רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
לימודי דרמה ומשחק - סטודיו למשחק
הזמנה אל בני כל גיל, לגלות את דרך התיאטרון, המשתתף לומד ומתרגל ידע מקצועי וטכניקות שונות הלקוחות מעולם התיאטרון, ונחשף לאפשרות להעביר יכולות חדשות אלו לתחומי מקצועות אחרים בחיים הנפגשים בקהל. חווית הכיף והקלות בלנהל את עצמך בהופעה, בשיעור, באודישן, בראיון או בשיחה, להצליח להעביר מסר וגם רגש ולהשאיר רושם בצורה משוחררת, מגרה, עינייני ואפקטיבית, היא חוויה אדירה בתחושתה ותוצאותיה מגשימות. ידע שכזה דורש מיומנות אותה תרגמתי לסדרת סדנאות מקוריות, מותאמות לכל אחד ולכל מקצוע הנפגש בקהל, ללא צורך בניסיון קודם.
http://dorsadnaot.com/PAGE40.asp
יגר מאסטר
ירון יגר הוא מתמטיקאי בעל תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב מתמחה בתהליכים סטוכסטיים ומערכות הטרוגניות. וכן תואר ראשון במתמטיקה ופיסיקה מאוניברסיטת תל אביב. בעל נסיון של 7 שנים בהוראת מתמטיקה בהצטיינות כמרצה וכמתרגל באוניברסיטת תל אביב, מכללת אפקה וכן אוניברסיטאות ומכללות נוספות ברחבי הארץ. ספורטאי הישגי, מתחרה במירוצים בארץ ובעולם החל מ-5 ק"מ ועלה באולטרא מרתוניים. "נפש בריאה ומוח בריא בגוף בריא". הקורסים מיועדים לתלמידי הנדסה של מכללת אפקה הקורסים מתמקדים בעיקר על טכניקה בשילוב עם מעט תאוריה כדי להקל על הבנת החומר לימדו בזמנכם הפנוי ומהבית בקלות ובנוחות השיעורים ברורים וחדים המטרה: ללמוד מתמטיקה ברמת המכללה בקלות ובנוחות מהבית בשיעורים ברורים וממוקדים! ניתן לרכוש שיעור בודד או קורס שלם לבחירתכם
ברלינגטון אינגליש בית הספר לאנגלית בבאר שבע
השפה האנגלית נמצאת היום בכל מקום שאליו נלך, לכן הוקמה ברלינגטון אינגליש, כשהחזון המרכזי שלה הינו לאפשר לכל אדם ללמוד אנגלית במקום ובזמן שנח לו. ליצירת קשר: כתובת: קניון הנגב (קומה 2), באר שבע, מיקוד: 84732 אימייל: info@burlington.co.il טלפון: 1-700-700-535
בני ברוך
יכול להיות "להוקיר אמיתית" בני ברוך או להרגיע איזו שגיאה אשליה. ברור לכולנו
בני ברוך
יכול להיות שאנחנו מגוון רחב של גדל בני ברוך והולך מתוך במיוחד באמת מרגיש את זה
למד אנגלית ללא מורה בקלי קלות
למד אנגלית ללא מורה בעזרת לומדה English4Students

תוכנה בת 118 שעורים
החל מרמה בסיסית ועד לרמת פטור אקדמאי
התוכנה קלה לתפעול , פשוטה ומהנה
בעזרת הלומדה ניתן ללמוד : אוצר מילים, דקדוק וחיבור

הלומדה מכילה אוצר של 4000 מילים
דקדוק והיגוי נכון
שיטה אודיו-ויזואלית ע"י תמונות וקולות
השיטה מאושרת ע"י משרד החינוך
קיימת גרסה מיוחדת באנגלית

הלומדה English4students
היא תוכנת מחשב ללימוד אוצר מלים באנגלית הבנויה במיוחד על מנת לענות על צורכיהם של תלמידים בחטיבת הביניים, תיכון ואוניברסיטה. התוכנה קיימת בשלול גרסאות, עברית רוסית וערבית.

הלומדה מורכבת משלוש רמות. רמה מס' 1 (רמת בת-ספר יסודי) מלמדת את התלמיד את 1,000 המלים השימושיות ביותר בשפה האנגלית. רמה מס' 2 (רמת התיכון) מלמדת את 1,000 המלים בעלות מידת השימוש השנייה, ורמה מס' 3 (הרמה האוניברסיטאית) מלמדת את 1,000 המלים בעלות מידת השימוש השלישית. בנוסף צלצדת התוכנה עוד 1000 מילים נוספות בצורה לא ישירה כך שסה"כ התוכנה מלמדת 4000 מילים- רמה אוניברסיטאית.

אוצר המילים נלמד בצורה של סיפורים מאוירים בשילוב של תרגום הקטע לשפת האם של התלמיד. מחקרים בנושאי שפות שנעשו לאחרונה מראים כי אוצר מילים הוא הפקטור החשוב ביותר בלימוד השפה האנגלית.

אי לכך הלומדה מספקת את הבסיס לה נצרכים כל תלמידי האנגלית. אך הלומדה מלמדת גם דקדוק. התלמיד לומד את כל הזמנים וההטיות המרכזיים בשפה האנגלית. הלומדה מאושרת ע"י משרד החינוך בישראל.

בכל שיעור ישנם שלושה חלקים, הכרת מילים, תרגול וחזרה. קיימת גם אפשרות של תצוגה גלובלית על מנת שהתלמיד יוכל העריך את התקדמותו בכל שלב.

בתוכנה נלמדים הטקסטים של הסופר המפורסם של ספרי הלימוד באנגלית ל.א. היל. דר. היל כתב מעל ל-100 ספרים ללימוד אנגלית וספריו נלמדים בכל רחבי העולם.

הלומדה מלמדת הגייה נכונה של המלים. התלמיד יכול לראות את צורת ההגייה הנכונה בעזרת סמלים פונטיים. קיימת גם פונקציה קולית - אם המחשב מחובר לרמקולים, יכול התלמיד לשמוע את המלים הנלמדות. קיים גם מילון מובנה המכיל את כל 4000 המילים הנלמדות בתוכנה
צופית רוזן - קורסים וסדנאות שזירת פרחים
צופית רוזן, מנהלת מרכז אור ופרח, המרכז ללימודי שזירת פרחים, מציעה מגוון קורסים וסדנאות שזירת פרחים למתחילים ולמתקדמים, קורסים מקצועיים בשזירת פרחים, סדנאות לאוהבי פרחים וסדנאות מיוחדות בשזירת פרחים לחגים. באתר מרכז אור ופרח תוכלו למצוא מידע על מועדי הקורסים והסדנאות, לקבל מידע וטיפים על סידורי פרחים ושזירת פרחים, לקרוא המלצות וליצור קשר. כמו כן, צופית רוזן מייעצת, מאבחנת ומטפלת באמצעות פרחים וצבעים ומעבירה שיעורים פרטיים בשזירת פרחים לאלו המעוניינים להשלים ידע בתחום הפרחים.
פוקוס פסיכומטרי - רק ככה משפרים פסיכומטרי!
פוקוס הוא מכון הפסיכומטרי היחיד בישראל, שנוצר במיוחד בשבילך התלמיד המשפר, התלמיד שכבר חווה את הבחינה ו"מבין עניין". עבורך ועבור תלמידים מנוסים כמוך, יצרנו מגוון רחב של כלים לשיפור הציון הפסיכומטרי.
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות