיות איך ניתן להרוויח כסף דרך האינטרנט ובקרוב יהיו עוד דברים יפים ונחמדים כאחד
אסטרולוגיה כוכבים
פיתחה שום פרט לא יחמוק לא ציין הבוחנות של קשישים מצערת זה.מפות לידה ובעקבות כך ישנה ביקורתיות עצמית אידיאלי וכן שיפוטיות כלפי הסביבה. זהו מזל טיפלה, מוקפד ובעל חוש אסטטי גבוה. קשישים מצערת מפת לידה נטאלית. לצורך אספקת תשובה מדויקת אני אופטימית מפת שאילתה הוררית במקביל למפת לידת האדם המפה הנטאלית ומשווה, כמו לאחר מכן אני משתמשת בשיטת המעברים ביצוע כפל האפשרויות בהוויה הנשמתית הינה הכרח על מנת לשמור על נסוגים התנאי גבוה יותר של הבחירה החופשית. כי
נערות ליווי בתל אביב
מרגע שהפכת נערות ליווי לחוקית יכול להיות להחליט על זנים אדומים מוסדרים בחוק תקבל גברים ש- שאין להם שמץ של מושג ל לטפל בך. אתה מקיף עם הרבה שטויות כי הכסף הוא 'מעולה'. לאמיתו של דבר זו היא הנמוכה כנראה ביותר של נמוכה ואף אישה לא צריכה להגביל את עצמם לכך. אתה בעיקר לשים מוכן.
KesfBlog - כול הדרכים לעשות כסף באינטרנט
באתר תוכלו למצוא מדריכים כיצד לעשות כסף באינטרנט , תוכלו למצוא סיקורים על אתרים המאפשרים לעשות כסף באינטרנט,וגם לקרוא חדשות על אתרים שמחלקים כסף באינטרנט . אז תהנו ואל תשכחו לעשות כסף, הרבה כסף!
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות