רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
פורטל היאכטות הישראלי
יאכטות גלי נעמה עעורכת ימי גיבוש וסיורים לימודיים במרינה בהרצליה הכוללים שייט חוויתי ביאכטות , התוכנית מתאימה לקבוצות וארגונים החל מ - 40 איש.
בפעילות הרצאה מעניינת בנושא יאכטות בארץ ובחו"ל, סיור לימודי במרינה הרצליה,
ושייט חווייתי ביאכטות המשלב פעילות תחרותית בין הקבוצות
טיפול רגשי בהבעה ויצירה|טיפולי פוריות במרכז|טיפול רגשי לילדים במרכז|טי ...
שלום, שמי מירב שרייבר והנני מומחית בטיפול רגשי בהבעה ויצירה לילדים ובני נוער במרכז.
טיפול רגשי בהבעה ויצירה יכול לעזור במקרים רבים ומגוונים. כשאנו רוצים לשפר את הדימוי העצמי של הילד, לתת לו תחושת ערך עצמי, לעזור לו להתמודד עם סיטואציות רגשיות וחברתיות מורכבות. טיפול רגשי בהבעה ויצירה הנו כלי לא מילולי המאפשר למטופל לבחור במדיה יצירתית כגון צבעים, תנועה, מוסיקה, דרמה, ארגז חול, בובות בכדי להביע את הקושי, את התקווה, את המקום בו הוא זקוק לעזרה וכמו כן לבטא את היכולות שלו. ילדים נמצאים בשלבים התפתחותיים שונים וזקוקים בתקופות שונות בחייהם לעזרה כדי שיוכלו להמשיך ולהביע את הפוטנציאל שלהם. כהורים אין לנו תמיד את הכלים לעשות זאת, למרות האהבה הרבה שלנו. כאן המקום לפנות לטיפול רגשי לילדים. ולטיפול רגשי לבני נוער.

כשאתם מחפשים טיפול רגשי לילדים במרכז הנכם מוזמנים לקליניקה שלי הממוקמת ברמת השרון. אני מתמחה בעבודה עם ילדים, בני נוער, הדרכת גננות ומורים. כמו כן טיפול רגשי בנשים בטיפולי פוריות, קורס הכנה להורות, טיפול רגשי לנשים בהיריון.

הנני מטפלת בהבעה ויצירה מוסמכת משרד הבריאות בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים בטיפול בילדים עם קשיים לימודיים, רגשיים והתנהגותיים. טיפול בבני נוער. הדרכת קבוצות נשים והורים לפני לידה, ליצירת קשר עם העובר והכנה לחיי משפחה הרמוניים ומספקים.

ליצירת קשר: מירב שרייבר 054-5908590


טיפול רגשי בהבעה ויצירה|טיפולי פוריות במרכז|טיפול רגשי לילדים במרכז|טיפול רגשי לבני נוער
Team Dynamics|פעילויות שטח | סדנאות | סדנאות יהדות | טיולים וסיורים
חברת TEAM DYNAMICS הנה חברה העוסקת בתחום סדנאות השטח (ODT) ולמידה התנסותית. אנו עושים את עבודתנו מתוך תחושת שליחות ורצון להיטיב עם אנשים באשר הם. אנו פועלים על מנת להפגיש בין אנשים, לבנות ולקדם צוותים, לתת כלים ניהוליים, להטמיע ערכים בארגון, ולפתור קונפליקטים. מטרתנו בכל פעילות היא למצוא את השילוש המושלם בין תוצאות מדידות, שיפור ברווחת העובד והאווירה בצוות. נשמח לייעץ לכם בנושאים של: סדנאות שטח ODT, למידה התנסותית פיתוח צוות, וסדנאות מנהלים.. צרו קשר עוד היום לבניית הסדנה המושלמת עבור הצוות שלכם.

יגר מאסטר
ירון יגר הוא מתמטיקאי בעל תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב מתמחה בתהליכים סטוכסטיים ומערכות הטרוגניות. וכן תואר ראשון במתמטיקה ופיסיקה מאוניברסיטת תל אביב. בעל נסיון של 7 שנים בהוראת מתמטיקה בהצטיינות כמרצה וכמתרגל באוניברסיטת תל אביב, מכללת אפקה וכן אוניברסיטאות ומכללות נוספות ברחבי הארץ. ספורטאי הישגי, מתחרה במירוצים בארץ ובעולם החל מ-5 ק"מ ועלה באולטרא מרתוניים. "נפש בריאה ומוח בריא בגוף בריא". הקורסים מיועדים לתלמידי הנדסה של מכללת אפקה הקורסים מתמקדים בעיקר על טכניקה בשילוב עם מעט תאוריה כדי להקל על הבנת החומר לימדו בזמנכם הפנוי ומהבית בקלות ובנוחות השיעורים ברורים וחדים המטרה: ללמוד מתמטיקה ברמת המכללה בקלות ובנוחות מהבית בשיעורים ברורים וממוקדים! ניתן לרכוש שיעור בודד או קורס שלם לבחירתכם
הַקֶשב הפנימי -הנחיית תהליכי התחדשות
יעוץ אישי מקיף , הכל בפגישה אחת . כולל טיפול .

לימוד חשיבה הכרתית ייחודי בהתמקדותו ב-"איך" ואינו משאיר אותנו עם הבעיה הרגילה של רעיונות נפלאים שבאמת הגיע זמן כבר לעשות משהו ליישם אותם – אבל... משהו מחבל ביכולת .

היום היד מושטת לכל מי שרוצה לעשות שנוי אמיתי בחייו.

אני מזמינה אותכם להיות אורחי ולהכנס יחד עימי לתוך עולם של חשיבה הכרתית .
אנו נתחבר ללימוד מעשיר ויחודי להתפתחות ההכרה שלנו שיקנה לנו כלים להתמודדות בחיי היום – יום דרך הכרת הפנימיות האמיתית . הלימוד יוביל אותנו לחיזוק הקשר עם עצמנו , קבלה עצמית , שמירת כוחות הגוף והנפש ע"י שמירת המערכת האישית מאוזנת , חיזוק הרצון , מיקוד , מימוש עצמי ושיפור היחסים עם הסובבים אותנו .

נתחבר לקשב הפנימי שלנו מתוך הכרה לקיום וקיום בהכרה .

מגוון סדנאות , יעוץ אישי וטיפול . ולשם כך , אתם מוזמנים להכנס לאתרי :-)


שורשים - מכינה ירושלמית לעיצוב ואדריכלות
שורשים - מכינה ירושלמית לעיצוב ואדריכלות, מסלול לעיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, תקשורת חזותית, ארכיטקטורה, עיצוב תעשייתי, הכנה לבחינות כניסה, תיקי עבודות וראיונות אישיים. בפיקוח משרד התמ"ת. מוסד מוכר לקבלת פיקדון על פי חוק קליטת חיילים משוחררים. נוסד בשנת 1995. אחוזי הצלחה הגבוהים ביותר.
הדרכה צמודה.
תתכונן – תתקבל !
פרטים נוספים באתר www.hamehina-sho.com
קרן הגשמה - יזמות אחרת
קרן הגשמה הינה חברת השקעות לפיתוח יזמות אשר הוקמה במטרה לענות על צורך של משקיעים קטנים בעלי הון להרוויח תשואות גבוהות מפעילות יזמית בהיקפים גדולים ולצורך של עסקים קטנים ובינוניים בגיוס הון למינוף עסקי.
החזון של קרן הגשמה לאפשר למשקיעים קטנים ובינוניים להשקיע ביחידות השקעה של החל מ- 100,000 ש"ח ולהנות מתשואות גבוהות ופעילות השקעה יזמית. בדרך כלל הזדמנות זו פתוחה רק למשקיעים גדולים.
קומליין ייעוץ עסקי
חברת קומליין היא חברה המתמחה במתן ייעוץ עסקי רחב שכולל: תוכנית עסקית , ייעוץ ארגוני, יעוץ במכירות, אימון מנהלים ויעוץ פיננסי כולל לארגון. כאשר בוחרים ייעוץ עסקי לחברה חשוב שהוא יינתן על ידי חברה בעלת ניסיון שמכירה את עולם העסקים לכן אנחנו ממליצים לכם לא להתפשר ולבחור בקומליין - ייעוץ עסקי.
"החן שבלידה" ללדת עם חן ביתן בסטודיו "היי בינבה" אופ ...
קורסי הכנה ללידה באווירה תומכת ומעצימה, קורסים לבודדים ולזוגות, קורסי רענון, קורסים מרתונים.
תמיכה וליווי לאורך כל הדרך. עם המון סיוע ועידוד. סדנאות לעיסוי תינוקות, אתר נוסף
WWW.HAGANENET.CO.IL/HEY-BINBA
קורס אקסל - למתחילים למתקדמים ולאנשי כספים ואנליסטים
Excelent מדריכה בארגונים ולקוחות פרטיים. עם ניסיון הדרכתי עשיר והיכרות מעמיקה עם Excel הדגש שלנו הוא להתחיל מהבסיס – להקיף אותו בצורה יסודית ובסבלנות, לשלב בו טיפים מתקדמים ואחר כך להתקדם לשלבים נרחבים יותר באקסל. אנו נעניק לכם קורס אקסל בהתאמה אישית – בהתאמה מלאה לידע שלכם, לקצב הלמידה שלכם ולשיטת הלימוד הנוחה לכם ביותר. הקורסים שאנו מציעים: קורס אקסל בסיסי, קורס אקסל למתקדמים, יום עיון Pivot Table, קורס אקסל אונליין במגוון רמות, קורס אקסל פרונטלי בקבוצות קטנות, הדרכות אישיות והדרכות בבית העסק שלכם
ואלור תהפוך אתכם ל"כרישים" במכירות
המומחיות שלנו היא ניהול: ארגון העסק, חלוקת תפקידים ותחומי אחריות, ניהול השיווק והמכירות בעסק, ניהול זמן, ניהול עובדים, ניהול פרויקטים, ניהול כספים ועוד...

אנחנו עובדים לפי מודל עסקי שמחויב להצלחה!!
מודל עסקי ייחודי פורץ דרך שמאפשר להגיע לתוצאות.
מודל עסקי שמאמין בעבודת צוות ובלקיחת אחריות מקצועית בצורה מעשית.
Pro-insight
חברת Pro - Insight הינה מרכז הדרכה וייעוץ.
Pro - Insight מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון פתרונות בתחום הטכנולוגיה ביניהם: שירותי יעוץ, הדרכה וניהול פרויקטים בתחום הידע הטכנולוגי ושפות תוכנה.
הקורסים מתקיימים כקורסים מוזמנים במשרדי החברה באתר הלקוח ותפורים על פי צרכיו ועל פי דרישותיו באופן פרטני על בסיס חשיבה מתודולוגית בשיטת Tailor Made.
אנו רואים כערך עליון את איכות אנשי הצוות שלנו ולכן כל הקורסים וההדרכות מועברים ע"י מרצים מהמובילים בשוק הטכנולוגי בישראל, המרצים נבחרים בקפידה כל אחד מומחה בתחומו והינם בעלי ניסיון מוכח של שנים הן במתן הרצאות והן בשטח כמפתחים ומנהלי פרויקטים בתחום הפיתוח והתוכנה.

יתרונה המובהק של החברה טמון בפעילותה הוורטיקאלית לאורך כל שרשרת הערך: מציאת פתרונות תפורים ללקוח, הקצאת מרצים מובילים, פיתוח ושימוש במערכי שיעור וחומרי הדרכה מתקדמים.
Pro - Insight מספקת פתרונות במגוון תחומי הידע הטכנולוגי, תוך מתן דגש על איכות, שירות, עמידה בזמנים, שמירה על חדשנות והקפדה על סטנדרטים גבוהים של מקצוענות בתחום הדרכה, בין הנושאים:
• Java EE
• Java SE
•PHP
• Microsoft
• SQL / My SQL
•Linux / Unix
•Flex
•Web 2.0
•SOA / WebServices

נשמח לעמוד לרשותך בכל נושא.
קורס אקסל - למתחילים למתקדמים ולאנשי כספים ואנליסטים
Excelent מדריכה בארגונים ולקוחות פרטיים. עם ניסיון הדרכתי עשיר והיכרות מעמיקה עם Excel הדגש שלנו הוא להתחיל מהבסיס – להקיף אותו בצורה יסודית ובסבלנות, לשלב בו טיפים מתקדמים ואחר כך להתקדם לשלבים נרחבים יותר באקסל. אנו נעניק לכם קורס אקסל בהתאמה אישית – בהתאמה מלאה לידע שלכם, לקצב הלמידה שלכם ולשיטת הלימוד הנוחה לכם ביותר. הקורסים שאנו מציעים: קורס אקסל בסיסי, קורס אקסל למתקדמים, יום עיון Pivot Table, קורס אקסל אונליין במגוון רמות, קורס אקסל פרונטלי בקבוצות קטנות, הדרכות אישיות והדרכות בבית העסק שלכם
לידה רכה
קורס הכנה ללידה אונליין במיוחד בשבילך. היום ניתן ללדת לידה רכה, נעימה יותר וטבעית יותר בשיטת היפנובירתינג עם מדריך ואימון מנטלי כדי להתבונן אחרת על הלידה וללמד את היולדת לנהל נכון את הכאב.
יוסי לוי שיווק באינטרנט
במהלך השנים צברתי ניסיון רב בעולם הפרסום ובייחוד שיווק באינטרנט על כל גווניו. היום אני שמח לחלוק את הידע שצברתי באמצעות מגוון קורסים וסדנאות לעסקים ולפרטיים. הקו שמנחה אותי בכל קורס וסדנא זו ההכשרה המעשית לה זוכה כל תלמיד - החל מניהול קמפיין בפועל, ליווי עסק אמיתי כחלק מהתמחות ועד לבניית אתר אישי בוורדפרס. אתם מזמנים להתרשם ממגוון הקורסים שאני מעביר חלק חשוב בכל תחום מקצועי בו בני אדם עוסקים – הוא הכשרה והסמכה של גורם רשמי. תחום הדיגיטל כולל בתוכו מספר הסמכות חשובות שאני ממליץ לכל תלמיד שלי בקורסים השונים להיבחן ולקבל הסמכה בתחום העיסוק הרלוונטי. מנהל תחום הדיגיטל במכללת רופין, מבצע קורסים לקבוצות, הדרכות לעסקים ואחד על אחד.
הגשמה עצמית בדרך של שמחה
האם חווית מצבים בהם אין לך שליטה על חייך?
האם יש בחייך כעסים או פחדים מיותרים?
האם קורים לך דברים "רעים" לעיתים תכופות?

סדנה אימונית להגשמה עצמית
בדרך של שמחה

לחלום ולממש - לראות את ה"יש"

נעבוד בקבוצה קטנה עם כלי קואצ'ינג בגישת המרכז לאינטליגנציה אינטואיטיבית, ונדון בעניינים המסייעים לקידומך האישי, להצלחתך ולאושרך

פתיחת סדנא 19/10/06
פרטים באתר
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות