רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
לבונה ולמשפץ | דקים, פרקטים, דלתות
מומחיות לבונה ולמשפץ היא בעיקר בתחום הנגרות ועץ. החברה משווקת סוגי דלתות שונים כמו דלתות כניסה ודלתות פנים. יחד עם זאת החברה מציעה סוגי דקים, פרקטים, פרגולות ארונות הזזה וחדרי ילדים.
הוספת דקים משפרת את התחושה בבית ומשפיעה על איכות החיים, פחות לכלוך וניקיון בקלות. חשוב לשים לב כי יש לבחור בחברה אמינה ומקצועית המתקינה ומייצרת דקים. מלבד הדקים ישנם חדרים המעוצבים על ידי פרקטים, פרקטים נהיו נפוצים כדי לגרום לחדר להראות אופנתי ומרהיב. התקנת פרקטים אינה מסובכת ונעשית בקלות, פרקטים משמשים בדרך כלל לריצוף הבית. אפשר לקבל פרטים נוספים על מטבחים, ארונות הזזה וסוגי דלתות באתר.
פרקטים - א.א.א אולימפיה
א.א.א. אולימפיה שטיחי איכות, היבואן הגדול בישראל. שטיחים מקיר לקיר, לבדים חסיני אש באישור מכון התקנים. ריצוף p.v.c ביתי ותעשייתי, פרקטים עץ ולמינציה. סוכנות ראשית של העוגנפלסט, מח' מוסדית פרוייקטים ואדריכלים.
אריאל אביקם - מקצועני עבודות עץ - פרגולות, דק ופרקט
חברה לבניית פרגולות, דק ופרקטים מעץ באיכות גבוהה ועיצוב מרשים באזור השרון ומרכז הארץ. לחברת אריאל אביקם ניסיון רב וידע עשיר שנצבר במשך שנים רבות ומאות פרוייקטים ולקוחות מרוצים. לחברה צוות מקצועי ומסור המקפיד על כל פרט ופרט גדול כקטן למען שביעות רצונו של הלקוח.
ליטוש פרקט - woodli
אנו עוסקים בחידוש פרקט מקצועי לבתים ומשרדים הנעשה בהתאם לצורכי הלקוח בחלק מהמקרים העבודה מבוצעת בשעות הלילה על מנת להימנע מסגירתו של העסק לצורך ביצוע חידוש פרקט. העבודה מתבצעת על ידי בעל מקצוע מנוסה ובעל ניסיון רב תוך דגש על ליטוש פרקט ללא אבק על ידי ציוד יעודי למטרה זו , זהו השלב החשוב בעבודת החידוש וטיב העבודה תלוי בביצועו ,כמו כן אנו מבצעים צביעת פרקט אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בתחום על מנת שתקבלו עבודה שתחזיק שנים רבות .
יורם פרקט
יורם פרקט אזור תעשיה בת-ים אולם תצוגה יחודי רק לפרקטים מכל הסוגים עם המבחר הכי גדול בארץ של פרקטים למינציה, פרקט מעץ טבעי אמיתי, פרקטים עמידים למים, פאנלים לפרקט ולריצוף, מוצרים להגנה על רצפות פרקט ורהיטים וואביזרים להתקנת פרקטים ספי הפרדה, תשתיות לפרקט ועוד. נסיון ומוניטין של יותר מ 22 שנה טל: 050-9911998 אהוד קינמון 29 אזור תעשיה בת-ים פתוח משעה 9 עד 19 ויום שישי משעה 9 עד 13.
מ.ע.ד.ר. נמרוד - עד גמר מושלם
חברה המובילה בתחום הבניה הקלה. בונה כקבלן ראשי בלבד מול היזם ופועלת בכל תחומי הבנייה: תכנון ביצוע, שלד ועד כלל עבודות הגמר השונות כולל מערכות בינוי מורכבות. איכות ביצוע גבוהה ושירות אנושי לאורך כל שלבי העבודה עד גמר מושלם.
kesefnazil
שאלה טובה. ואתה יודע מה, אין לי בשבילך תשובה חד משמעית, מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר את כל המתחרים שלי בתחום. אבל את מי שאני כן מכיר ועל המקצועיות שלו והרצינות, והאחריות וההתמסרות אני יכול להעיד ובלב שלם – זה פשוט אני 🙂 ולמה שתאמין לי? אתה לא צריך להאמין, פשוט תקרא מה ללקוחות שלי יש לומר ואז תחליט.
חידוש פרקט למראה מהמם וחדש וביצוע חידוש דק - WOODLI עבודות פרקט
ביצוע מגוון עבודות פרקט בצורה מקצועית ויסודית ללא פשרות תוך ליווי הלקוח משהלב הראשוני ועד לסיום הפרויקט .ביצוע של חידוש פרקט או חידוש דק על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב של שנים בתחומים אלה .עבודה של חידוש פרקט מתבצעת על ידי ציוד ליטוש פרקט מקצועי של חברת LAGLER המיועד למטרה זו בלבד וכמובן שימוש בחומרי גמר שנועדו לביצוע צביעת פרקט שעמידים בשחיקה ומקנים מראה מדהים בסיום העבודה. חידוש דק נעשה גם כן על ידי ציוד ליטוש דק וכל תהליך מותאם לצורך של כל לקוח בנפרד.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות