רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
ד"ר ירון חביב - טיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה
ד"ר ירון חביב בעל ניסיון רב שנים בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה באמצעות התקנים דנטליים. סובל מנחירות? ד"ר ירון חביב יעזור לך להתגבר על בעיית הנחירות באמצעות התקן דנטלי. הפסקת נחירות,טיפול בנחירות יכול לשפר את איכות החיים שלכם. ד"ר ירון רופא במחלקה לרפואת הפה ומנהל מרפאת כאב פנים בבית החולים הדסה, ירושלים. מקבל במרפאות ברעננה, תל אביב, הרצליה, בני ברק וירושלים.
cama tourist medical assistance
We’re the CHECHELNITSKI AVIGDOR MEDICAL ASSISTANCE C.A.M.A firm
We’ve been helping people for nearly 15 years. As the Assistance and Personal Services, we look out for you, 24/7, 365 days a year.
Whoever you are, wherever you are, we’re here to help
You might be a traveler who has any kind of health problem, or any other situation.
For as many different possibilities and scenarios as there are people, we’re here to help people out of a difficult situation, throughout the World. Our job is to provide fast, caring, quality services whenever you need them, wherever you are.
We reach far and wide to get the job done
It’s very important to us that we maintain a fine balance between our ever-growing international tourism and our human dimension. We meet the needs of our corporate customers and individuals too.
רעות רפואה סינית - דיקור סיני וטיפול טבעי
הקליניקה של רעות הוקמה כתוצאה לאנשים רבים הרוצים לחוות חווית ריפוי טבעית, מפני שהם רוצים להימנע מנישות רפואיות כמו ניתוחים,זריקות כיום רובנו היינו מעדיפים לפתור את בעיותינו בעזרת ריפוי טבעי. במשך השנים אני רואה בקליניקה סיפורי הצלחה רבים, כמו הימנעות מניתוחים, כאבי בטן לא מוסברים שנפתרים בעזרת הטיפולים ועוד. בידינו הציוד האיכותי ביותר, לרעות מקצועיות בתחום של 20 שנה בתחום הרפואה הסינית ובעבודה תחת לחץ אנחנו מאמינים בשירות מקצועי ואיכותי. המטרה שלנו היא לעזור לאנשים לקחת את האחריות על הבריאות שלהם ולעשות את הצעדים הנכונים, בשביל לשפר את אורח החיים, לאכול ולנשום באופן שמתאים לגוף ולנשמה שלנו, ובכך אנו מגלים שיש לנו יכולות ריפוי נפלאות. בתחום הרפואה הסינית. הצוות שלנו ילווה אתכם בתהליך זה מהתחלה ועד הסוף. עם זאת אנו מבצעת טיפול טבעי להקלה בכאבי ראש,דיקור סיני לילדים,דיקור סיני לבעיות פוריות התקשרו אלינו לפרטים נוספים 0546659669 או היכנסו לאתרנו:http://reutcare.co.il/
דיאטות ובריאות
בתקופתנו, כשבעיית ההשמנה הפכה למגיפה והמודעות הגופנית עלתה, יחד עם הצורך בשמירה על הבריאות וקבלת ערכים בתחום התזונה, יחד עם קבלת אחריות אישית - אני נותנת לכם את הכלים להתמודד ולשמור, בדרך יחודית המשלבת בין אורך החיים הקיים לבין תזונה מתאימה לכם .
דיאטה - נועה הופ דיאטנית קלינית
נועה הופ, דיאטנית קלינית מוסמכת (B.Sc).
בעלת ניסיון רב בתחום הדיאטה, הרזיה והקניית הרגלי אכילה בריאים לחיים. מלווה באופן אישי אנשים הרוצים לרדת במשקלם. בונה תוכנית דיאטה אישית וייחודית לכל אדם, מתאימה את הדיאטה למצבים רפואיים כגון: סכרת, כולסטרול, שומנים בדם ועוד. מטפלת בנוער בנשים הרות ומניקות. מעניקה יחס אישי חם ועוטף ונותנת כלים רבים למטופליה על מנת לנצח את ההשמנה אחת ולתמיד.
מיינד קליניק - מרפאה לבריאות הנפש
מיינד קליניק מהווה תפיסה חדשה בתחום של שירותים פסיכיאטריים ופסיכולוגיים במסגרת פרטית. אנו עוסקים במיוחד בכל הנוגע לדיכאון, חרדה, מניה דפרסיה, התמכרויות וההשפעה של מצבים אלה על חיי האדם ומשפחתו. במרכז עובד צוות רב מקצועי שכולל רופאים, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים מומחים ומיומנים בטיפול בשיטות חדשניות המובילות בעולם בתחומים של טיפולים תרופתיים,פסיכותרפיה אישית ופסיכותרפיה קוגניטיבית - התנהגותית קבוצתית ואישית.

היועצים הבכירים של מיינד קליניק הם רופאים בעלי שם בינלאומי:
פרופ' לאון גרינהאוס
פרופסור פנחס דנון
ד"ר אהוד ראט- פאלאס קליניק
אורתופד מומחה ובכירורגיה ארתרוסקופית של פגיעות מפרקים וניתוחים ארתרוסקופיים של כתף, מרפק, שורש כף יד, מפרק ירך, ברך וקרסול, מומחה גם ברפואה ופציעות ספורט
ד"ר דרור לקשטיין
ד"ר דרור לקשטיין הינו מומחה בכירורגיה אורתופדית, החלפת מפרקי הברך והירך. רופא בכיר, השירות להחלפת מפרקים, בית החולים וולפסון בחולון. מרפאת קרדו נמצאת ברחוב השירה העברית 10, ראשל"צ.
פיברומיאלגיה - ד"ר נורברט קורלנד
עלינו להפסיק להתייחס עליה כאל מחלה חשוכת מרפא, כחלק מהגורל. טיפול קונבנציונאלי המגיע ישר מארה"ב שינה את חיי אלפי חולים בעשרים שנים האחרונות. הקדשתי את 12 שנות הקריירה האחרונות שלי באבחון הפיברומיאלגיה ובטיפול המהפכני באמצעות הגואיפנזין
אורטופד מומחה - פרופ' צינמן חיים
רופא מומחה בתחום האורטופדיה והכירורגיה האורטופדית

התמחויות

אורטופדיה כללית וכירורגיה אורתופדית, טראומה אורתופדית, מחלות כף רגל וקרסול, כף רגל סכרתית, ניתוחים מורכבים
עורך חוות דעת רפואיות משפטיות, יעוץ אורתופדי
תפקידים ומינויים

מנהל מחלקה אורטופדית ב', מרכז רפואי רמב"ם (1995-2008)
פרופסור חבר קליני, הפקולטה לרפואה, הטכניון, חיפה
יו"ר המועצה של האיגוד הישראלי לאורתופדיה (1998-2003)
נשיא החברה לטראומה אורתופדית (2000-2008)
מתאם פעילות לאומית מול האו"ם בתחום העצמות והמפרקים (2000-2004)

פרופ' צינמן הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום האורטופדיה והכירורגיה האורטופדית, ומבכירי האורטופדים בארץ.
פרופ' צינמן קיבל את הכשרתו הקלינית בבית חולים שיבא תל השומר, ובמרכזים הרפואיים המובילים בעולם בתחום האורטופדיה: מרכזי AO בבאזל שוויץ, המרכז הרפואי באולם גרמניה, המרכז הרפואי של אוניברסיטת הרווארד בבוסטון (טראומטולוגיה), המרכז הרפואי לניתוחים מיוחדים בניו יורק (טראומטולגיה), המרכז הרפואי מרסי בבולטימור (כף רגל וקרסול), והמרכז הרפואי בפיטסבורג (טראומטולוגיה).
פרופ' צינמן הביא לישראל את שיטות הניתוח המתקדמות של ה-AO, שהפכו לסטנדרט בתחום הטראומה הניתוחית, כמו גם חלוץ בשיטות חדשניות לקיבועים חיצוניים ושיטת אליזרוב להארכת גפיים.
בזכות ניסיונו הרב וכישוריו המוכחים, כבר בגיל צעיר הוא נתמנה לסגן מנהל מחלקה אורטופדית ב' ברמב"ם (1982), וב-1995 קיבל את תפקיד מנהל המחלקה. מחלקה אורטופדית ב' ברמב"ם, נחשבת כיום לאחת המחלקות האורטופדיות הטובות ביותר בארץ, ומדי שנה זוכה לשבחים רבים בסקרי שביעות הרצון של המטופלים.
פרופ' צינמן גם זכה להערכה רבה מצד עמיתיו הרופאים, ונבחר ליו"ר המועצה של האיגוד הישראלי לאורטופדיה, ולנציגה של ישראל בארגון האומות המאוחדות בתחום העצמות והמפרקים. הבעת אמון נוספת היתה בהכללתו ברשימת "הרופאים הטובים ביותר" של עיתון מעריב במשך ארבע שנים רצופות.

לבד מהצלחתו בעבודה הקלינית, פרופ' צינמן גם פרסם למעלה מ-70 מאמרים מדעיים ופרקים בספרים, וזכה למינוי של פרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון. כמרצה, פרופ' צינמן זוכה להערכה רבה מצד הסטודנטים אותם הוא מלמד, ונבחר מספר פעמים כמרצה מצטיין מטעם הפקולטה, ואף כמרצה מצטיין כלל-טכניוני.

פרופ' צינמן זוכה כיום לאמון רב מצד המערכות המשפטיות בישראל, כעד מומחה מהימן, נטול פניות, המקבל החלטות בשיקול דעת מקצועי, ובעל ניסיון שאין שני לו בארץ. פרופ' צינמן קיבל כבר למעלה מ-700 מינויים מבתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, ובית דין לעבודה. פרופ' צינמן פרסם כבר אלפי חוות דעת רפואיות הנוגעות לכל תחומי האורטופדיה, ועל זה כבר נאמר: "אין חכם כבעל ניסיון".
מרפאת עיניים מאור בניהול ד"ר מורד
במכון רופאי עיניים בכירים ומומחים העוסקים במגוון רב של תחומים, הפונים לקהלי יעד מכל הגילאים. כמו כן ניתנים במכון שירותי נוספים כמו תרגילי עיניים לחזוק המיקוד, בדיקות מיקוד, טיפול בעין עצלה, בדיקות Photoscreening לאיתור עין עצלה בילדים, הזרקות בוטוקס ועוד.
אופטומטריסט
הפורטל המוביל לעניני ראיה ועיניים עדשות מגע משקפים, מולטיפוקל, אורתוקרטולוגיה,נתוחי ליזר,משקפי שמש,מכירת עדשות מגע,ראיה ירודה
מאמרים שנכתבו ע"י צוות אופטומטריסים מומחים בארץ בעלי רישיון ממשרד הבריאות
פרופ' הנדזל מומחה אלרגיה ומחלות אימונולוגיות
פרופ' זאב הנדזל הינו מומחה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית ולרפואת ילדים. כיום רופא בכיר במרפאה לאימונולוגיה פדיאטרית (לילדים) במרכז רפואי "קפלן", המסונף לביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית, ובמרפאה למחלות אלרגיות במרפאת המומחים "רמז" ברחובות תחת קופ"ח כללית. כמו כן פרופ' הנדזל מנהל קליניקה פרטית לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית בתל אביב.
רדיולוג מומחה
האתר מעודד את הרעיון של רדיולוגיה מותאמת אישית בכך שהוא מאפשר לך לבחור את המומחה שיפענח את בדיקתך בהתאם לצרכיך הרפואיים. בנוסף, ניתן להתייעץ עם המומחה שנבחר על ידך בנוגע לממצאי בדיקתך באמצעות שיחת וידאו או פגישה בזמן ובמקום הנוחים לך.
ckesher
הצוות שלנו במרכז שיא, מקפיד לערוך היכרות אישית ומעמיקה עם כל לקוח, זאת תוך רגישות ומתן תחושת ביטחון מקסימלית. תהליך תיאום טיפול מתבצע תוך שיתוף עם הגורמים המקצועיים הרלוונטיים ובשקיפות מלאה עם הלקוח. במסגרת הליך זה נבנית תכנית טיפול אישית המבוססת על רצונותיך שאיפותיך ויכולותיך בתחומי החיים השונים
מ.ס.ד שירותי סיעוד
חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד - מספקת מגוון רחב מאוד של פתרונות לגיל השלישי ולנזקקי הסיעוד. אנו עובדים בתחום הסיעוד למעלה משני עשורים. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המוסד לביטוח לאומי על מנת להתאים לכל אחד ואחד את הטיפול המקצועי והאיכותי לו הוא זקוק. ניתן למצוא אצלנו שירותי סיעוד כגון: ייעוץ והכוונה לבתי אבות, מטפלת סיעודית, עובד זר לסיעוד, מטפלות לקשישים ועוד.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות