רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
חברת ARENA PLUS - המשווקת שירותי מערכת MoneyPlus לביצוע פעולות עסקיות ...
ארנה פלאס שירותים פיננסיים בע"מ היא חברה המשווקת שירותי מערכת לניהול וביצוע פעולות פיננסיות בזמן אמת בסביבה האינטרנטית. חברת "ארנה פלאס" מספקת פתרונות הטובים ביותר להתנהלות הכלכלית של העסקים והציבור הרחב בסביבה האינטרנטית.

החברה משווקת חנות וירטואלית המחוברת למערכת MoneyPlus הניתנת להתאמה לכל ענף ועסק.

החנות מופעלת באמצעות ממשק ניהול ידידותי וקל, המאפשר הפעלה נוחה ומהירה של האתר. המערכת והמוצרים יעילים וייחודיים הנותנים תמורה מקסימאלית בעלות מינימאלית.

"ארנה פלאס שירותים פיננסיים בע''מ" מספקת שירותי סליקה לכרטיסי האשראי הבינלאומיים – "ויזה", "מסטרקארד", "דיינרס קלאב" ועוד. החברה נותנת את השירות האיכותי ללקוחות המעוניינים לבצע שורת פעולות פיננסיות בזמן אמת בסביבה האינטרנטית כגון מסחר אלקטרוני, קניות בחנויות ווירטואליות, ומגוון סוגים של התשלומים באינטרנט.

חברת «ארנה פלאס» שמה דגש מיוחד על אבטחת מידע . אנו מבינים כי בתחום התשלומים אבטחת מידע היא לא רק מפתח להצלחה, אלא גם התחייבות יומיומית. תהליכים עסקיים בחברה עונים על כל הדרישות של אבטחת המידע הבינלאומית של סטנדרט DSS PCI. מומחים מנוסים מתמידים להבטיח רמה גבוהה של אבטחת מידע.

החברה נחשבת כאחת החברות המובילות בשוק הישראלי וכמותג המוביל בתחום המסחר האלקטרוני.
סליקת אשראי והוראות בנקאיות
פתרונות סליקה לסוחרים ב מסחר אלקטרוני בישראל ובעולם. מערכת סליקה מתקדמת של כרטיסי אשראי הוראות קבע בנקאיות תשלומים באינטרנט והפקת חשבוניות חתומה אלקטרונית
כמה קל הלוואות
כמה קל הלוואות הינה חברה במתמחה במתן גיוס אשראי מזה שנים. ההלוואות המגוייסות של כמה קל הינם חוקיות ומאושרות דרך הבנקים הגדולים במדינה.
הלוואה - הלוואות.קום
פאסט קרדיט הבית בפיננסי שלכם

אצלנו מעניקים הלוואות מהירות ובטוחות ממוסדות מוכרים, הלוואות ומתן אשראיים הינם עיסוקינו המרכזי. מומחיותנו המקצועית מספיקה דיה כך שלא נגבה כל עמלה או תשלום מלקוחותינו אלא עד לאחר שהתקבל אישור להלוואה המבוקשת!
פאסט קרדיט נוסדה ב-2007 וכל עובדיה יוצאי המערכת הבנקאית, שנים של ניסיון מתוך המערכת הבנקאית ומחוצה לה, ממצבים אותנו במקום הראשון בתחום בישראל.

כל בקשת הלוואה נבדקת ע"י יועץ ומאמן לכלכלת העסק והמשפחה, גם מבחינת כדאיות וגם מבחינת פריסת התשלומים.

החברה מעניקה שרותי מימון חוץ בנקיים ובנקיים מגוונים ויצירתיים,אשר פונים לפלח השוק העסקי והפרטי.

הלוואות הוא תחום ההתמחות שלנו ,ניסיוננו הרב בתחום ההלוואות מקנה לנו את הזכות לומר שאצלנו סיכוייך לקבל את ההלוואה המיוחלת הינו גבוה ביותר (בהתאם לנתוני הלקוח).

כיום קיימות בשוק המון חברות שיבטחו לכם הלוואות , יגבו עמלות משונות ובסוף תבזבזו זמן יקר ולא תקבלו כלום , אז אל תתפתו פנו למקצוענים של פאסט קרדיט שיספקו את הפתרון היצירתי והזול ביותר!המוצרים הפיננסים שלנו הם גם לפרטיים וגם לעסקיים (עוסק מורשה וחברות).

הלוואות לשכירים (משקי בית, פרטיים וסטודנטים)

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה לכל מטרה

הלוואה מהירה

הלוואות מחברות אשראי

הלוואות מחברות ביטוח

הלוואות מקרנות

הלוואות מכרטיס אשראי

הלוואות ממשקיעים פרטיים

הלוואות לסטודנטים


הלוואות בנקאיות

הלוואות מהמערכת הבנקאית

הלוואות גישור בנקאיות

הלוואות למעבר דירה

הלוואות לשיפוץ הבית

הלוואות לתזרים מזומנים

הלוואות להגדלת אשראי

הלוואה למעבר בנק

טיפול יסודי ומקצועי בקבלת משכנתא – משכנתאות.
הלוואות לעצמאים / עסקים (עוסק מורשה וחברות)

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה לכל מטרה

הלוואה מהירה

הלוואות מחברות פרטיות

הלוואות מחברות אשראי

הלוואות מחברות ביטוח

הלוואות בערבות מדינה (כולל ליווי ותוכנית עסקית)

ניכיון צ'קים

הלוואות ממשקיעים פרטיים

ליסינג ייעוץ אובייקטיבי

ליסינג רכב (גם למוגבלים)


הלוואות בנקאיות

מעבר בנק

גיוס אשראי נוסף מהבנקים

מסגרת ניכיונות בנקאית

ליווי ויעוץ בשיווק

גיוס כספים מבנקים גם ברמת סניף וגם ברמת מנהלה
ייעוץ משכנתא
ייעוץ משכנתא ואשראי, בניית מימון מותאם אישי, ייעוץ למשקיעים ולרוכשים נדל"ן, ייעוץ משכנתאות להרחבה ושיפוצים בבית
בר קפיטל שירותים פיננסים
בר קפיטל הינה חברה בבעלות פרטית בעלת מוניטין רב שנים בתחום האשראי והפיננסים, אשר נותנת פתרון מיידי וממשי למצוקת האשראי ההולכת וגוברת במגזר הפרטי והעסקי במשק הישראלי.
החברה מונה אנשי מקצוע מתחום האשראי והבנקאות, לרבות כלכלנים בוגרי המערכת הבנקאית בישראל, עורכי דין, ומנהלי עסקים בעבר ובהווה.
אצלנו תוכלו לקבל את כל סוגי ההלוואות/ משכנתאות במהירות המרבית, (עד 20,000 ₪ תוך חצי שעה !!!), באופן יעיל, מקצועי ואדיב, בדיסקרטיות מוחלטת ותוך הקפדה ללא פשרות על יושר מקצועי, הגינות ואמינות, וכל זאת – תחת קורת גג אחת!
יתרה מכך, בר קפיטל הינה נותן שירותי מטבע (כמשמעו בחוק) מטעם משרד האוצר, המאשר לה, בין היתר, לעסוק בניכיון צ'קים ובהמרת מטבע.
מסב - שקד מחשבים
שקד מחשבים הנה החברה הגדולה בארץ אשר מפעילה מערכות גביה בהוראות קבע ובאשראי.
מספקת פתרון כולל לגביה, החל מטפסים ועד מעקב אחר הוראות קבע באמצעות תיוק.
סודיות ואבטחת מידע הם ברמה הגבוה ביותר.
לחברת שקד מוניטין גבוה מאוד בתחום.
Loan4U - הלוואה בשבילך !
בחברת Loan4U, תקבלו הלוואה לכל מטרה עבורכם!
הריביות שלנו מהנמוכות בשוק ופריסת התשלומים לבחירתכם.
ההלוואה הינה עד 60,000 ש"ח ובמקרים מיוחדים עד 120,000 ש"ח.
לפרטים נוספים, היכנסו ללינק המצורף . http://www.loan4u.co.il
קאנו - השוואת הלוואות חוץ בנקאיות
קאנו היא פלטפורמה חדשה ומהפכנית הנותנת לציבור הרחב ('מחפשי ההלוואה') שרות נוח, מהיר ויעיל לקבלת הצעות מחברות מימון חוץ בנקאיות בדרך המהירה ביותר.
קאנו נוסדה כדי לאפשר למחפשי ההלוואה אפשרות בחירה בין ההצעות והשוואה בין הריביות המשתנות מחברה לחברה וכך מחפשי ההלוואה נהנים בחיסכון של עד אלפי שקלים!
Creditline - דרך מהירה לקבל הלוואה
מחפשים הלוואה חוץ בנקאית והבנק לא מאשר יותר? בחברת קרדיט ליין אתם זכאים לקבל הלוואה לכל מטרה. הלוואה לסגירת חובות, הלוואה לשיפוץ, הלוואה במזומן ועוד.. היכנסו אלינו ומלאו את פרטיכם באתר.
כספית בענן
חשוב אם זה נראה מעניין ומה שיותר חשוב שכספית בענן פשוט תעזור לך לשלוט בעסק שלך לבעלי עסקים קטנים המעוניינים בהנהלת חשבונות בצורה יעילה זאת ההזדמנות כנסו והרשמו עכשיו "חודש חינם" 10 נרשמים ראשונים יקבלו מתנה ומגוון של הטבות.
laundry-kfar
הרבה אנשים מחליטים לפעמים לזרוק את הספה שלהם מאשר לעשות ניקוי ספה מבד בגלל שהם לא מאמינים שהתוצאה הסופית תהיה ברמה גבוהה.
gal-yarok
חתולים הם ללא ספק חיית בית אהובה במיוחד, אולם יש מקרים רבים בהם חתולים יהוו בעיה ויחשבו על ידינו כמזיקים, בעיקר בתחומי תעשיית המזון בהם נתקל בשילוב של חתולי רחוב לצד מכרסמים מזיקים אחרים.
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות