רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
מאסטרו - צמיגים לרכב
מעוניינים לרכוש צמיגים לרכב איכותיים ומקצועיים ללא פשרות? מחפשים אחר צמיגים טובים אך במחירים לא יקרים במיוחד?צרו קשר עוד היום עם חברת המאסטרו ולא תתאכזבו! חברת המאסטרו מציעה לכם שירות רכישת צמיגים לרכב מקצועי, איכותי ואמין במיוחד.
גליל גום - המרכז לגלגלים בע"מ
אנו משווקים גלגלים לכל הענפים, וגם מייצרים גלגלים לפי דרישת הלקוח. כמו כן ,יש לנו מגוון עצום של גלגלים לכל סוגי העגלות והריהוטים. הספקות סחורה לכל הארץ . הכתובת שלנו: המרץ מס' 5 א.תעשייה קרית אריה פתח תקוה. טלפון:03-6771884 טלפון: 03-6424235 פקס: 03-6787103
טיפ טופ - פנצ'ריה ברמלה לוד ומכירת צמיגים וג'נטים לרכב
טיפ טופ הנה פנצ'ריה ברמלה לוד למכירת צמיגים, תיקון צמיגים, ג'נטים לרכב וגלגלי מגנזיום.
קניית צמיגים לרכב אינה דבר פשוט. היא דורשת ללכת לחברה שמתמחה במכירת מציגים. חברה הדואגת להתאמה בין הג'נטים לרכב לצמיגי הרכב.
תוכלו להתעניין במחירון ולבדוק עלויות לגבי צמיגים לרכב בזול, תיקון צמיגים,גלגלי מגנזיום ועוד.
מלבד החזקת הצמיגים, ניתן לברר לגבי סוג, גודל ופרטים נוספים וזאת על ידי קריאת מידע או איסוף מידע במוסכים, בפנצ'ריה, או באתר האינטרנט.
צמיגים לרכב יהיו אחראים על בטיחות הנסיעה. הצמיג למעשה מחבר בין הרכב לכביש.
יש לבדוק את תקינות הצמיג עצמו ובמידה וחסר לצמיג אוויר – מה שעלול לגרום לחימום יתר של הצמיג , עליכם ללכת מיד ולבצע תיקון צמיגים – על ידי איש מקצוע מוסמך או פנצ'ריה הקרובה למגוריכם.
שירות לצמיגים במרכז
הידעתם שצמיג בלוי הוא סכנה בזמן הנסיעה? הידעתם שעל גבי כל צמיג יש מגוון עצום של נתונים אודות הצמיג ואיכותו? ויותר מזה הידעתם שעל פי נתוני משטרת התנועה ב-30% מתאונות הדרכים מעורבים כלי רכב בהם נמצאו תקלות בצמיגים? ועם כל הנתונים האלו זה הזמן לגלות יותר על שירותי מכירה, תיקון צמיגים והחלפת צמיגים !לחברה שלנו מוניטין רב בתחום הצמיגים. שירות לצמיגים הינה חברה מומחית ונותנת שירותי צמיגים באזור המרכז. היכנסו לאתרינו לפרטים נוספים: http://shirut-ltzmigim.co.il או התקשרו עכשיו: 03-6833796
טייר דיל
טייר דיל
חברת טייר דיל הוקמה ע"י מקצוענים בתחום הצמיגים לאחר שנים רבות של עבודה ולמידה בתחום הצמיגים והרכב.

חברת טייר דיל שמה לעצמה מטרה לעזור ללקוח הישראלי להגביר מודעות לחשיבות צמיגי רכב תקינים ולתת לו כלים לאבחון צמיגי בזמן ולרכישה חכמה של צמיגים לרכב. זה אומר הדרכה לזיהוי צמיג תקין, , טיפול נכון בצמיג להאריך את חייו ולחסוך בעלויות. כל זאת בהתאמה לתקציב האישי שלו.

רשת של 80 מתקינים(פנצר'יות)בפריסה ארצית.
פנצ'ריה בהרצליה - גלגלי העיר הרצליה
חברת גלגלי העיר הרצליה הוקמה בשנת 2003 ממוקמת במחלף הסירה הרצליה וחברה ברשתות הצמיגים המובילות בישראל. החברה מחויבת למתן שירות כולל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בגלגלי העיר מעניקים טיפול אישי ומקצועי, במהלכו מתאימים את הצמיגים לצרכיו הספציפיים של כל לקוח בהתאם לתקציבו ודרישותיו. לאחר הרכבה ואיזון הצמיג, עובר הרכב כיוון פרונט במידת הצורך בכדי למנוע שחיקה של הגלגלים ולמען חסכון בדלק. החברה עובדת עם כל מותגי הצמיגים המובילים בארץ ובמקום ניתן למצוא מגוון רחב של צמיגים מכל סוג ובכל המידות. גלגלי העיר הרצליה מפעילה מוקד שירותי דרך וחילוץ (הממוקם בהרצליה), אשר מקבל את פניות הלקוחות בטלפון, פקס ובמייל ומתפעל את מערך ניידות השירות בשטח. צוות שירותי הדרך המקצועי של החברה עונה במהירות לכל קריאת שירות ומספק פתרונות לתקלה במקום. שירותי הדרך כוללים: חילוצים לרכב העומד על שני תקרים, והחלפת מנורות ומגבים בבית הלקוח. במקום תוכלו להתרשם ממבחר חישוקים וג’אנטים בכל הגדלים והמידות של כל החברות המובילות. ניתן לבצע הזמנות מיוחדות ולהתאים צמיגים ספורטיביים לחישוקים הקלים, למען חווית מרוצים מושלמת. עם לקוחות החברה נמנות חברות ליסינג והשכרה כגון: שלמהSIXT, אלדן, אלבר, באג’ט, אוויס, אופרייט ליס, ליס4יו, קל אוטו,פרי, וכן חברות בעלות ציי רכב כגון: תנובה, וורדיס, אחים הרשברג, מרכז שירות קמק ועוד…
BenGal - שירות החלפת גלגל l פנצ'ריה ניידת
אנחנו מתמחים בכל פתרונות שירות החלפת גלגל לכל סוגי הרכבים, בדרכים מהירות בכל מקום ושעה 24/7. ברשותנו פנצ'ריות ניידות מאובזרות בכלי העבודה החדישים והיעילים ביותר בענף. ברשותינו פתרונות לכל סוגי רכב תקוע/תקול בצורה המהירה ביותר.
BenGal - שירות החלפת גלגל l פנצ'ריה ניידת
אנחנו מתמחים בכל פתרונות שירות החלפת גלגל לכל סוגי הרכבים, בדרכים מהירות בכל מקום ושעה 24/7. ברשותנו פנצ'ריות ניידות מאובזרות בכלי העבודה החדישים והיעילים ביותר בענף. ברשותינו פתרונות לכל סוגי רכב תקוע/תקול בצורה המהירה ביותר.
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות