רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
טלוס יועצים telos-advisors.com
אלדד פרץ רואה חשבון מוסמך ויועץ פיננסי מנוסה. אני עוזר לאנשים לחיות חיים טובים, רגועים ושמחים יותר. בכך, שאני מאפשר לבעלי עסקים, מנהלים ועובדים, לממש את הפוטנציאל הגלום בעסק: ברעיון העסקי, בניהול השוטף ובשורת הרווח. את התוצאה הישירה של ניהול פיננסי – הלקוחות שלי מוצאים בתזרים, בתקציב ובניהול ההון. התהליכים מסודרים, מובנים ומבוטאים ברווחיות גבוהה יותר. את התוצאה העמוקה יותר, המהותית יותר, זו שאליה אני אוהב לכוון – הם רואים מדי יום ביומו, בשקט הנפשי, ובביטחון בתהליך. ובכך שהעסק חי, קיים, משגשג ומצליח. וכי הוא כאן בכדי להישאר. ניהול פיננסי הוא תהליך בו אמון, התמדה ועבודה קשה. לרוב, אלו עתידים להביא תוצאות. ניהול פיננסי אינו פעולה חד פעמית, שמטרתה לפתור בעיה נקודתית. זו פעולה ארוכת טווח. הוליסטית, עמוקה ויסודית. זו היכולת להביט על העסק כמכלול שלם, להבין את הכשלים והסיכונים, ולאתר את ההזדמנויות הטמונות בו. לאורך זמן. אני מכוון גבוה. בשאיפה ליצור מערכת יחסים יציבה ופורה עם הלקוח. עם הכישרון, הנתינה והאינטואיציה שבי. ניהול פיננסי מיועד לעסקים שרוצים גם הם לייצר מערכת יחסים ארוכה – עם הלקוחות שלהם, העובדים והתעשייה בה הם פועלים. מעבר למה שאני עושה, זה מי שאני. בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון. בעברי, עבדתי כחמש שנים במשרד ארנסט אנד יאנג, שם צברתי ניסיון רב בניהול תיקים מגוונים, עבור לקוחות מובילים וגדולים במשק הישראלי. בהמשך, עבדתי כחשב ראשי בקבוצת תדיראן, שם עסקתי בניתוח נתונים, וניצול המידע הטמון בהם בכדי לשפר את ביצועי הקבוצה, מדי יום ביומו. אני מאמין, שאם נַעשה נכון - ניהול פיננסי בעסק הוא עניין פשוט. עם השקעה, רצון להשפיע ותחושת שותפות אמתית ביני לבין הלקוח שלי - אני מאמין שניהול פיננסי מחולל מהפכה בעסק. לא פחות. אשמח לעשות זאת גם עבורך. לפגישת ייעוץ חייגו: 037313512
משפחטיפס - טיפים בנושא משפחה, קריירה, זוגיות ועוד...
ברוכים הבאים למשפחטיפס, הבלוג הגדול בישראל לטיפים למשפחה ולעסקים אשר ישדרגו את חייך, חיי המשפחה שלך ושל הסובבים אותך. בבלוג תקבלו את הטיפים המועילים ביותר בתחום בריאות ותחומים נוספים. לדוגמא: מעוניין בטיפים בנושא קרקע חקלאית למכירה, איך ללמוד למבחן? הכנסו עכשיו לאתר משפחטיפס ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים. באתר טיפים נוספים כגון למה כדאי לעשות ביטוח חיים ועוד טיפים מועילים.
אייל חן. תיהיה בטוח
סוכן ביטוח עצמאי המשווק מספר רב של חברות ועוסק בתחומי ביטוח ומה שמסביב (חסכון ארוך טווח , ביטוחי בריאות פרטיים , רכב ודירה , גמל ופנסיה , תוכניון חסכון ועוד)
בועז נחמד: טיוב והשבחת ערך חברות, מפעלים ועסקים, נייד 050-5201857
אנו מתמחים בתחום הייעוץ הארגוני ובהשבחת ערכן של חברות, עסקים, מפעלים, תעשיות. השבחת הערך יכולה להתבצע לפני מכירה / רכישה / קנייה או לקראת העברת בעלות או לפני קבלת אשראי בנקאי או חוץ בנקאי. מעבר לכך, אפשר לקבל שירותי השבחת ערך - גם למנהלים, מנכ"לים, יו"ר דירקטורים, מנהלי כספים שרוצים לשפר את הערך הכלכלי של ההשקעה שלהם בחברה או בתאגיד.

ביכולתנו לשפר את רמת ההכנסות, שיפור תזרים המזומנים, הקטת העלויות, הורדת הוצאות כבדות, צמצום הוצאות ריבית ואשראי שהחברה משלמת, הקטנת מצבת כח האדם, מיקור חוץ, טיוב מערכים ומכלולים פנים ארגוניים ועוד.
אשמח לעמוד לשירותכם, בברכה, בועז נחמד 050-5201857
אומגה משכנתאות
אומגה משכנתאות הינם יועצי משכנתאות אובייקטיבים ובלתי תלויים בגופים הבנקאים.
אומגה משכנתאות מתמחה בייעוץ לנטילת משכנתאות חדשות ובבחינת אפשרויות למחזור משכנתאות קיימות.
אומגה משכנתאות, המתפקדת כגוף חיצוני ובלתי תלוי ברווחיות הבנק, יכולה לכוון אתכם לבנק הנכון ולמסלול האידיאלי עבורכם ובכך לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.
בדיקת כדאיות מחזור המשכנתא ניתנת בחינם ואנו מתחייבים לחיסכון במשכנתא של מעל 40000 ש"ח.
התקשרו עוד היום והתחילו גם אתם לחסוך ! !
074-7030191
נובה-טאק פתרונות פיננסיים בע"מ
נובה-טאק פתרונות פיננסיים מתמחה במימון חוץ בנקאי.
החברה נותנת הלוואות עד 10,000 ש"ח לשכירים בעלי חשבון בנק תקין וללא תיקים בהוצל"פ.
החזר ההלוואות בפריסת צ'קים נוחה ועד 12 תשלומים
אימונים בעסקים לבעלי שליטה ומקבלי החלטות
הפירמה Bmor מניעה בני אדם לפעולות יוצאות מגדר הרגיל במסלולי תחום עיסוקם ובכך מגדילה את סיכוייו של בן האדם להגיע לתוצאות שונות מהרגיל .

איך ,
הפירמה Bmor מפעילה תוכניות אימון מתקדמות ומשולבות. האימון שלנו הוא תהליך מובנה, שיטתי, מקצועי, וממוקד תוצאות המתבצע באחד על אחד ו/ או בקבוצות בעלות מטרות משותפות ברורות.
אלוני האפט
קבוצת אלוני האפט נחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ העסקי וגיוס האשראי בישראל. לקוחות אלוני נהנים ממכלול שירותים פיננסים וליווי מקצועי ואישי והכל תחת קורת גג אחת.
road10
עבודה בגובה מחויבת על פי פקודת הבטיחות בעבודה הכשרה ייעודית ממדריך עבודה בגובה מוסמך.
שעל זכויות
מימוש זכויות רפואיות מול המוסדות השונים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה
Tax Price
אנו עוסקים בהחזרי מס,הנהלת חשבונות יעוץ עסקי לעצמאים ושכירים ועוד.
אלטר - רווח שירותים פיננסים מקיפים לעסקים
משרד לשירותים פיננסים לעסקים, ליווי עסקי ובנקאי - גיוס אשראי בדיקת צורכי אשראי ובדיקת עמלות בנק. יעוץ מס ויצוג מול שלטונות המס , הנהלת חשבונות לחברות ועצמאים, החזרי מס לשכירים, יעוץ פנסיוני ביטוחי חיים ופנסיה.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות