רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
מכללת ALD
קבוצת ALD, היא הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בתחומי הניהול והאיכות, האמינות והבטיחות מזה 25 שנה. הקבוצה נותנת מעטפת שלמה של שירותים בתחומים אלו הכוללת: ייעוץ, פיתוח והדרכה בתחום הניהול, האיכות, האמינות, הבטיחות, איכות הסביבה והמחשוב.
מכללת ALDמתמחה בהדרכות, ייעוץ וליווי בתחומי ניהול, ניהול איכות, אמינות, איכות הסביבה, בטיחות ותוכנה.
ייחודה של המכללה בניסיון של למעלה מ-15 שנים בהעברת קורסי הכנה להסמכה של האיגוד הישראלי והאמריקאי לאיכות בתחומים:
מהנדס איכות (CQE), מהנדס איכות תוכנה (CSQE), מהנדס אמינות (CRE), מנהל איכות ומצוינות ארגונית (CMQ/OE)


ניהול איכות | הבטחת איכות | בקרת איכות | קורס הסמכה | 5S | קייזן | פיתוח צוות | ניהול | איכות |מהנדס איכות מוסמך | CQE|
מכון שח"ם
מרכז מכון שח"ם הוא מרכז רוחני ותורני ללימודי קודש וחול בהמלצות גדולי הרבנים ובנשיאות רבה של המכון.
כל הלימודים במכון שח''ם בהכוונה וליווי של הרבנים שליט''א,הרב שלמה יוסף מחפוד נשיא בד''ץ יורה דעה והרב שמואל אליעזר שטרן שליט''א חבר בית הדין הגדול של הרב וואזנר שליט''א.
ובפיקוחו של ראש הבד''ץ יורה יורה- הרב מרדכי חרז אב''ד דאשדוד שליט''א
ובפיקוח הרבנות הראשית לישראל.
אנחנו במכון שח''ם מכינים ללימודי השכלה תורנית קבועה המפוקחת על ידי משרד החינוך,לימודים לקידום תואר B.A/M.A/ד''ר -מרצים בעלי שם.
במכון שחם תוכלו למצוא לימודי - תואר ראשון אקווילנטי, לימוד למשגיחי ומפקחי כשרות, לימוד למבחני רבנות, לימוד לעריכת חופה וקידושין, לימודי שחיטה עופות ובהמות גסות, סופרי סת"ם, לימודי קודש וקורסים למקצועות קודש.

תואר ראשון אקווילנטי, לימוד למשגיחי ומפקחי כשרות, מרדכי חוברה, ,בית הוראה הרב שטרן, סופרי סת"ם, לימוד למבחני רבנות, לימוד לעריכת חופה וקידושין, לימודי שחיטה עופות ובהמות גסות, מרכז שחם , מכון שחם מכון ללימודי קודש, קורסים למקצועות קודש תעודה מטעם בד"ץ יורה יורה, רב שכונה יורה יורה


מכללה לרפואה משלימה
מכללת ברק הוקמה במטרה להפיץ דרך חיים בריאה וטבעית, מכללת ברק פותחת דרך חדשה ומאפשרת לכולם ללמוד ולחיות חיים בריאים יותר. מכללת ברק מכשירה את בוגריה כיצד לעזור לעצמם ולאחרים באופן טבעי.
במכללת ברק לומדים מסלולים מוכרים, מעניינים בנושא הרפואה הטבעית. כגון: רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי הוליסטי/ רפואי, טיפול באבנים חמות, רייקי, תזונה, צמחי מרפא, נטורופתיה, רפואה סינית תמציות פרחי באך, רפואה מערבית ועוד ועוד... תלמידי מכללת ברק נהנים מרמת מקצועיות גבוהה של מרצים מוכשרים ובעלי ניסיון, בתחום הרפואה הטבעית. אווירת הלימודים נעימה וחמה. קבוצות התלמידים קטנות, דבר המאפשר לתלמידים למידה יחודית מקצועית ואיכותית. במסגרת מסלולי ההתמחויות, נדרשים תלמידי מכללת ברק, ללמוד את נושא הרפואה המערבית הכולל לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתלוגיה כחלק בלתי נפרד מכל קורס התמחות.
הלימודים בברק מתבססים על עקרונות הגישה ההוליסטית, גישה זו, מתייחסת לאדם בכללותו: גוף, נפש ורוח, כאשר חוסר איזון בניהם יוצר סימפטום מתמשך והתוצאה מחלה. המטרה בלימודים ובטיפולים הללו היא: יצירת איזון בין הגוף והנפש. בברק נלמדות שיטות טיפול המבוססות על גישה זו.
בסיום לימודי ההתמחויות השונות, נדרשים תלמידי מכללת ברק, לעבור מבחן תיאורטי מסכם ומבחן מעשי מסכם. (למעט נושא הרפואה המערבית שבו נבחן התלמיד תיאורטית בלבד). התלמידים המסיימים את המסלול בהצלחה, מקבלים תעודות סיום והסמכה, ומעל לכל יכולים לטפל בעצמם ובאחרים באופן בריא וטבעי. תלמידי מכללת "ברק" זכאים להנחה של 25% בטיפולים השונים בקליניקת מכללת ברק.

אנו מאחלים רפואה שלמה והצלחה לכולם.
Vision Trade
לימודי מסחר יומי בבורסות ארה"ב
Vision Trade הינה קבוצת מומחים דינמית העוסקת בהדרכה ובאימון אישי בתחום המסחר היומי בבורסות העולם.
בויז'ן טרייד שמנו לנו למטרה להביא את המקצוע הנפלא הזה לכל אדם ולפתוח את האופציה של רווחים מהבית לכל בית בישראל ובעולם, וזאת מכיוון שאנו מאמינים שהמסחר היומי הינו המקצוע הטוב בעולם!

המכללה המשותפת
המכללה המשותפת - מכללה ללימודי תעודה
בית הספר ללימודי ניהול וחשבונאות
בית הספר ללימודי ביטוח ושמאות
בית הספר ללימודי מחשבים והייטק
בית הספר ללימודי עיצוב חזותי
בית הספר ללימודי אבטחה והכשרת מומחי ביטחון
בית הספר ללימודי בריאות וחינוך
המכללה המשותפת הקיימת מעל 26 שנה, שמחה להמשיך ולהקנות ידע למאות רבים של סטודנטים המגיעים ובוחרים להרוויח קריירה במכללה המשותפת.
מכללת אור יהודה
מכללת אור יהודה נוסדה בשנת 1997, ממוקמת במרכזה של אור יהודה והנגישות אליה נוחה מאד. המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים כיתות לימוד חדישות ומרווחות, מעבדות עם ציוד מתקדם, מחשבים, ספריה, קפיטריה וחניה מסודרת ללא תשלום לסטודנטים ולמבקרי המכללה.
הסטודנט - ביקורות סטודנטים על מסלולי לימוד בישראל
הסטודנט הינו אתר לימודים ייחודי המשלב תוכן מקצועי, ביקורות והמלצות סטודנטים ובוגרים על מסלולי הלימוד במוסדות השונים. מטרת האתר היא לספק מידע רלוונטי ובכך לסייע לצעירים המתעניינים בלימודים לתואר לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורם.
מכללת YZM
מכללת YZM מעבירה קורסי שיווק, מכירה, יזמות וניהול עסקי ונדל"ן. מטרתנו היא שכל תלמיד ותלמידה יצאו עם הכלים הנדרשים כדי לפתוח בדרך עצמאית ובצורה נכונה ומושכלת. כלל הקורסים מועברים על-ידי מיטב המרצים המגיעים מן התעשייה ומביאים עמם ניסיון מעשי, ידע והשכלה רלוונטיים וערך מוסף.
עץ לדעת - ביה"ס לנגרות רהיטים
ביה"ס - קורסים לנגרות רהיטים בבית העמק
תוכנית הלימודים של עץ - לדעת בנויה סביב העיקרון שמעודד את התלמידים לצאת למסע שהוא תהליך פנימי של סבלנות, יושר והפנמה שדרכם מגיע התלמיד לתוצאות חיצוניות של דיוק וטכניקה.
התוכנית מכשירה את בוגריה להיות חרשי עץ יוצרים ופעילים. לכל אורך הלימודים יתנסה התלמיד בתהליכי החשיבה, היצירה והפיתוח של עשיית רהיטים באופן מעמיק ומאתגר, ויקבל את מכלול הכלים הנדרשים כדי לפתח יכולת חשיבה ועבודה יצירתית ועצמאית.
התכנים בקורס נגזרים מהתכנים הנלמדים בבתי ספר בקנדה ובהולנד. הם מועברים ברמה גבוהה במיוחד והתלמידים נדרשים להשקעה רבה.
מרכז ג'וזף יו לפנג שואי מזמין להכנס לעולם מרתק של פנג שואי ואזטרול ...
מרכז ג'וזף יו לפנג שוואי
היחידי בארץ המעניק הסמכה בינלאומית מוכרת החתומה על ידי מאסטר המוביל בתחומו.

לאור הביקוש הגובר לידע אותנטי ושרות אכותי ומהימן בפנג שואי הקלאסי אנו שמחים להודיע על פתיחת קורס מקיף להכשרת יועצים באוקטובר 2007.
כמו כן ניתן ללמוד רק את החלק הבסיסי או שנה א'.

הלימדים אצלנו מבוססים על חומרי המקור של המאסטר המתורגמים בקפידה לעברית וההרצאות הבנויות על המצגות שהוכנו במיוחד על ידו עבור כל מרכזי ה FSRCב- 24מדינות.
הקורס כולל 275 שעות לימוד אקדמאיות של 55 מפגשים שבועיים, ומתוכם 24 מפגשי פרקטיקה בבתים פרטיים ובבתי עסק ונותן לתלמידים ידע רחב, מגוון, מעמיק ופרקטי.
למסיימי הקורס ולעומדים בדרישותיו תוענק דיפלומה בינלאומית יוקרתית בחתימת המאסטר ותינתן אפשרות להבחן לדרגת הpractitioner- עם הכנסה לרשימת היועצים המורשים של הרשת המובילה בעולם.
סגל ההוראה עבר בחינות הסמכת הוראה של המאסטר.

תוכנית הלימודים כוללת קורס פנג שוואי בסיסי, כוכבים מעופפים,
פנג שוואי בעסקים, נוסחאות מים (קורס מתקדם),
גאוביולוגיה, פרוייקטים, כנסים, סדנאות ועוד.

לפרטים והרשמה: 03-7411080 * marina@fsrc.co.il
רח. שושנה פרסיץ 3,מכון מופ"ת, קרית החינוך,תל אביב
לימודי ניהול - תפנית
תפנית, בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה מציע קורסים במגוון נושאים:
שוק ההון, אימון עסקי ואישי, שיווק ופרסום, מידענות, הנחיית קבוצות ועוד
מרכז ההכשרות וההשמות
מרכז ההכשרות וההשמות מקיים קורס ריתוך, בלימודי בוקר וערב, בכל המסלולים עם הסמכה והשמה! קורס מסגרות, לימודי ריתוך אלקטרודה ו- CO2, לימוד ריתוך צנרת, קורס ריתוך ריתוך גז ארגון, חוג עיצוב בברזל תוך שימוש בריתוך, ושירותי השמה בריתוך. צור איתנו קשר עכשיו ואנו נציג לך השרות היחודי והיעיל שלנו! שרותי בחינת קבלני עבודות ריתוך, חוג ריתוך/ אומנות פלסטית. שרותי איתור מקום עבודה לרתכים ומסגרים.
שרותי יעוץ ברכישת רתכת יד שניה. שרותי יעוץ ברכישת ציוד ריתוך. הקורסים וההסמכות הנערכים אצלנו ובמפעלים/ מסגריות הינם בפיקוח מפקח ריתוך מוסמך. הרתך/ מסגר המסיים את ההכשרה מגיע למפעל עם נסיון ויכולת בסיסית טובה ממנה באפשרותו להתפתח.
מכללת רידמן
מכללה לרפואה משלימה, נציגת מכללת IPSB האמריקאית, המוכרת
כמוסד אקדמי בתחום הרפואה ההוליסטית. באתר מידע על הקמפוסים
הפזורים ברחבי הארץ, על תוכניות הלימודים, ספרות מקצועית
וקישורים רבים לאתרים העוסקים בתחום.
מרכז סמלים - קורסים, ייעוץ ואבחון בשיטת הסמיואנליזה
"סמלים" הינו המרכז היחיד בארץ ללימודי סמיואנליזה.
לימודי סמיואנליזה מיועדים למטפלים מתחומי הרפואה המשלימה והקונבנציונלית, ומטרתה להעניק כלים נוספים שמטרתם להעמיק את יכולתם כמטפלים ואת מרכיב "השיחה" בטיפול ובאבחון. מטפלים רבים מצאו בסמיואנליזה משלים חשוב לתחום הטיפול שלהם כמו גם מקצוע מרתק בפני עצמו.

הלימודים מתמקדים בחקר הסמל ובהשפעתו על האדם, בתפקידיו השונים ובתפקודו. הקורס מגדיר את הסמל, את אפיוניו, חושף את המישורים השונים של פעילותו וכן את הדרכים המאפשרות לזהותו ולפענחו כשתהליך ההסמלה נפגע.

הקורס מיועד לבעלי רקע מתאים, למטפלים בתחום הרפואה המשלימה, לרופאי משפחה, לפסיכיאטרים, לפסיכולוגים ולעובדים סוציאליים ולמטפלים מתחומים אחרים. כמו כן מותאם הקורס למורים השואפים להרחיב את יכולותיהם הפדגוגיות.

מנחי הקורס:
ד"ר רפאל רוזנר – מנהל "סמלים" ומייסד השיטה הסמיואנליטית. מייעץ מזה 25 שנה עפ"י הסמיואנליזה.
גדליהו הורטיג – מטפל ומרצה בשיטות עיסוי ומגע ומחבר הספר "עת לעסות". מתמחה באבחון עפ"י תווי פנים.
סימונה גרוסמן – גרפולוגית מוסמכת. עוסקת בייעוץ אישי ומשפחתי על סמך כתבי יד וציורים כמו גם בייעוץ גרפולוגי לחברות וארגונים.
אורית לוי –נטורפתית, מטפלת בפרחי באך וויועצת בכירה בסמיואנליזה
דינה טל – פסיכותרפיסטית הוליסטית המשלבת טכניקות תנועה, דמיון ועוד.

כל מנחי הקורס הם יועצים בכירים בסמיואנליזה, המייעצים בשיטה הסמיואנליסטית ומשלבים אותה בתחומי הטיפול האלטרנטיבי השונים.


לימודי סמיואנליזה מתקיימים ב- 2 פורמטים:
1. לימודי תעודה – תוכנית תלת שנתית + שנת סטאז'. כל שנת לימודים מורכבת מ- 90 שעות ומחלוקת ל- 3 סמסטרים: 10 מפגשים בני 3 שעות. התוכנית היא הדרגתית.
ההרשמה היא לשנת לימודים אחת בכל פעם.
2. קורסים – מטפלים יכולים לבחור בקורסי העשרה בלבד, ללא לימודי הסמכה כיועצים בסמיואנליזה, ולהשתלב בכל אחד מן הקורסים הבאים:
• הגדרת הסמל ותפקידו בחיינו – קורס מבוא חובה כבסיס לשאר הקורסים.
• הדמיון
• החלום
• סמיואנליזה של תוי הפנים
• סמיואנליזה של תנועות גוף לא מודעות
ההרשמה תתבצע פר קורס.

לימודי סמיואנליזה לשאינם מטפלים – מסלול מיוחד – פרטים במשרד המרכז.

תנאי קבלה:
ראיון אישי

פתיחת שנת הלימודים הקרובה:
סמסטר א: 2008 /2/11 סמסטר ב: 1/2/2009 סמסטר ג': 3/5/2009
מחיר כל סמסטר: 1500 ש"ח.
ההרשמה תחל בתאריך 10/7. דמי רישום: 200 ש"ח.

מיקום הקורסים:
הקורסים יתקיימו במרכז "סמלים", במקום שקט ברמת אביב, תל אביב.
הלימודים יתקיימו באוירה שקטה וביתית, בסביבה המתאימה לשיטת הטיפול הסמיואנליסטי.
הלימודים יתקיימו בקבוצות קטנות, ללא מבחנים. התקדמות בלימודים תתבסס על הערכה אישית של הצוות.

NLP PLUS מרכז לימודי NLP
המרכז הארצי ללימודי NLP בישראל. לימודי NLP עם תעודת הסמכה בינלאומית קורס דמיון מודרך, טיפול בטראומה בכלי ה - NLP, סדנאת TLT, לימודי NLP מתקדמים למטפלים.
קורס NLP Practitioner
קורס Nlp Master Practitioner
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות