רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
שאלה
שאלה: מה ההבדל בין תחתון גברי לנשי?


> תשובה: בתחתון גברי דוחפים רגלים, בתחתון בנשי דוחפים ידיים.
זוג זקנים בני שמונים
זוג זקנים בני שמונים יושבים להם על הכסא נדנדה במרפסת ונהנים משמש החורפית של אחר הצהרים. לפתע קם הזקן והתחיל ללבוש את הסוודר. האישה שואלת אותו: "שלוימ'ה לאן אתה הולך?"."לרופא", עונה לה שלוימ'ה."ומה קרה לך?", שואלת אישתו."שום דבר, אני הולך לקבל ויאגרה".אישתו קמה והחלה ללבוש את הסוודר."ולאן את הולכת?", שאל הבעל."גם אני הולכת לרופא", ענתה האישה."ומה קרה לך?"."שום דבר. אבל אם אתה מתכוון להשתמש בדבר החלוד הזה, אני הולכת לקבל זריקת טטנוס".

בדיחה
אשה אחת אמרה לבעלה היום יום ההולדת שלי הבעל אמר לה אז מה היא אמרה לו תיקנהלי זר פרחים
הוא אמר לא אין לי כסף הז האישה הלכה לחנות פרחים וקנתה לעצמה זר ורשמה על הזר זר פרחים בהאבה ממני הבעל ראה שהאישה חוזרת עם זר פרחים הוא שאל אותה ממי זה הוא ראה פתק הוא קרא אותו ואז הוא שאל אותה " מי זה מני?"
בדיחות מצחקים


זקנה מגיע לבית אבות חדש, מתיישבת לה בכיסא ולפתע רואים המשגיחות במקום שהיא מתחילה לנטות עם הגוף לצד שמאל, ישר באים מחברים לה כרית עם מעקה בצד שמאל, לאחר מכן היא מתחילה לנטות לצד ימין
ואז רצים אליה מהר ושוב מחברים לה ככה עם כרית שהיא לא תיפול, לאחר חצי שעה מתקשר אליה הבן שלהושואל אותה נו איך זה בבית האבות החדש ? אומרת לו, האמת יפה כאן מאוד, אבל לא נותנים לי להפליץ !
חתונה גרוזינית
אחד יושב בחתונה גרוזינית ואומר לזה שיושב בכיסא לידו: "יא, איזה מכוער החתן ושעיר" .
זה שלידו עונה: "זה בכלל הכלה והיא הבת שלי".
האחד עונה:"מצטער מצטער , לא ידעתי שאתה אבא שלה...".
השני עונה: "אני בכלל לא אבא שלה , אני אמא שלה" .
בדיחה לעינין
אמא אחת ניכנסה למיקלחת ניגמר לה הסבון היא שלחה את בנה ליקנות סבון בנה הלך לחנות וביקש מהמוכר סבון אך המוכר תען כי אין לו במלאי אבל נישארה לו עתיפה של אחד הסבוני הכי טובים הילד הנחמד כבר זמם במוחו ועלה בראשו רעיון הוא עשה את צרכיו ועתף את צרכיו בנייר העטיפה הגיש אותו לאימו והיא שרה נקה 7 שלי הילד שמע והוסיף מהתחת שלי
בלונדינית
בלונדינית נכנסת לסקס שופ ועומדת מול הקיר תצוגה של ויברטורים. לאחר כמה דקות אומרת למוכר. טוב אני החלטתי אני אקח את הירוק ואת האדום ואת הכחול.
עונה המוכר: בקשר לכחול ולירוק אין בעיה אבל האדום!
אני לא חושב שהבעל הבית שלי יסכים למכור לך את המטף כיבוי אש......
פולניההה
פולניה אומרת לחברה שלה הבן שלי הולך לפסיכולוג
החברה שאולת למה את כל כך שמחה ?
עונה לה אני משלמת 300 שקל לשעה ועל מי הם מדברים כל הזמן עלי !!
מי אמר זונה ולא קיבל??
5 זונות הולכות לקניון עם בגד- ים. כל הנשים מסתכלות, אבל רק הגברים לא מסתכלים על הזונות. פתעום הזונות רואות בחור סקסי חתיך רץ בקניון ופתעום מציץ לו הזין מהבוקסר. הזונות סוחבות אותו לשירותי- נכים, ומורידות את הבגד ים. הן שואלות: "אתה מעוניין??" הוא לא עונה להן, ורק מתחיל לזחול על הרצפה. הוא אומר לזונות: "תעצמו עיניים" אז הן עוצמות. פתעום הן מרגישות דבר מאוד מהנה. הן פוקחות את עיניהם ורואות את הגבר מלטף להן את התחת. הגבר נותן לאחת הזונות 1000 שקל, והיא שואלת: "למה זה?" אז הבחור עונה: "אני מעוניין ב: הצצה, הכנסה, וזיון מקיף" אז שאר הזונות הולכות בבכי נעלבות שהבחור לא בחר אותן לזיון... אז הזונה עם הכסף אומרת: "בייבי, אם אתה מחפש את כל הדברים שאמרת לי- תמצא בבנק!!"
אז הבחור מאמין לזונה, והולך לבנק. הוא ניגש לעובדת בכירה בבנק עם משרד אישי! הוא אומר לה: "חמודה, עשית פעם סקס עם מישהו??" אז היא עונה לו: "סוטה אחד!! " ונתנה לו סטירה חזקה. אז הוא הלך למנהלת הסניף, ואמר: "עשית פעם סקס עם מישהו?" אז היא אמרה: "לא, אבל אני מוכנה איתך לעשות"! אז הוא הוריד לה את הבגדים, והתחיל לזיין אותה. היא אמרה: "אתה מזיין טוב! מאיפה למדת את זה??" אז הוא אומר "זונה אחת שלחה אותי לפה".... אז מנהלת הסניף ענתה: "סליחה!?!? אני זונה בעצמי!!!"
(לא הבנתם, אבל לא משנה)....
בדיחה קוווורעת !!
היו דוב וארנב שכלל הזמן הרביצו לאחד השני ורבו עד שיום אחד באה פיה ואמרה "אני יביא לכם 2 משאלות לכל אחד אם תפסיקו לריב"
הדוב אמר "למשאלה הראשונה שלי אני רוצה 2 דובות כוסיות בישביל עצמי" וככה עשתה הפיה
עכשיו תור הארנב לבקש משאלה. "אני רוצה אופנוע" וככה עשתה הפיה
עכשיו שוב תור הדוב למשאלתו השנייה. "אני רוצה שכללללל הדובות יהיו כוסיוות ורצו רק אותייי"
וככה עשתה הפייה.
עכשיו תור הארנב לבקש משאלה. "אני רוצה שהדוב יהיה הומו XD"
חחחח
תימני
מה הבדל בין תימני לאנטנה?
אנטנה קולטת

מה משותף לתימני ולטלפון סלולרי?
שניהם שחורים, קטנים, ולא קולטים
גבר פוגש לאחר שנתיים את אשתו לשעבר במסיבה.
גבר פוגש לאחר שנתיים את אשתו לשעבר במסיבה, כאשר היא ביחד עם גבר נאה. לאחר כמה כוסיות ניגש הבעל לשעבר אל הגבר, מזדהה ושואל בעוקצנות: "תגיד, איך זה להשתמש במודל משומש יד שנייה?".עונה לו הגבר: "תראה, אחרי שאני עובר את חמשת הסנטימטרים הראשונים, כל היתר חדש לחלוטין".

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות