רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
משפחטיפס - טיפים בנושא משפחה, קריירה, זוגיות ועוד...
ברוכים הבאים למשפחטיפס, הבלוג הגדול בישראל לטיפים למשפחה ולעסקים אשר ישדרגו את חייך, חיי המשפחה שלך ושל הסובבים אותך. בבלוג תקבלו את הטיפים המועילים ביותר בתחום בריאות ותחומים נוספים. לדוגמא: מעוניין בטיפים בנושא קרקע חקלאית למכירה, איך ללמוד למבחן? הכנסו עכשיו לאתר משפחטיפס ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים. באתר טיפים נוספים כגון למה כדאי לעשות ביטוח חיים ועוד טיפים מועילים.
דורון עמית - הדרך שלך להצלחה עסקית
דורון עמית, בעל ניסיון של 40 שנים בתחום העסקי, יזם עסקי כבר מגיל 20, ומוביל בתחום היעוץ העסקי בכל הקשור לניהול משברים, שיווק, הגברת מכירות ומיקסום רווחים, מזמין אתכם ליצור עמי קשר כבר עכשיו, וביחד נגשים את שאיפתך העסקית ונביא את העסק שלך אל המקום שבו הוא ראוי להיות. לפרטים וייעוץ הכנסו לאתר : http://www.doronamit.co.il או התקשרו : 0522775651
טלוס יועצים telos-advisors.com
אלדד פרץ רואה חשבון מוסמך ויועץ פיננסי מנוסה. אני עוזר לאנשים לחיות חיים טובים, רגועים ושמחים יותר. בכך, שאני מאפשר לבעלי עסקים, מנהלים ועובדים, לממש את הפוטנציאל הגלום בעסק: ברעיון העסקי, בניהול השוטף ובשורת הרווח. את התוצאה הישירה של ניהול פיננסי – הלקוחות שלי מוצאים בתזרים, בתקציב ובניהול ההון. התהליכים מסודרים, מובנים ומבוטאים ברווחיות גבוהה יותר. את התוצאה העמוקה יותר, המהותית יותר, זו שאליה אני אוהב לכוון – הם רואים מדי יום ביומו, בשקט הנפשי, ובביטחון בתהליך. ובכך שהעסק חי, קיים, משגשג ומצליח. וכי הוא כאן בכדי להישאר. ניהול פיננסי הוא תהליך בו אמון, התמדה ועבודה קשה. לרוב, אלו עתידים להביא תוצאות. ניהול פיננסי אינו פעולה חד פעמית, שמטרתה לפתור בעיה נקודתית. זו פעולה ארוכת טווח. הוליסטית, עמוקה ויסודית. זו היכולת להביט על העסק כמכלול שלם, להבין את הכשלים והסיכונים, ולאתר את ההזדמנויות הטמונות בו. לאורך זמן. אני מכוון גבוה. בשאיפה ליצור מערכת יחסים יציבה ופורה עם הלקוח. עם הכישרון, הנתינה והאינטואיציה שבי. ניהול פיננסי מיועד לעסקים שרוצים גם הם לייצר מערכת יחסים ארוכה – עם הלקוחות שלהם, העובדים והתעשייה בה הם פועלים. מעבר למה שאני עושה, זה מי שאני. בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון. בעברי, עבדתי כחמש שנים במשרד ארנסט אנד יאנג, שם צברתי ניסיון רב בניהול תיקים מגוונים, עבור לקוחות מובילים וגדולים במשק הישראלי. בהמשך, עבדתי כחשב ראשי בקבוצת תדיראן, שם עסקתי בניתוח נתונים, וניצול המידע הטמון בהם בכדי לשפר את ביצועי הקבוצה, מדי יום ביומו. אני מאמין, שאם נַעשה נכון - ניהול פיננסי בעסק הוא עניין פשוט. עם השקעה, רצון להשפיע ותחושת שותפות אמתית ביני לבין הלקוח שלי - אני מאמין שניהול פיננסי מחולל מהפכה בעסק. לא פחות. אשמח לעשות זאת גם עבורך. לפגישת ייעוץ חייגו: 037313512
ניצן גולדברג ניהול כספים והדרכה פיננסית
ניצן גולדברג M.A - שירותי ניהול כספים, ייעוץ והדרכה בשני תחומים עיקריים:
ניהול כספים וחשבות במיקור חוץ-
אחריות כוללת לכלל השירותים הפיננסיים בעסק תחת מטרייה אחת.
שירותי ייעוץ והדרכה חוויתיים בנושאים פיננסיים עיסקיים-
הדרכות , סדנאות, השתלמויות, קורסים והדרכות פנים אירגוניות- תפורים לצרכי הלקוח.
ולהרחבה על השירותים :
1. שירותי ניהול כספים במיקור חוץ (Outsourcing):
ניהול כלל השירותים הפיננסיים בפירמה תחת מטרייה אחת ואחריות כוללת עליהם, זהו מיקור חוץ (Outsourcing) בתחום ניהול הכספים והחשבות.
תמצית השירות-
מהלך חסכוני להשגת יעילות תפקודית, בד בבד עם שמירה על רמה מקצועית גבוהה בניהול מחלקת הכספים. שיטה זו מתאימה במיוחד לארגונים לא גדולים בעלי תקציב מוגבל, המחויבים יותר מתמיד לרמה גבוהה יותר של מערכות ניהול הכספים והדיווח וכן לתכנון מס אפקטיבי. הלקוח מקבל שירות ניהול כספים מלא - אך במשרה חלקית, מבחוץ ובעלות זולה בצורה משמעותית.

2. שירותי הדרכה חווייתיים בנושאים פיננסיים:
לאור דרישות השוק הגדלות והולכות משנה לשנה להתמקצעות - ולאור השינויים הרבים המתחוללים בתחומי הפיננסים והכלכלה - נדרשת הכשרה מקצועית, יעילה ומהירה של מנהלים ושל אנשי מקצוע בדרגים שונים ומתחומים מגוונים המשיקים לתחום הכספים.

תמצית השירות
מתן הדרכה חווייתית במגוון נושאים פיננסיים, מתוך הכרת הרקע התיאורטי של כל תחום והיכולות לחולל בו שינויים עד לקבלת התוצאות הרצויות. ההדרכות החווייתיות מתאימות לחברות, לארגונים ולעסקים המעוניינים לשפר ביצועים בשוק תחרותי ולחסוך עלויות, תוך הגדלת המוטיבציה בדרג הניהולי הבכיר והזוטר, בתחומי העיסוק הרבים המשיקים לעסקים.

להשלמת פרטים נא פנו אלי ישירות בדוא"ל או בנייד.
שעל זכויות
מימוש זכויות רפואיות מול המוסדות השונים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה
אישורית זהב פתרונות סליקה מבית קארדקום בע"מ
חברת קארדקום מתמחה במתן פתרונות סליקה אינטרנטים. לחברה מוצרים ושירותים המאפשרים סליקה באמצעות SMS, הנפקת חשבוניות דיגיטליות עם שליחה מאובטחת לשירות גם באתרי מסחר אלקטרוני ועוד. מערכת אישורית זהב מאפשרת סליקת כרטיסי אשראי 24/7 כולל מערכות אוטומטיות לבקרה, ניטור והפקת דוחות.
לבנה שיפמן - ייעוץ לכלכלת המשפחה
מהי הדילמה הכלכלית שלך?

כל אחד מאיתנו מגיע לצומת דרכים בו הוא צריך לקבל החלטות פיננסיות בנושאים שונים וכבדים שמשפיעים על רמת החיים שלו לאורך זמן כגון:
משכנתא - לקחת או לא, כמה ולאיזה טווח, למחזר או לא
חסכון - כמה לחסוך ולאיזה טווחים
אוברדראפט - איך אפשר לצאת מזה
ביטוחים ופנסיה - האם הביטוחים נותנים מענה לסיכונים , האם אני חוסך מספיק לפנסיה
ניהול התקציב השוטף - האם אני מאוזן תקציבית
מימוש יעדים כלכליים - האם אני מתכנן את היעדים הכלכליים שלי ואוכל לממשם בבוא היום
ניתן ורצוי לקחת את ההחלטות המשמעותיות האלה מתוך מודעות, תכנון טווח ארוך והכוונה מקצועית.

באמצעות קבלת ייעוץ מקצועי ומכוון צרכי לקוח, תעלו על דרך המלך לעתיד טוב יותר.

צרו קשר עוד היום: levanas@gmail.com

סיטרין ייעוץ פנסיוני
סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה ע"י אילה אבני בשלהי 2008. אילה הינה יועצת פנסיונית אובייקטיבית ברישיון משרד האוצר, בעלת ניסיון בתחום הפנסיוני משנת 1997. אילה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון והיא עברה בהצלחה את כל הבחינות מטעם רשות ני"ע לייעוץ השקעות. סיטרין ייעוץ פנסיוני הוקמה מתוך אמונה רבת שנים כי הייעוץ הפנסיוני חייב שיהיה אובייקטיבי.
aqualink
מסננים מים עם מסנן המתאים לכל מכשיר כדי להוריד את הסיכון שהמים אשר אנחנו שותים יהיו מלאי חיידקים, וכדאי שהם יעברו תהליך סינון מים שיגרום להם להיות נקיים ואיכותיים יותר.
מעוף משכן
יעוץ משכנתאות למסורבי בנקים ולכל לקוח , תמהיל משכנתא אופטימלי בקלות על ידי המקצוענים של מעוף משכן
IG-HOME
חברת IG-HOME הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם שוק הנדל"ן הישראלי ועולם הבנקאות. לאחר עבודה של מעל 10 שנים במערכת הבנקאית למשכנתאות
ייעוץ משכנתאות OFC
חברת “OFC” מאמינה שהדרך הבטוחה והיעילה ביותר לצורך לקיחת משכנתא, כלומר לגייס כסף בתנאים האופטימאליים ביותר היא באמצעות פנייה למקסימום הגופים הממנים הפעילים בשוק בכדי לקבל את כל ההצעות מכל גופי המימון ומשם לסווג אילו מהצעות הן הכדאיות ביותר ללקוח, כלומר היכן הלקוח יוכל לחסוך יותר. במהלך השנים בנינו שיתוף פעולה פורה עם כל גופי המימון בשוק, קרי מרבית הבנקים הקיימים במדינת ישראל כולל הבנקים הגדולים והקטנים איתם יש לחברה התקשרות רק עם מנהלי הסניפים ומנהלי המרחב, כמובן כדי ליצור אופטימיזציה בתנאים ללקוחותינו. אז צרו עימנו קשר וחיסכו! חסכון זה עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים!
אשראי בנקאי לכולם
החברה נותנת לווי מלא ללקוחותיה בכל הקשור לניהול המערך הפיננסי בעסק,קבלת החלטות עסקיות וגיוסי הון מהמערכת הבנקאי .
לחברה מערכת משומנת ומקצועית בתחום העסקי המורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון וותק רב.
הצוות המקצועי כולל רואה חשבון כלכלנים וחשבים אשר מלווים את הלקוח בכל השלבים השונים עד קבלת האשראי הנדרש.
החברה מטפלת באשראי ללקוחותיה החל מסך של 200 אלף ש"ח ועד 50 מיליון ש"ח ללקוח בודד.
בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות כמעט מכל הקשת העסקית הקיימת בארץ –
חברות קבלניות , רשתות מזון מהיר, מסעדות, חברות תעשייתיות , חברות שיווק , חברות יבוא חברות תקשורת ועוד.
המרכז הישראלי לביטוח
אנו מצעים חסכון משמעותי בביטוח ע"י מודל ניהול סיכונים משפחתי אשר מתאים לכל לקוח את מטרית ההגנות הנחוצות לשמירת רמת החיים של המשפחה כאשר נמדדת רמת ההכנסות לטווח הרחוק ולטווח הקרוב.
בנוסף אנו מצעים ביטוח משכנתא ב-20% הנחה וזו התחייבות נסו אותנו.
חסכונות לילדים וביטוח פנסיוני לך בתנאים מעולים .
ביטוחי בריאות מקיפים במחיר מוזל .
מקצוענות ללא פשרות שירות אישי ואדיב .
בנית תוכניות פנסיה וביטוחי מנהלים בתנאים מעולים .
פנסיוני - מערכי ביטוח
חברת פנסיוני - מערכי ביטוח מציעה סיוע וליווי פנסיוני במגוון רחב של תחומים, כולל ביטוח פנסיוני, חוק פנסיה חובה, חוק פנסיה לעצמאים, השוואת קופות גמל ועוד. אם אתם זקוקים לבדיקת ביטוחים או סיוע עם ביטוחים רלוונטיים דוגמת ביטוח פנסיוני, ביטוח מנהלים או ביטוח סיעודי פרטי - צרו איתנו קשר ותקבלו ליווי וסיוע פנסיוני צמוד ושירות אדיב.
korkinet4u
קורקינטים אופנועים ומכוניות חשמל ובנזין אופניים מדוושים וממונעים קלנועיות קלי משקל מכל הסוגים כל המוצרים נמכרים במחירים ללא תחרות ובאחריות מלאה - היזהרו מחיקויים! קורקי פור יו - נוסעים על זה!
aqualink
מסננים מים עם מסנן המתאים לכל מכשיר כדי להוריד את הסיכון שהמים אשר אנחנו שותים יהיו מלאי חיידקים, וכדאי שהם יעברו תהליך סינון מים שיגרום להם להיות נקיים ואיכותיים יותר.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות