רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
דאטה מדיה
"דאטה מדיה" הוקמה בשנת 1993 ועוסקת בניהול, טיוב והשבחת
מאגרי מידע שיווקיים, הקמת רשימות תפוצה לשיווק ישיר, יעוץ
אסטרטגי, טיפול מתקדם בבסיסי נתונים וביצוע קמפיינים במדיות
ישירות. באתר פרטים אודות מגוון השרותים וכן פינת "דרושים".
ליית נחשון תקשורת
חברה ליחסי ציבור ויעוץ תקשורתי, המתמחה במתן שירות ללקוחות
עסקיים בתחומי פיננסים והיי-טק. באתר תוכלו לקבל מידע על
מגוון שירותי החברה, לקוחותיה, וכן על הבעלים, עפרה ליית
ואודי נחשון.
סטודיו סיגל מתמחה במיתוג | עיצוב גרפי | עיצוב אתרי אינטרנט | מצגות
סטודיו סיגל לוי מתמחה בעיצוב ומיתוג לדפוס | אינטרנט | אינטראקטיב.
עיצוב לוגויים לחברות, וגרפיקה. עיצוב אתרי אינטרנט , באנרים, מיני סייטים לפרסום והפצה באינטרנט.
עיצוב מצגות אינטראקטיביות.
יחסי ציבור עם אמיר שחר
אתר יחסי הציבור של אמיר שחר, האתר מספק שירותי יחסי ציבור, כתיבה שיווקית, הקמת בלוגים עיסקיים, ניוזלטרים לעסקים ועוד.
האתר ניתן לקרוא בלוג ומאמרים של אמיר שחר בנושאי יחסי ציבור וכתיבה שיווקית.
studio dk7 סטודיו לעיצוב גרפי
סטודיו dk7 הינו סטודיו לעיצוב גרפי ואומנות דיגיטלית, בעל חשיבה עכשווית ויצירתית, אשר מתמחה במתן פתרונות עיצוביים גרפיים מקצועיים ובהפקתם ברמה הגבוהה ביותר בעזרת הידע והניסיון שלנו נוכל להתאים קונספט עיצובי לצורכי כל חברה או רעיון כגון: עיצוב לוגו, ניירת משרדית, קטלוגים, פליירים, ספרים וכריכות, אלבומים דיגיטלים לחתונה, בר/ת מצווה בריתות ועוד, לוחות שנה, שקיות, אריזות, שלטים, תוכניות דירה ועוד...
אנו מקפידים לאפיין ולהתאים את העיצוב המבוקש לצורכי הלקוח ולתועלתו תוך התחשבות והתאמה במגוון אלמנטים כגון: משאביו, יכולת השיווק, יכולת המכירה, מטרתו וכיוב'.
כל פרוייקט מקבל את הטוב ביותר ומושקעות בו שעות רבות והקדשת תשומת לב מירבית.
אנו מספקים מכלול שירותי שיווק ופרסום תחת תפיסה חדשה – נועזות בעיצוב.


מדיה 1
כשמדובר בפרסום וברכישת מדיה אנחנו כאן בשבילך על מנת לאפשר לך להנות ממגוון שירותים מקצועיים ומחירים אטרקטיביים בסל אחד.
מדיה 1 משמשת כ"one stop shop " ומספקת מכלול שירותים ופתרונות כוללים עבור משרד הפרסום והלקוח הפרטי.
מדיה1 מביאה אליך את ההצעות האטרקטיביות והאפקטיביות ביותר.TOOLGUIDE
מדריך עסקים ייחודי המרכז מספר עסקים מוגבל בכל תחום בכל אזור, מאפשר חיפוש ממוקד לבעלי מקצוע ועסקים. נגרים, אדריכלות, טיפולים, מעצבים.
www.gmsdrtv.com
מדוע רוב ההמצאות נופלות בשלב החשוב ביותר בחייהן ולמה יש ליחס חשיבות רבה לשיווק המוצר בדיוק כמו לשלב הפיתוח

אין ספק כי מדינת ישראל נמצאת בין המדינות המובילות בעולם בפיתוח והמצאות פטנטים בתחומים שונים , אבל מתברר שבתחום שיווק הפטנטים והבאתם לשלב הסופי , ישראל נמצאת במקום האחרון בחשיבה אסטרטגית בשיווק המוצר בקרב הממציאים.

כאשר פוגשים ממציא ניתן לראות התלהבות וריגוש שיש לגבי המצאה חדשה ותמיד נשמע את המשפט שזה פטנט שלא ראו מעולם וכל העולם ירצה להשתמש בו, נשמע כמה חשוב המוצר כמה הוא עוזר,את הפתרונות הטכנולוגיים וכמה הרעיון מדהים, אבל בסוגיית השיווק לא נשמע ולו אפילו משפט אחד כיצד נשווק את המוצר מהם דרישות השוק ומהי הדרך הנכונה לשיווק המוצר.

בתחום השיווק נראה כי הממציאים מתייחסים לסוגיה זו כמעין ילד חורג שאסור לדבר עליו, אבל למעשה סוגיה זו יותר חשובה אפילו מפיתוח המוצר עצמו.

לרוב כשממציא עובד על רעיון חדש עיקר המשאבים מופנים לפיתוח הרעיון ולייצור מוצר עובד, לרוב אין הממציא מיחס כל חשיבה לשיווק המוצר למעט שהמוצר יהיה הצלחה מסחררת בגלל הרעיון.

חשוב לדעת שגם רעיון טוב ואדיר חייב להגיע לידיעת הציבור וכישלון בהצגת המוצר כנדרש תגרום לכישלון המוצר בכללותו.

כאשר ממציא ניגש למשקיע לגייס כספים, ברוב המקרים חוליית השיווק הנה חוליה חסרה מאוד, לא מתייחסים לחשיבותה באופן מעמיק לא מציגים אסטרטגיה ממשית ומהי הדרך הנכונה לשיווק.

ברוב המקרים המימון שמושג עבור הפרויקט הנו חלקי וברגע שמגיעים לשלב הקריטי של שיווק המוצר, לא נותר כסף להמשך פעילות השיווק, נושא שמלכתחילה לא נכלל בתוכנית הכללית של שיווק המוצר.

מקרים אלה מביאים ברוב המקרים לסגירת הפרויקט ,מערכת יחסים שבורה בין המשקיע לממציא ב95% מהמקרים הפרויקט פשוט נעלם מהמפה והממציא מוצא עצמו במבוי סתום כללי ללא כל יכולת התקדמות בנושא.

כיום היעדים השיווקים העולמיים מתייחסים בעיקר לגושי אוכלוסיה גדולה כמו ארה"ב, סין והודו שווקים גדולים מאוד המונים מעל 2 מיליארד צרכנים פוטנציאלים, גם אירופה הינה נתח שוק חשוב אבל המערכת ביבשת זו מחולקת לפי כל מדינה עצמאית.

צריך להבין שבעשור האחרון עקב המהפכה התעשייתית המחודשת ,שונו כללי המשחק בתחום השיווק העולמי וזאת בעיקר עקב התקדמות טכנולוגית , שינוי בהרגלי הצריכה , עלויות ייצור ובעיקר הקדמה משמעותית בהליכי הייצור בעולם ובעיקר בסין.

לכן כשממציא חושב לגבי נושא שיווק המוצר לרוב הוא איננו מודע לבעיות העיקריות שקיימות בהליך זה.

כיום ישנם שני הליכי שיווק עיקריים: שיווק סיטונאי ושיווק ישיר

השיווק הסיטונאי מתייחס להליך שבו ממציא מייצר את המוצר או בעצמו או דרך ייצרן חיצוני , מציאת משווק באותה מדינה אשר דואג להפיץ את המוצר דרך מפיצים -> לחנויות-> לצרכן הסופי.

יש להבין כי הליך זה הנו מאוד יקר וארוך מכיוון שלרוב אין המפיצים מחזיקים מלאי וכל אחריות החזקת המלאי נופלת על היצרן כולל פרסום המוצר, שירות לקוחות, תמיכה טכנית וכו'.

הליך זה הנו הליך מאוד יקר וארוך ואם ניקח לדוגמא את ארה"ב יש להבין שהקמת מערך שיווק סיטונאי יעלה מעל 3-5 מליון דולר לתקופה של 2-4 שנים.

המחשבה כי הממציא ימצא גורם שיבוא וייקח את המוצר מהממציא וידאג לכל הדברים איננה נכונה להיום כי כללי המשחק השתנו ללא הכר.

קיימים מיקרים בהם הממציא מוכר את המצאתו לגוף שלישי או אחר, אבל מוצרים אלה בעיקר קורים בתחומים ספציפיים כמו רפואה, תקשורת, מחשבים ובפטנטים ספציפיים להליכים מסוימים.

בנושאי מוצרי הצריכה ואחרים קשה מאוד למצוא היום גוף שירכוש פטנט בשלב הראשוני.

בתחום השיווק הישיר כללי המשחק שונים לחלוטין, בהליך זה מערכת היחסים הנה בין הממציא לצרכן באופן ישיר וזאת ללא כל גורמי ביניים בהליך שיווק המוצר.

נושא השיווק הישיר הנו הליך שקיבל תאוצה בשנים האחרונות בצורה דרמטית כאשר בעיקר אנחנו רואים את כל נושא המכירות דרך האינטרנט, ערוצי קניות ופרסום טלוויזיוני בערוצים מסחריים.

נושא עיקרי שמומלץ לממציא לעשות, הנו היישום של שיווק ישיר על יד פרסום טלוויזיוני בערוצים מסחריים או כפי שידוע בשפה המקצועית DIRECT RESPONDS TV, שיטת שיווק זו הנה השיטה היעילה והאגרסיבית ביותר הידועה כיום.

שיטה זו פועלת על בסיס פרסום טלוויזיוני בערוצים מסחריים המאפשרת לצופה לרכוש את המוצר בזמן אמת דרך הזמנה ממרכז הזמנות כאשר תעשיית השיווק הישיר בארה"ב מגלגלת מעל 50 מיליארד דולר בשנה בתחום מוצרי צריכה.

לכן חשוב מאוד להבין כי נושא השיווק של המוצר הנו הגורם החשוב ביותר להצלחת הרעיון בפרויקט כאשר הליך השיווק הישיר חוסך מיליוני דולרים רבים למשקיע ולממציא מכיוון שתהליך זה הינו מאוד מהיר וקצר ולא נדרשים משאבים ארוכי טווח להצלחת שיווק המוצר.

יש לציין כי הליך זה איננו מוכר בישראל מכיוון שאין הצדקה כלכלית להליך במדינה שמספר תושביה קטן, הליך זה מאוד מוכר בארה"ב סין והודו ובמדינות בעלי אוכלוסיה גדולה.

מהפכת השיווק הישיר - ערוץ המכירות של דור העתיד.

הכותב הנו מנכ"ל ג'נראל מרקטינג סולושיין (GMS) המתמחה בשיווק והפצת מוצרי צריכה (פטנטים) בשיווק ישיר בארה"ב סין והודו. http://www.gmsdrtv.com/

ליצירת קשר ניתן לפנות בדוא"ל sam@gmsdrtv.com
שירי שפיר מיתוג ועיצוב
סטודיו שירי שפיר מיתוג ועיצוב עוסק במיתוג, פיתוח שפה ויזואלית עיצוב גראפי ובניית אתרי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר. בין השאר עוסק הסטודיו בעיצוב תדמית, עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב קטלוגים, עיצוב אתרים לאינטרנט, פולדרים, בניית מצגות וזהות תאגידית.
ריפלין rippln
רשת חברתי שמקבל תאוצה מטורפת ותעשה מהפכה באינטרנט. וכל מה שצריך לעשות בישביל להיות שותף להרשם ולהביא עוד 5 איש פשוט!
אינדקס עסקים | הוסף אתר
מה שמייחד את jumpit משאר אתרי אינדקס אתרים הוא היכולת לקנות תוכנה לקידום אתרים איתה נרשמים למאות אתרים ישראליים הבנויים מאינדקסים,פורומים, אתרי מאמרים וכולם ברישום מהיר ורובוטי דרך התוכנה, עלות התוכנה היא זולה ביותר
בתי דפוס במודיעין
בתי דפוס במודיעין הוא אינדקס המציג את כל בתי הדפוס השוכנים במודיעין, בנוסף לכך מתמקד בבית דפוס במודיעין המספק את השירות והמחיר האטרקטיבי ביותר. הגיעו עכשיו לאתר והתחילו להתמצות בכל בתי הדפוס במודיעין. אתר האינטרנט הנ"ל הוא אינדקס העסקים הגדול ביותר בישראל הנוגע לתחום הדפוס.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות