רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
משפחטיפס - טיפים בנושא משפחה, קריירה, זוגיות ועוד...
ברוכים הבאים למשפחטיפס, הבלוג הגדול בישראל לטיפים למשפחה ולעסקים אשר ישדרגו את חייך, חיי המשפחה שלך ושל הסובבים אותך. בבלוג תקבלו את הטיפים המועילים ביותר בתחום בריאות ותחומים נוספים. לדוגמא: מעוניין בטיפים בנושא קרקע חקלאית למכירה, איך ללמוד למבחן? הכנסו עכשיו לאתר משפחטיפס ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים. באתר טיפים נוספים כגון למה כדאי לעשות ביטוח חיים ועוד טיפים מועילים.
טלוס יועצים telos-advisors.com
אלדד פרץ רואה חשבון מוסמך ויועץ פיננסי מנוסה. אני עוזר לאנשים לחיות חיים טובים, רגועים ושמחים יותר. בכך, שאני מאפשר לבעלי עסקים, מנהלים ועובדים, לממש את הפוטנציאל הגלום בעסק: ברעיון העסקי, בניהול השוטף ובשורת הרווח. את התוצאה הישירה של ניהול פיננסי – הלקוחות שלי מוצאים בתזרים, בתקציב ובניהול ההון. התהליכים מסודרים, מובנים ומבוטאים ברווחיות גבוהה יותר. את התוצאה העמוקה יותר, המהותית יותר, זו שאליה אני אוהב לכוון – הם רואים מדי יום ביומו, בשקט הנפשי, ובביטחון בתהליך. ובכך שהעסק חי, קיים, משגשג ומצליח. וכי הוא כאן בכדי להישאר. ניהול פיננסי הוא תהליך בו אמון, התמדה ועבודה קשה. לרוב, אלו עתידים להביא תוצאות. ניהול פיננסי אינו פעולה חד פעמית, שמטרתה לפתור בעיה נקודתית. זו פעולה ארוכת טווח. הוליסטית, עמוקה ויסודית. זו היכולת להביט על העסק כמכלול שלם, להבין את הכשלים והסיכונים, ולאתר את ההזדמנויות הטמונות בו. לאורך זמן. אני מכוון גבוה. בשאיפה ליצור מערכת יחסים יציבה ופורה עם הלקוח. עם הכישרון, הנתינה והאינטואיציה שבי. ניהול פיננסי מיועד לעסקים שרוצים גם הם לייצר מערכת יחסים ארוכה – עם הלקוחות שלהם, העובדים והתעשייה בה הם פועלים. מעבר למה שאני עושה, זה מי שאני. בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון. בעברי, עבדתי כחמש שנים במשרד ארנסט אנד יאנג, שם צברתי ניסיון רב בניהול תיקים מגוונים, עבור לקוחות מובילים וגדולים במשק הישראלי. בהמשך, עבדתי כחשב ראשי בקבוצת תדיראן, שם עסקתי בניתוח נתונים, וניצול המידע הטמון בהם בכדי לשפר את ביצועי הקבוצה, מדי יום ביומו. אני מאמין, שאם נַעשה נכון - ניהול פיננסי בעסק הוא עניין פשוט. עם השקעה, רצון להשפיע ותחושת שותפות אמתית ביני לבין הלקוח שלי - אני מאמין שניהול פיננסי מחולל מהפכה בעסק. לא פחות. אשמח לעשות זאת גם עבורך. לפגישת ייעוץ חייגו: 037313512
שושי גל - המרכז לסמול טוק ונטוורקינג
שמי שושי, שושי גל - אני חיה , נושמת ומקיימת את עולם הנטוורקינג למעלה מ-20 שנה. יזמת והבעלים של המרכז לסמול טוק ומינוף קשרים עסקיים - מרכז ליצירת חיבורים מניבים בין אנשי עסקים. אני מאמינה שבכל התקהלות - טמונה הזדמנות. אשמח לתת גם לך כלים יישומיים להרחבת המעגלים העסקיים.
דורון עמית - הדרך שלך להצלחה עסקית
דורון עמית, בעל ניסיון של 40 שנים בתחום העסקי, יזם עסקי כבר מגיל 20, ומוביל בתחום היעוץ העסקי בכל הקשור לניהול משברים, שיווק, הגברת מכירות ומיקסום רווחים, מזמין אתכם ליצור עמי קשר כבר עכשיו, וביחד נגשים את שאיפתך העסקית ונביא את העסק שלך אל המקום שבו הוא ראוי להיות. לפרטים וייעוץ הכנסו לאתר : http://www.doronamit.co.il או התקשרו : 0522775651
אודי וולנרמן שמאי רכוש
אודי וולנרמן הוא שמאי רכוש בעל ניסיון ומוניטין של 27 שנה בתחום שמאות רכוש. זקוקים לשמאי רכוש מהימן המתמחה בייצוג מול חברות ביטוח ורשויות? אודי הוא האיש.
המרכז לחסכון פיננסי - השקעות , ביטוח , משכנתא , החזרי מס , סלולר - בקי ...
מטרת המרכז לחסכון פיננסי , בראש ובראשונה לחסוך לכם כסף ולחסוך לכם הרבה ! השקעות , ביטוח , משכנתא , החזרי מס ,ארנונה סלולר , טלפונים , בזק , בדק בית ועוד ..
המרכז מורכב מעורכי דין , יעצי ביטוח , חברות השקעות ועוד שופים עיסקיים רבים .
לבנה שיפמן - ייעוץ לכלכלת המשפחה
מהי הדילמה הכלכלית שלך?

כל אחד מאיתנו מגיע לצומת דרכים בו הוא צריך לקבל החלטות פיננסיות בנושאים שונים וכבדים שמשפיעים על רמת החיים שלו לאורך זמן כגון:
משכנתא - לקחת או לא, כמה ולאיזה טווח, למחזר או לא
חסכון - כמה לחסוך ולאיזה טווחים
אוברדראפט - איך אפשר לצאת מזה
ביטוחים ופנסיה - האם הביטוחים נותנים מענה לסיכונים , האם אני חוסך מספיק לפנסיה
ניהול התקציב השוטף - האם אני מאוזן תקציבית
מימוש יעדים כלכליים - האם אני מתכנן את היעדים הכלכליים שלי ואוכל לממשם בבוא היום
ניתן ורצוי לקחת את ההחלטות המשמעותיות האלה מתוך מודעות, תכנון טווח ארוך והכוונה מקצועית.

באמצעות קבלת ייעוץ מקצועי ומכוון צרכי לקוח, תעלו על דרך המלך לעתיד טוב יותר.

צרו קשר עוד היום: levanas@gmail.com

ליביו גל - יעוץ לכלכלת המשפחה
איך יוצאים מהאוברדרפט? איך חוסכים לילדים? האם לקנות דירה או להמשיך לשכור? איזו משכנתא כדאי לקחת? האם אני חוסך מספיק לפנסיה?
יועץ לכלכלת המשפחה יעזור לך בכל הדילמות הקשות הללו.
ייעוץ כלכלי למשפחה במרכז | כלכלת משפחה במרכז | ייעוץ כלכלי לזוג צעיר|0 ...
"אדם החי מעל לאפשרויותיו בהווה נמצא בסכנה גדולה שבעוד זמן קצר יחיה מתחת להם" (ג'וזף אדיסון).

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול עסק הוא ניהולו הכלכלי. אך מה עם ניהול כלכלי של החשוב לנו מכל – המשפחה שלנו? דווקא שם אנו נוטים לעצום עיניים...

בכל אחד משלבי החיים השונים ישנם שינויים רבים. לכל אחד מהשינויים, קטנים כגדולים, יש השלכות כלכליות, המשפיעות על המשפחה. כדאי וחשוב לקבל יידע וכלים לניהול כלכלי נכון של החשוב לכם מכל – המשפחה שלכם, הן בהווה והן בעתיד.

מטרת הייעוץ לכלכלת משפחה - לתת כלים לניהול משק הבית על פי הצרכים, המטרות והייעדים הספציפיים של כל משפחה ומשפחה, תוך הסתכלות אל העתיד.

התכנון הכלכלי פונה לכל אחד, ולכל תא משפחתי – רווקים ורווקות, זוגות צעירים בתחילת דרכם המשותפת, משפחות עם ילדים קטנים, משפחות עם ילדים בוגרים, משפחות חד הוריות, גרושים וגרושות, לקראת פנסיה.

הייעוץ מותאם הן לשכירים הן לעצמאיים.
בברכה,
אורית בן חיים
טל': 09-7968304 נייד: 054-7805417

ייעוץ כלכלי למשפחה במרכז | כלכלת משפחה במרכז | ייעוץ כלכלי לזוג צעיר| חסכון פיננסי| ייעוץ כלכלי למשפחות חד הוריות | חסכון בהוצאות הבית | ניהול כלכלת המשפחה| ניהול בהוצאות הבית |
יעוץ פיננסי יבולים
חברת יבולים יעוץ פיננסי, מתמחה באימון ויעוץ כלכלי למשפחות ועסקים. החברה מספקת את השירותים הבאים: יעוץ כלכלי למשפחות ליציאה ממינוס ומחובות להתייצבות כלכלית, יעוץ כלכלי להתעשרות וצבירת נכסים, אימון לכלכלת המשפחה ולניהול תקציב הבית, סדנאות והרצאות לקבוצות וארגונים, יעוץ עסקי לעסקים וחברות, קורסים בכלכלת המשפחה, קורס מאמנים להכשרת יועצים ומאמנים כלכליים. חברת יבולים הוקמה בשנת 2000 ע"י גיל אורלי, מחבר רב המכר "נוסחת הכסף" וממובילי תחום כלכלת המשפחה בישראל. החברה היא חברה בת של מבטח-סימון מקבוצת מגדל.
באתר יבולים מגוון מאמרים, טיפים, כלים וטפסים לניהול ומעקב על תקציב הבית. הרשמו לניוזלטר וקבלו אל תיבת המייל שלכם טיפים עדכניים להתנהלות כלכלית חכמה.
מריו רויסמן-חשבונאות,מיסוי, החזרי מס לשכירים

המשרד מספק שרותים בתחומים הבאים:
- הנהלת חשבונות לחברות ועצמאים
- הכנת דוחות שנתיים למס הכנסה
- הכנת הצהרות הון
- ייצוג לקוחותנו במשרדי המס השונים
- תכנון מס
- החזרי מס לשכירים
- חשבות שכר
משרדינו מטפל בלקוחות מתחומי התעשיה, מסחר, חקלאות ונותני שרותים.
ייעוץ מקצועי, יחס אישי, שירות ברמה גבוהה
אימונים בעסקים לבעלי שליטה ומקבלי החלטות
הפירמה Bmor מניעה בני אדם לפעולות יוצאות מגדר הרגיל במסלולי תחום עיסוקם ובכך מגדילה את סיכוייו של בן האדם להגיע לתוצאות שונות מהרגיל .

איך ,
הפירמה Bmor מפעילה תוכניות אימון מתקדמות ומשולבות. האימון שלנו הוא תהליך מובנה, שיטתי, מקצועי, וממוקד תוצאות המתבצע באחד על אחד ו/ או בקבוצות בעלות מטרות משותפות ברורות.
לייב סמפל
לייב סמפל - בלוג על החזרי מס ועצות כספיות. הבלוג המספק מגוון של עצות וטיפים מקיפים על החזרי מס! איפה ומתי ניתן להגיש בקשה לזכאות? מתי? מי מאיתנו זכאי? כמה אנחנו יכולים לקבל ועוד הרבה
גלית גרינשטיין, אימון עסקי-אישי, הנחיית קבוצות
יעוץ ואימון עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, משלב הרעיון ועד פריצת הדרך.
ליווי בניהול, כלים כלכלים ותקציבים, שיווק והתנהלות כלכלית
תהליכים לליווי משפחות באיזון התקציב הביתי, במסגרת של אחד על אחד או בסדנאות.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות