רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
שופט בבית משפט בניו יורק, מטפל בעניין הגירושין של זוג יהודי.
שופט בבית משפט בניו יורק, מטפל בעניין הגירושין של זוג יהודי. כשנגמר כל התהליך אמרה האישה לשופט, שאין ברירה והיא צריכה גם גט.שואל השופט: "מה זה גט?".עותה האישה: "זה סוג של טקס יהודי"

.

השופט: "טקס דתי? למשל, כמו ברית מילה?".האישה: "כן, משהו כזה. אבל יש הבדל בין גט לבין ברית מילה"."מה ההבדל?", שואל השופט."בגט אתה נפטר מכל השמוק...".
זוג זקנים בני שמונים
זוג זקנים בני שמונים יושבים להם על הכסא נדנדה במרפסת ונהנים משמש החורפית של אחר הצהרים. לפתע קם הזקן והתחיל ללבוש את הסוודר. האישה שואלת אותו: "שלוימ'ה לאן אתה הולך?"."לרופא", עונה לה שלוימ'ה."ומה קרה לך?", שואלת אישתו."שום דבר, אני הולך לקבל ויאגרה".אישתו קמה והחלה ללבוש את הסוודר."ולאן את הולכת?", שאל הבעל."גם אני הולכת לרופא", ענתה האישה."ומה קרה לך?"."שום דבר. אבל אם אתה מתכוון להשתמש בדבר החלוד הזה, אני הולכת לקבל זריקת טטנוס".

תמני טורקי ויהודי
תמני טורקי ויהודי צריכים לעבור את נחל שיש בו מלא תנינים.
הטורקי שוחה שוחה התנינים אוכלים אותו.
היהודי שוחה שוחה התנינים אוכלים אותו.
התמני שוחה שוחה ולבסוף מגיע לצד השני בלי שיאכלו אותו.
התנין שואל את חברו למה לא אכלת אותו.??
התנין אומר:פעם שעברה אכלתי תמני היה לי חריף בפה
מזיין בקלילות
איש אחד נכנס למאפיה ומבקש עוגת יומהולדת חגיגית עם קצפת ציבעונית. האופה אומר לו: נגמר היום, אני יכול להכין לך במיוחד עוגה אבל היא תעלה 20 ש"ח יותר ותיקח 6 שעות. האיש מסכים, ויוצא מן החנות. אחרי כחמש דקות, האיש מתחרט- וחוזר למאפיה.

האופה אומר לו: כבר הגעת?? עוד לא עברו 6 שעות!! אז האיש אומר לו: "התחלת כבר להכין ת'עוגה?" האופה עונה שלא. האיש אומר: "אני יכול לשתף אותך במשהו רגשי?" האופה מהנהן והאיש אומר: "פעם הלכתי למגדת עתידות, והיא אמרה לי שאם אני מזיין מישהי מזלי ישתנה לטובה! אז אני צריך בת שאוכל לזיין אותה. אתה מכיר מישהי?" האופה אומר לו: "אני גם הייתי אצל אותה מגדת עתידות- והיא אמרה לי שאני צריך לזיין מישהו, לא מישהי! וחוששני שגם לך היא אמרה כך!!" שניהם פותחים: "אז יאללה, תוריד ת' תחתונים!" ואז האיש מכניס לאופה, והאופה משועמם, וביינתיים משפשף לעצמו בהנאה. האיש אומר: "חכה שניה, אני צריך להשתין" אז האופה אומר: "תשתין אצלי, זה מה שכולם עושים"...
איזה זונה...
איזה זונה עומדת בצומת עפ מעייל פרווה
איש מתנו לחיות לחיות אומר לה את יודעת כמה חיות הרגו בשביל המעיל שלך
אז הזונה אומרת אתה יודע אם כמה חיות היזדינתי בשביל המעיל הזה
מצחיק שווה להיכנס
ילד אחד ניכנס לכיתה רואה את המורה ארומה שואל מה את אוסה אמורה עונה מלמדת חינך מיני הולך לכיתה שנייה רואה את המורה ארומה שואל מה את עושה היא עונה מלמדת חינוך מיני הולך לשירותים רואה ילדים מזדיניה שואל מה אתם עושים הם עוניה שיעורים!!חחחחחחח
liorsex.com
ברוכים הבאים לאתר של ליאור סקס פורטל המוביל במדינה של דירות דיסקרטיות, נערות ליווי, מלונות ועוד סקס ישראלי האתר מכיל תכנים המיועדים לבני 18 ומעלה ולכן, אם עוד לא הגעתם לגיל שאפשר להתחיל, אנו מבקשים מכם לצאת מהאתר באופן מידי. ולאלו שמעל גיל 18 - באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של נערות ליווי, נערי ליווי, דירות דיסקרטיות או קוקסינליות ליווי מכל הבא ליד
בלונדינית..........
שחורה ובלונדינית הולכת ברחוב. השחורה אומרת לבלונדינית תראי הנה ציפור מתה!!
הבלונדינית מסתכלת לשמיים ואומרת איפה איפהה?!?!
סיפור על ילדה שמכורה לאהבה...
פעם אחת היתה ילדה בת 10 שאהבה לעשות סקס..
יום אחד הילדה ניגמלה מסקס..
הילדה רבה עם 'החברה טובה', מרי, שלא באה ליום הולדתה ה-10...
הילדה רצה בוכויה לעבר דלת ביתה של חברתה מרי ורצה לרחוב שמחה שניפטרה מימנה לאחר שעשתה את עצמה חברתה הטובה של מרי!
היא הלכה ברחוב ופיתאום פדופיל אחד פונה אליה ואומר:"יו, את זות שאני שוכב איתה כל יום חמישי, שישי, שבת..יו, איזה יום היום?!"
"היום יום חמישי".משיב חברו הטוב...
"יו, היום את אמורה גם לעשות עם כל החברים שלי, כי היום יום חמישי"!
הילדה מנסה לומר לומר לפדופיל שהיא ניגמלה סקס.
אבל הפדופיל רק מושך בשערה ומביא אותה לחדר מלא באבק ומיזרון אחד קרוע..
הפדופיל וכל חבריו מורידים בגדים(כולל תחתונים)מורידים גם לילדה שהיתה עם שימלה וגרביונים.
הפדופיל מכניס את הזיין שלו לכוס שלה והיא צועקת צעקה ענקית שאי אפשר לתאר!
היא בוכה ופצועה בדם
בחור נכנס לחנות פרוות.
בחור נכנס לחנות פרוות, כשאישה צעירה ומדהימה צמודה אליו. הוא מבקש לקנות עבורה מעיל פרווה. הצעירה מחפשת ומוצאת מעיל מינק יפה וארוך, נוטלת אותו וניגשת למדוד.בעוד היא מודדת, המוכר לוחש לבחור: "שמע, המעיל הזה עולה ששים וחמש אלף דולר!"."המחיר לא חשוב, תן לה את כל מה שהיא תבחר", עונה הבחור.הצעירה מחליטה שמעיל המינק מוצא חן בעיניה. הבחור שולף פנקס צ'קים ורושם צ'ק על הסכום המבוקש.המוכר אומר לו: "עכשיו יום שישי בצהריים והבנקים כבר סגורים. בוא ביום ראשון. אני אפדה את הצ'ק ותוכל לקחת את המעיל".הזוג מודה למוכר והולך שמח לדרכו. ביום ראשון מגיע הבחור לחנות,. המוכר מתנפל עליו: "איך אתה מעז לבוא לכאן?! בבנק אמרו שאין לך אגורה בחשבון!"."זה בסדר", מחייך הבחור, "באתי רק להודות לך על סוף השבוע הנפלא שהיה לי".משקיע פוטנציאלי מסייר במפעל לייצור מוצרי גומי.
משקיע פוטנציאלי מסייר במפעל לייצור מוצרי גומי. הוא רואה מכונה המייצרת פטמות לבקבוקי שתייה של תינוקות. מהמכונה עולים קולות רעש מוזרים.מנהל המפעל מסביר לו: "הרעשים שאתה שומע זה הרעש שעושה ניקוב הפטמה".התחנה הבאה היא מכונה המייצרת קונדומים, וגם כאן מדי פעם נשמעים קולות מוזרים.המנהל מסביר למשקיע: "כאן אנחנו מנקבים כל קונדום חמישי"."מנקבים? קונדומים??", מופתע האורח, "זה לא פוגע במכירות?!"."קצת", מודה המנהל, "אבל זה מאוד מקדם את מכירת הפטמות של בקבוקי התינוקות".
אישהבאה לרופא שלה .
אישה אחת באה לרופא שלה אומרת לו: "דוקטור, הסקס עם בעלי זה לא מה שהיה פעם. אתה יכול אולי לתת לי משהו שאני אתן לבעלי שישפר אותו?".ענה לה הרופא: "תשמעי, יש לי פה כדור, שכשהוא לוקח את זה נהיה נמר במיטה."האישה לוקחת את הכדור וחוזרת למחרת, כשהיא בקושי זזה: "דוקטור! זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים. אולי אפשר לתת לו שני כדורים?".הרופא: "תשמעי, אני לא בטוח שזה כל כך טוב, אבל תנסי".היא הולכת וחוזרת למחרת, מותשת וצולעת, ואומרת: "דוקטור! זה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים. פי ארבע מאתמול. אולי אפשר לתת לו 5 כדורים?".הרופא: "תשמעי, אני לא בטוח שזה כל כך טוב, אבל תנסי".היא הולכת ולמחרת חוזרת, כולה בגבס, בקושי זזה ואומרת: "דוקטור! זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים, פי 70 מאתמול. אולי אפשר לתת לו 10 כדורים?".הרופא אומר: "אני ממש לא בטוח שכדאי, אבל תנסי."היא הולכת. למחרת מגיע אל הרופא ילד ואומר לו: "אתה הבן זונה שנותן לאימא שלי את כל הכדורים?".הרופא: "כן, למה משהו קרה?".הילד אומר: "משהו קרה? אימא שלי מתה, אחותי בהריון, לי כואב התחת ואבא עדיין רודף אחרי החתול".
שושנה
בעלה של שושנה נפטר לפני ארבע שנים אך היא עדיין לא התגברה על המשבר והמשיכה להתאבל. בתה ניסתה לשכנע אותה לפגוש גבר חדש, ואחרי ניסיונות רבים היא הסכימה ונפגשה עם גבר, שמייד מצא חן בעיניה.לאחר שנפגשו מדי יום במשך ששה שבועות ולא שכבו, הם נסעו לסופשבוע במלון. בלילה הראשון שניהם התפשטו, אך שושנה נשארה עם תחתוני תחרה שחורים.הגבר שאל אותה: "בשביל מה התחתונים?"."אתה יכול לגעת לי בשדיים", היא אמרה, "כמעט בכל הגוף שלי אתה יכול לגעת, אבל שם למטה אני עדיין באבל". הגבר הבין בצער שלא ניתן לפתות אותה ליותר ממה שהסכימה. גם בלילה השני הסצינה חזרה על עצמה. אתה יכול לגעת לי בשדיים", אמרה שושנה, "אבל למטה אני עדיין באבל".בלילה השלישי שושנה התפשטה שוב ונשארה עם תחתונים שחורים. החבר שלה התפשט גם הוא, והפעם הוא נעמד מולה עם זיקפה עליה מולבש קונדום שחור."מה זה הדבר הזה", שאלה שושנה, "קונדום שחור?"."כן", ענה לה החבר, "החלטתי לבוא הלילה לניחום אבלים".לפני ארבע שנים אך היא עדיין לא התגברה על המשבר והמשיכה להתאבל. בתה ניסתה לשכנע אותה לפגוש גבר חדש, ואחרי ניסיונות רבים היא הסכימה ונפגשה עם גבר, שמייד מצא חן בעיניה.לאחר שנפגשו מדי יום במשך ששה שבועות ולא שכבו, הם נסעו לסופשבוע במלון. בלילה הראשון שניהם התפשטו, אך שושנה נשארה עם תחתוני תחרה שחורים.הגבר שאל אותה: "בשביל מה התחתונים?"."אתה יכול לגעת לי בשדיים", היא אמרה, "כמעט בכל הגוף שלי אתה יכול לגעת, אבל שם למטה אני עדיין באבל". הגבר הבין בצער שלא ניתן לפתות אותה ליותר ממה שהסכימה. גם בלילה השני הסצינה חזרה על עצמה. אתה יכול לגעת לי בשדיים", אמרה שושנה, "אבל למטה אני עדיין באבל".בלילה השלישי שושנה התפשטה שוב ונשארה עם תחתונים שחורים. החבר שלה התפשט גם הוא, והפעם הוא נעמד מולה עם זיקפה עליה מולבש קונדום שחור."מה זה הדבר הזה", שאלה שושנה, "קונדום שחור?"."כן", ענה לה החבר, "החלטתי לבוא הלילה לניחום אבלים".ילד אחד לא הכין...
ילד אחד לא הכין שיעורי בית.אז המורה נתנה לו משימה לכתוב 4 מילים שאומרים בבית.
הילד חזר הביתה והוא שומע את אבא שלו צועק על אמא שלו "סתמי"!
אז הוא כותב סתמי.הוא שומע את אחותו הקטנה אומרת כן כן כן כ כן כ כ כן
אז הוא כותב את זה.הוא שומע את אחיו הגדול אומר אני גר גר גר...גר גר בזבל.אז הוא כותב את זה.ואז הוא שומע את אחיו הקטן אומר סופרמן אז הוא כותב סופרמן.למחרת הוא בא לביה"ס...
המורה:הכנץ את המשימה?!
הילד:"סתמי"!
המורה:תגיד,אתה רוצה ללכת למנהלת?!
הילד:כן כן כ כן כ כ כן כן.
המורה:תגיד,איפה אתה גר?!
הילד:אני גר גר גר...גר גר בזבל.
המורה:תגיד,מי אתה חושב שאתה?!?!
הילד:סופרמן!!!
מי אמר זונה ולא קיבל??
5 זונות הולכות לקניון עם בגד- ים. כל הנשים מסתכלות, אבל רק הגברים לא מסתכלים על הזונות. פתעום הזונות רואות בחור סקסי חתיך רץ בקניון ופתעום מציץ לו הזין מהבוקסר. הזונות סוחבות אותו לשירותי- נכים, ומורידות את הבגד ים. הן שואלות: "אתה מעוניין??" הוא לא עונה להן, ורק מתחיל לזחול על הרצפה. הוא אומר לזונות: "תעצמו עיניים" אז הן עוצמות. פתעום הן מרגישות דבר מאוד מהנה. הן פוקחות את עיניהם ורואות את הגבר מלטף להן את התחת. הגבר נותן לאחת הזונות 1000 שקל, והיא שואלת: "למה זה?" אז הבחור עונה: "אני מעוניין ב: הצצה, הכנסה, וזיון מקיף" אז שאר הזונות הולכות בבכי נעלבות שהבחור לא בחר אותן לזיון... אז הזונה עם הכסף אומרת: "בייבי, אם אתה מחפש את כל הדברים שאמרת לי- תמצא בבנק!!"
אז הבחור מאמין לזונה, והולך לבנק. הוא ניגש לעובדת בכירה בבנק עם משרד אישי! הוא אומר לה: "חמודה, עשית פעם סקס עם מישהו??" אז היא עונה לו: "סוטה אחד!! " ונתנה לו סטירה חזקה. אז הוא הלך למנהלת הסניף, ואמר: "עשית פעם סקס עם מישהו?" אז היא אמרה: "לא, אבל אני מוכנה איתך לעשות"! אז הוא הוריד לה את הבגדים, והתחיל לזיין אותה. היא אמרה: "אתה מזיין טוב! מאיפה למדת את זה??" אז הוא אומר "זונה אחת שלחה אותי לפה".... אז מנהלת הסניף ענתה: "סליחה!?!? אני זונה בעצמי!!!"
(לא הבנתם, אבל לא משנה)....
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות