רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
sportattraction
ספורט אטרקשן, כשמה כן היא, חברה העוסקת ביציקת תוכן ייחודי לפעילויות מגוונות, ספורט, אטרקציות, ואקשן.
פעילויות החברה עונות לכלל רובדי האוכלוסיה, מפעילויות לגיל הרך ועד משימות מאתגרות למבוגרים.
וותק וניסיון עשיר הופך את יכולותינו ומקצועיות הצוות לדעת ולהבין, מהו מסלול הטיול שיתאים לעובדיו? או איזה סוג של אירוע יתאים לאוכלוסיה מגוונת במקום עבודתו.
מגוון הפעילויות המוצעות הינם: טיולי שטח, סנפלינג, משחקי הישרדות (בהנחיית אלכס מהתוכנית הישרדות), פארק חבלים, ימי גיבוש וכיף, פארק ירי הכולל פיינטבול (ירי ברובה צבע), חץ וקשת אולימפי, קנה נשיפה, משימות ניווט וכתב חידה, אומגה, קירות טיפוס מסוגים שונים, סדנאות מנהלים O.D.T , ימי ספורט מאתגרים ומיוחדים.כמו כן ניתן לראות באתר הנוסף שלנו את הפעילויות אשר עוסקות בהפקת ימי ספורט וכיף עם מתקנים מתנפחים לכל גיל.-. www.sportattraction.co il
הפעילויות מותאמות לקהל הרחב ביניהם: וועדי עובדים, בתי ספר, מתנ"סים, עיריות, מועצות, חב' הייטק, גופים ציבוריים, אירועי בר או בת מצווה ואירועים פרטיים.
ספורטיבי
בספורטיבי תוכלו לחפש ולמצוא מגוון חוגים ופעילויות ספורט הקרובים לביתכם, לקבל מידע על המכונים השונים, מיקומם הפיזי, מפת הגעה, טלפונים, לינקים לאתרים, הטבות ועוד: חדר כושר, ספורט נשים, חוגי אומנויות לחימה וקרב מגע, שחיה, חוגים ופעילות לגיל הרך, ספורט טיפולי, חוג פילאטיס, חוגי יוגהבאתר ניתן למצוא גם פעילויות ספורט אתגרי/ אקסטרים, חוגי ריקוד, פעילויות ספורטיביות במים ופעילות לגיל הזהב.
קבוצת מדריכי הרים
"קבוצת מדריכי הרים" הוקמה במטרה לקדם את התחומים של טיפוס צוקים, טיפוס הרים וקניונינג, בעקבות הצורך של ציבור גדול בישראל בגוף שמקיים קורסים, פעילויות וטיולים איכותיים בתחומים אלו.

אנחנו קבוצה של מטפסי הרים וצוקים, ואנו גם מדריכים מוסמכים שפועלים יחדיו כבר שנים רבות בקידום הספורט.

אנחנו מוציאים לפועל על בסיס קבוע פעילויות איכותיות שמאפשרות לכם לחוות, ללמוד, להכיר ולהתקדם בתחומים שבהם אנו מצטיינים תוך הקפדה על שירות, מקצועיות ומעל הכל בטיחות ברמה הגבוהה ביותר.
חדשות הספורט
כל חדשות ספורט, תוצאות ועידכונים מכל משחקי כדורגל, כדורסל, טניס וענפי ספורט אחרים בארץ ובעולם.
iritwood.co.il
פרגולה גדולה מאוד יכולה להשרות אווירה קצת חשוכה, ולעומתה פרגולה קטנה מדי עלולה ליצור צל קטן מידי. כמובן שניתן לפתור את הבעיות הללו על ידי בחירה נכונה של חומרי הגלם.
iritwood.co.il
פרגולה גדולה מאוד יכולה להשרות אווירה קצת חשוכה, ולעומתה פרגולה קטנה מדי עלולה ליצור צל קטן מידי. כמובן שניתן לפתור את הבעיות הללו על ידי בחירה נכונה של חומרי הגלם.
מכון כושר fitbox
פיטבוקס הוא מרכז לכושר פונקציונאלי, עם שיעורים מודרכים המתאימים לכל הרמות. שיעורים שמשלבים סגנונות מאימוני הקרוספיט, קיקבוקס ובוקסינג ומועברים בקבוצה קטנה ביחס אישי. פיטבוקס הוא מקום בו האימון הוא במרכז, והמתאמן חופשי להתאמן בקצב ובסגנון שלו. אנחנו מציעים אווירת אימון מהנה, מלמדת ומאתגרת – כזו שמתאימה לכולם – בכל גיל, וכל רמה של ניסיון או כושר גופני. פיטבוקס הוא מרכז להתפתחות אישית – גופנית, מנטלית וחברתית. החזון שלנו הוא ליצור מרכז אימונים משובח, מקצועי וקהילתי, בו אפשר למצוא מגוון רחב של פעילויות המאפשרות לאדם להתאמן בצורה איכותית ויעילה, חברתית ומהנה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וללמוד עלינו קצת יותר דרך Facebook או Instagram.
על חבלים הפקת אירועים בטבע סדנאות גיבוש טיולי אתגר ופעלולים לסרטים
על חבלים הנה חברה העוסקת בפעילויות גיבוש, כייף ואתגר.
הרעיון המרכזי המנחה אותנו הוא שילוב בין האדם, הטבע והאתגר.
ייחודה של החברה בשילוב יוצא הדופן שבין מומחים בתחום טיולים, אתגר וחבלים לבין אנשי מדעי ההתנהגות, מנהל וארגון, שילוב המעניק ערך מוסף של פעילויות שטח הנבנות על פי תפיסה פסיכולוגית ארגונית.
מנהל החברה, דרור נויפלד, בעל עשרות שנות ניסיון בהדרכת שטח לנוער ומבוגרים,

ריכז בעבר שבט ראשונים - צופי פ"ת , שימש כמורה של"ח בתיכון ברנר, פ"ת ; ניהל את תחום ההדרכה ברשות שמורות הטבע, מדריך בכיר מטעם מכון וינגייט ורשות הספורט להדרכת פעילויות אתגר.
השתתף בהשתלמויות Outdoor Training בוגר לימודי ארץ ישראל ומדעי ההתנהגות.

על חבלים הפקת אירועים בטבע, סדנאות גיבוש טיולי אתגר ופעלולים לסרטים.
דקל 13 רעות, 71908 ידני: 958 211 0544 משרד: 089716276
lemala
קידום אתרים בתשלום מאז ומתמיד היה משהו שבעלי עסקים היו מפחדים ממנו, אבל לא היתה להם ברירה , הם הבינו עד כמה קידום האתר שלהם הוא חשב ועד כמה קידום בגוגל בכלל הוא הכי הטוב ביותר להבאת לקוחות חדשים לשירות שלהם.
האתר של הראלוש המאמוש!
האתר של הראל שיש בו הכול וכול יום נוספים מלא דברים ועמודים חדשים וכול הבקשות שירצו לבקש דברים יקובלו בברכה.העיצוב מהמם והאתר מדהים!שווה כניסהה...
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות