רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
Synergia Coaching - סינרגיה אבחון השמה ואימון עסקי
סינרגיה אימון עסקי, אבחון והשמה מספקת למנהלים וארגונים שירותי אימון עסקי אבחון והשמת עובדים.
תהליכי האימון העסקי אבחון והשמה מבוצע אישית על ידינו - אילן לבקוביץ ויעקב בונדה, מאמנים עסקיים בכירים עם ניסיון עשיר בניהול בארץ ובחו"ל בחברות מובילות ומבוססות כגון פלאפון, אורבוטק, HP, כלל מולטילוק וחברות סטארטאפ.
בצענו בהצלחה, תהליכי אימון עסקי למנהלים בכירים, מנהלי ביניים, מנהלי צוותים ומנהלים במגוון תפקידים. תהליכי האימון העסקי יושמו בהצלחה במגוון רחב של חברות וענפים כגון: רפואה, הייטק, מזון, ייצור תעשייתי, טקסטיל, הסדרי תנועה, שילוט, תיירות, כלי בית ומתנות ועוד ובתחומי שיווק ומכירות, ניהול, תפעול ולוגיסטיקה, ייצור, כספים, שירות לקוחות ועוד.
ניסיוננו העשיר והמגוון והחשיפה לאתגרים שונים מרמת הנהלה בכירה, הנהלת הביניים ועד רמת העובדים, מאפשר לנו להתמודד עם אתגרים מורכבים. יחד עם המתאמנים, אנו מציבים יעדים, מטרות ואת דרכי פעולה להשגתם ומוודאים את יישומם. התוצאה - שיפור הביצועים העסקיים של הארגון. אנו זמינים תמיד, , ונותנים מענה, גם בשעות לא שגרתיות, שירות מקצועי, יעיל ומהיר עפ"י דרישות הלקוח.
בסינרגיה, אבחון והשמת עובדים הינו תהליך ייחודי ואיכותי שמקיף את כל הפעילויות הנדרשות לגיוס עובדים איכותיים – פרסום, סינון ומיון קו"ח, שיחות טלפון לאבחון ראשוני של המועמדים, ראיונות ,ראיונות משותפים עם הלקוח המגייס והטמעת העובד תוך יישום כלים ומיומנויות מעולם הקואוצ'ינג של זיהוי סגנונות תקשורת. תהליך האבחון והשמה מבוסס על תפיסה תקשורתית שמדגישה את החשיבות של התאמת העובד לתרבות הארגונית ולסביבה האנושית של הארגון/מחלקה, בנוסף לאלמנטים הטכניים ומקצועיים הקריטיים הנדרשים כדי להצטיין בתפקיד.


אימון עסקי למנהלים, אימון למצוינות, שיפור ביצועים עסקיים, שיפור תוצאות עסקיות, גיוס עובדים איכותיים, איתור עובדים איכותיים, אבחון והשמה איכותיים, פריצת דרך בעסקים, אבחון ארגוני, סקר אבחון ארגוני, אכיפה ויישום נהלים, מציאת עובדים מתאימים, השמת עובדים מקצועית, גיוס עובדים יציבים, חיפוש עובדים יציבים
סינרגיה - אבחון והשמה
סינרגיה – אבחון והשמה מספקים שירותי גיוס עובדים, איתור עובדים והשמה,השמת בכירים ועוד. תהליכי האבחון וההשמה מבוצעים אישית על ידינו. נספק לכם אך ורק מועמדים בעלי ניסיון, כישורים ואיכויות אישיות שתואמות את צרכיכם וציפיותיכם.
סינרגיה – אבחון והשמה מספקת לכם מענה מידי, יחס אישי וטיפול מהיר ומקצועי.
ניסיוננו העשיר, בתפקידי ניהול, גיוס עובדים, חניכה והטמעת עובדים כמו כן הניסיון התעסוקתי הרחב ומגוון שבצענו בראשית הקריירה בתפקידי שירות לקוחות, לוגיסטיקה, שיווק ומכירות, מאפשר לנו הבנה עמוקה של הצרכים והדרישות של לקוחותינו וסינון ואבחון המועמדים בעלי הנתונים המיטביים לדרישותיכם .
שירותי סיעוד | סיעוד קשישים - שושי
שושי נוחי עוסקת בתחום תהליך הסיעוד ועובדת בחברות סיעוד שנותנים שירותי סיעוד ורווחה לקשיש/ה. זמינה לכל אזור בארץ.
מציעה הטבות למצטרפים חדשים,ומציאת עובדים זרים/ות בשיטה אחרת בקלות ובמהירות.
החברה מעבירה הכשרה מיוחדת למטפלות כוללת הדרכה בטיפול בחוליי אלצהיימר.
אז צרו קשר עוד היום ! נשמח לתת לכם שרות מכל הלב,ולתת מענה לכל שאלה.
נתיב בע"מ - אמיר משאבי אנוש
חברת "נתיב - אמיר משאבי אנוש בע"מ" בעלת רישיון קבלן כח-אדם מטעם משרד העבודה והרווחה ובנוסף רישיון לשכת עבודה פרטית .
חברת "נתיב - אמיר משאבי אנוש בע"מ" הינה חברה צעירה ודינאמית המתאימה עצמה לצרכים המשתנים בתחום משאבי אנוש ומספקת שירותי גיוס והעסקה כלליים לצד התמחות והתמקצעות בתחומים טכניים ומשרדיים הנדרשים, זאת על מנת לשרת באופן מקסימאלי את צרכי הלקוחות .
חברת "נתיב - אמיר משאבי אנוש בע"מ" הינה חברת כח אדם והשמה מובילה . לרשות החברה מאגר עצום של דורשי עבודה בתחומים שונים, כאשר כל מועמד עובר מספר שלבי סינון , מיון ואבחון הן בעת קליטתו למאגר והן בתהליך ההפניה ללקוח .
המאגר הינו מגוון וזמין המתעדכן מדי יום בתחומי מקצוע שונים ומגוונים , מאפשר לנו לספק ללקוחותינו בזמן הקצר ביותר את המועמד המתאים ביותר ובכך לחסוך לו זמן וכסף, המושקעים לרוב בפרסום ובראיון מועמדים רבים אשר אינם עונים כלל על דרישות הסף לתפקיד.
אילו עבודות אוכל להשיג
תוכל לקבל הצעות עבודה במגוון רחב של תחומים החל ממשרות זמניות לסטודנטים כגון נציגיי שירות,מוקדנים, דיילות, במקצעות משרדיים, מקצעות טכניים תעשייתיים בנוסף תוכל למצוא משרות בכירות.

נשמח לצרף גם אתכם, ולשרת אתכם כמיטב יכולתנועובדים | דרושים באשדוד | אשדוד | דרושים | השמה | כח אדם | עבודה באשדוד | נתיב אמיר

ג'ובס 123
ג'ובס 123 - חיפוש עבודה מעולם לא היה קל יותר, מנוע שליחת קורות חיים לאלפי משרות בו זמנית, מאמרים על חיפוש עבודה, קריירה, קורות חיים, ראיונות עבודה ועוד...
שעוני נוכחות
שעון נוכחות עובדים - כל הדגמים והסוגים: שעון נוכחות מגנטי, ביומטרי, אפליקציה סלולרית מבוססת מיקום, שעוני נוכחות מכאניים
טקפאואר בע"מ משאבי אנוש והדרכת קורסים מיקצועיים
חברת טקפאואר עוסקת בהשמה והעסקת עובדים במגוון רחב של עבודות ומקצועות
מעובדי ייצור ועד לתפקידים בכירים של הנדסה וניהול.
לחברה יש נסיון רב באספקת עובדים לחברות מובילות במשק בתחומים מגוונים.
חברת "טקפאואר " שמה לה בעדיפות עליונה את נושא איתור , מיון ,ההשמה של
העובד כדי להגיע להתאמה מירבית .
לחברה סניפים בחיפה ,פתח תקוה , אשדוד..
סיעוד
שמי שושי עובדת בחברת סיעוד.
אין לכם גמלת סיעוד להורים שלכם ?
לא יודעים איך עושים זאת?
אין לכם זמן להתעסק עם הניירת?

שושי תעשה בשביל ההורים שירות חינם במילוי טופס ביטוח לאומי ושליחתו על ידי החברה.
שושי תדריך אתכם מה לצרף לטופס התביעה,לגמלת סיעוד
אז צרו קשר לשושי ותסדר הכול...
אתגר סיעוד ורווחה
חברת סיעוד אתגר , הנה קבוצת חברות שהוקמה לטובת שיפור התעסוקה, הסיעוד והרווחה במדינת ישראל, לפני 25 שנים. אתגר סיעוד ורווחה היא החטיבה הגדולה והוותיקה בקבוצה ונמנית עם גופי הסיעוד הגדולים במדינה.
בריכות דגים לגינה
כמעט כל אדם היה רוצה שתהיה לו בריכה לגינה שלו – בריכות שחיה לגינה מעלות את איכות החיים ומשפרות את המראה של עיצוב הגינה שלנו.
אפטיל וורקס עבודות מהבית והשמת עובדים מהבית
עבודות מהבית בכל הקטגוריות שיש, עבודה מהבית בסקרים, עבודה מהבית בכתיבת מאמרים, עבודה מהבית בהזנת תכנים, עבודה מהבית בשירות לקוחות, עבודה מהבית במכירות, עבודה מהבית בהייטק, עבודה מהבית באמזון, עבודה מהבית באייבי ועוד עשרות תחומים
עבודות מהבית - אפטיל וורקס
עבודות מהבית בכל התחומים, עבודות לפרילנסרים באינטרנט, עבודות בלמכור תמונות שצילמתם או סרטונים בבית, או שירים שכתבתם, או ממכירת עבודות אקדמיות וסמינריונים, או בכתיבת עבודות אקדמיות ועבודות סמיניריון, עבודה מהבית בלארח אנשים, עבודות מהבית בהקלדה, ועוד
or-halevona
יש לכם שאלות לגבי כישוף ומאגיה? רוצים להיפתר מהעין הרע ולטהר את ביתכם? התקשרו כבר עכשיו אל תלתן ונתחיל בתהליך.
מיבסקי
מיבסקי מומחים בכ"א והשמה קמעונאית הוקמה בשנת 2010 ע"י אבי מיבסקי (-M.B.A אונ' ת”א - התמחות בניהול, משאבי אנוש ושיווק), ומתמחה בהשמות של כל מגוון התפקידים בעולם הקמעונאות.
B-Sense
B-Sense פיתחה עבור לקוחותיה מטריה של שירותים מקצועיים במיקור חוץ. ביחד עם לקוחותינו אנו מהווים את עמוד השידרה הניהולי של העסק בכל תחומי העסק, מאדמיניסטרציה ועד ניהול פיננסי. לנו צוות מקצועי ומיומן וכלים טכנולוגים מתקדמים ואנו מציעים שירות מקיף ומושכל התפור על פי צרכי לקוחותינו.
הגנון הפרטי של שרית
הגנון משפחתון השקוף של שרית
באוירה משפחתית נעימה ואוהבת :)
ברחוב חצור 22 (פינת עוזיאל -חיבת-ציון-הרואה ) רמת גן


המשפחתון נקי ,מסודר וממוזג
באוירה אישית עד 7 ילדים
מזון טרי ומזין יומיום ע"י שרית


ממולץ להקדים הרשמתכם
נותרו עוד 2 מקומות פנויים !!!
לפעוטות/ים מ 3 חודשים עד גיל שנתיים נכון ל 10-2008

ההורים מוזמנים להתקשר 0545560172
שעות פעילות 07:30-16:30


בגן שקוף זה מותקנות מצלמות לרווחת ההורים
מכון ע.נ.ת - מכון להשמת עובדים
מכון ע.נ.ת - עיסוקים וניהול בתעשיה הוא מכון בבעלות פרטית, העוסק בתחום המיון והשמת עובדים מאז ינואר 1997. שני סניפי המכון ממוקמים בחיפה ובגליל המערבי. המכון מעניק שרותי מיון והשמת עובדים בכירים ואנשי מקצוע לתעשיה ולחברות הייטק וביוטק בצפון.

מכון ע.נ.ת מתגאה ביתרון יחסי בולט, והוא שרות אישי, מסור, זריז, מקצועי ואמין. לקוחותינו משבחים אותנו במהירות התגובה לפניותיהם לאיוש משרות, ובהפניית מועמדים ההולמים את דרישות התפקיד.

שרותי המכון בתחום מיון, גיוס והשמת עובדים מתמקדים בתחומים הבאים:

בכירים ומנהלים, מהנדסים, הנדסאים, תכנתים, מחסן, רכש, תפ"י, כספים, מכירות ושווק, מזכירות ואדמיניסטרציה, הנה"ח, יבוא יצוא, ועוד.

יתרון יחסי בולט ונוסף של המכון הוא הקשר הבלתי אמצעי עם אוכלוסיית אנשי המקצוע דוברי האנגלית בשפת האם שלהם. ובקיצור -
English speaking professionals are our profession.

אנו מקפידים לשמור על מלוא הדיסקרטיות ומטפלים בפניות של מועמדים ומעסיקים עפ"י כללי האתיקה המחמירים ביותר.
לוח Jobby - הלוח המוביל לחיפוש עבודה
לוח ג'ובי (www.jobby.co.il) הוא הלוח האינטרנטי המוביל לחיפוש עבודה, הכולל למעלה מ-12 אלף משרות ומעל ל- 60 אלף מחפשי עבודה זמינים בכל רגע נתון. לוח ג'ובי עלה לאוויר בשנת 2005 , וכיום הוא כולל מאגר תפוצה של 180 אלף קורות חיים של מחפשי עבודה ומשפרי קריירה. מעסיקים רבים במשק, מכל התחומים, מכירים את jobby כאתר יעיל המאפשר חשיפה לעשרות אלפי מחפשי עבודה בכל תחום בעלות מינימלית, ולכן הלוח מכיל אלפי משרות בלעדיות, הקיימות רק בו.

ללוח ג'ובי ניתן להגיע דרך כל מנועי החיפוש האינטרנטיים המובילים ונצפים בו למעלה ממיליון דפים מדי חודש.

לוח ג'ובי מתאים את עצמו לצרכי המעסיקים בכל הנוגע לעדכון והוספת משרות והוא קל ונוח לתפעול ועדכון עצמי. בלוח קיימות משרות הפתוחות לשליחת קורות חיים לכל גולשי האתר ומשרות המיועדות למנויים בלבד. משרות אלו מאפשרות לאלפי המנויים, המשלמים סכום סימלי של עשרות שקלים בודדים לחודש, לשפר את סיכוייהם למצוא עבודה אטרקטיבית. הלוח מתקיים בשותפות עם סוכנות ההשמה "ניצן", העוסקת באיוש תפקידים בכירים, עובדי הייטק, עובדי שירות לקוחות ומקצועות רפואיים ופארא רפואיים.

בנוסף להיצע משרות נרחב מציע אתר Jobby שירותים מתקדמים, הנובעים מהתפיסה לפיה בשוק העבודה המודרני מציאת עבודה דורשת היערכות מקצועית. השירותים המתקדמים כוללים שירות שכתוב קורות חיים וסדנאות המלמדות כיצד יש להתנהל בראיונות עבודה, שירות עריכת סרטון תדמיתי עבור החברה שמחפשת עובדים וקורות חיים מצולמות בווידיאו עבור מועמדים למשרות המבקשים להתבלט.

לגלעד דיין, מנכ"ל לוח ג'ובי , ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחומי ההשמה, משאבי האנוש ומיון ואבחון עובדים וקריירה. את לוח ג'ובי הקים דיין, המנהל גם את סוכנות ההשמה "ניצן", על מנת להוביל את השינוי בהרגלי חיפוש העבודה שתפס תאוצה עם הגידול בנגישות לרשת האינטרנט בקרב הישראלים.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות