רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
בית האבות
הילדים של הגברת ג'ניה אישה בת 73 שעדיין מתפקדת עצמאית החליטו להעביר אותה לבית אבות יקר ומהודר בכפר שמריהו. כשהגיעו לבית האבות קיבלה אותם האחות רחל לקחה את ג'ניה בכיסא גלגלים לחדר האוכל. ג'ניה התפעלה מיופיו של הבית אבות, פאר והדר ועיצוב בטוב טעם. הארוחה היתה מדהימה. האחות רחל שאלה:" את רוצה לשבת במרפסת השמש שלנו הצופה על הגן הבוטאני ולשתות כוס תה?.. כן כן... הינהנה ג'ניה בראשה. וכך היה. האחות רחל אמרה: "גברת ג'ניה, אני בפנים וצופה בך אם תרצי משהו רק הרימי את ידך ואני אבוא מיד! לאחר כמה דקות רואה האחות רחל כי גופה של ג'ניה נוטה לצד ימין וכמעט.. ואו..תו..תו היא נופל לצד... רצה אליה מיד וישרה אותה.. הכל בסדר ? כן... כן... שוב לאחר כמה דקות רואה האחות רחל כי גופה של ג'ניה נוטה הפעם לצד שמאל והיא כמעט נופלת. רצה אליה וישרה אותה שוב... למחרת בצהריים הגיעו הילדים ושאלו את ג'ניה: "נו אמא, איך הבית אבות הזה? "יפה מאד, האוכל גורמה וטעים, הטיפול מאד אישי האחות רחל מאד מסורה וחייכנית.. אבל.... אבל....
למה הם לא מרשים לי אפילו לתקוע נוד..
המלאך גבריאל
יום אחד המלאך גבריאל מסתובב בין ההרים. עובר הר אחד הר שני לאחר כמה הרים הוא רואה איש על צוק מנסה להתאבד. המלאך גבריאל ממהר לצעוק לאיש: "לא אל תתאבד אני אסדר לך את החיים זה לא שווה לך" האיש עונה: " מה אתה רוצה במבטא ערבי כבד?" המלאך גבריאל עונה :"כלום, שום דבר, לא דיברתי אליך"
פיל קטן
ביער אחד נולד פיל קטן, כאשר הוא גדל ובא להפרד מאימו היא אמרה לו שאם משהו ישאל אותו איזה חיה הוא שהוא יגיד שהוא "פיל".
הפיל שמע בעצת אימו וכשנפרד ממנה אמר לעצמו: אני פיל פיל ילפ לפי ליפ ליפ ליפ...
הפיל שכח איזה חיה הוא והתחיל מהלך ובוכה.
לאחר שהלך זמן מה נפגש עם בואש שבכה גם הוא...
הבואש שאל את הפיל: למה אתה בוכה?
הפיל סיפר לבואש כי הוא שכח איזו חיה הוא.
אמר הבואש לפיל: אתה גדול, שמן, יש לך חדק - אתה פיל!
תודה , אמר הפיל ושאל את הבואש למה הוא בוכה
אמר הפיל לבואש: אתה קטן, שחור ומסריח - אתה תימני!
גרוזינים
למה הגרוזינים שמים בחתונות שלהם חרא בפינות של האולם?
כדי שהזבובים ילכו אל החרא ולא אליהם.
צה"ל
מה זה ערבי בן 81? פשלה של צה"ל.
מה זה ערבי בן 16? פשלה של הפלמ"ח.
פולניות
פולניות נפגשות והאחת אומרת לשניה. הבן של פאול שאת מכירה זה שגר בהולנד באמסטרדם התקשר אתמול ובישר לי 2 בשורות אחת טובה והשניה רעה. טוב.. ספרי לי את הרעה קודם! ובכן הבשורה הרעה היא שהוא התוודה בפני שהוא הומוסכסואל !
ומהיא הבשורה הטובה.....
ובכן. הוא מתחתן! אבל עם רופא.......
מרוקאים במסעדה חחחח
זוג מרוקאים הולכים למסעדה והבעל אוכל בלי סכין.
האישה קצת מתפדחת בכל זאת מסעדה ואומרת לבעלה: משה,הסכין, הסכין...
המרוקאי:" למה מי בא?"
פרסי בים ועוד בדיחה אחת
פרסי לוקח את הילדים שלו לים ושם להם צמר גפן באוזניים. פתאום בא אליו גרוזיני ושואל אותו: "למה אתה שם לילדים שלך צמר גפן באוזניים?" הפרסי עונה לו: "שלא ישמעו ארטיק ארטיק"


זוג גרוזיני נשוי מגיעה לגן חיות. הבעל רואה בואש, ואומר לאישתו: "תראי איזה בואש יפה, בואי ניקח אותו". האישה אומרת אומר: "אבל זה גן חיות, אסור לקחת אותו". הבעל: "בסדר, אז תכניסי אותו בין הרגליים". האישה: "ומה עם הריח? " הבעל: "אם ימות אז ימות!"

שוד בבנק (ערקי מרוקאי וכורדי)
במהלך שוד בנק שמשתבש, שותפים ערקי, מרוקאי וכורדי. האזעקה החלה לפעול וכולם ברחו החוצה במהרה. המרוקאי נכנס מתחת למכונית והחל עושה את עצמו מתקן את הרכב. מגיע שוטר ואומר צא החוצה יה גנב! מי גנב? עונה לו המרוקאי "אני מכונאי המתקן את המכונית הזו! " באמת, לועג לו השוטר ואיפה ארגז הכלים שלך מכונאי? השוטר מוציא אותו וזורק אותו לניידת. העירקי התחבא מתחת לפרה. בא הושטר וצועק" צא ... יה... גנב.. "אני גנב? אני חולב את הפרה !! השוטר:" חולב.. אה.. אז איפה הדלי לחלב יה טמבל? מוציא אותו וזורק אותו לניידת. הכורדי מתחבא מתחת לחמור. השוטר:" צא יה גנב.. " הכורדי:" אני גנב?" השוטר:" אז מה אתה עושה כאן?" ....
אני... אדוני.. אדוני השוטר... רק עכשיו נולדתי.....
ערבי
ערבי אחד מנסה להתקבל לתפקיד בצבא, אבל מעיפים אותו מכל מקום בצעקות. יום אחד הוא חושב לעצמו: "דיי נמאס לי אני אנסה להתקבל לחאמס" הוא הולך למבחנים ועובר את כולם בהצלחה עד שהוא מגיע לאחרון. הוא בא לבוס שלו ואומר: "נו בוס מה עכשיו?" הבוס עונה לו: "עכשיו הגעת למבחן האחרון: מבחן ההתאבדות" הערבי מסכים והולך לכיכר רבין. כשהוא מגיע הוא רואה במקום 20 אנשים. הוא מתקשר ואומר: "בוס יש פה 02 אנשים אני מתאבד" הבוס: "לא!!! 02 אנשים זה כלום" אחרי שעה מתקשר הערבי לבוס ואומר: "בוס יש פה 0002 אנשים אני מתאבד" הבוס: "מה אתה צוחק עלי? 0001 אנשים זה כלום" אחרי שעתיים הוא שוב מתקשר לבוס ואומר: "בוס יש פה 00002 אנשים אני מתאבד עכשיו" הבוס: "תגיד לי אתה רוצה לשבור שיא או לא" אחרי 4 שעות מתקשר הערבי לבוס ואומר: "בוס 000002 אנשים! עכשיו זה הזמן" הבוס: "יברך אותך האל כשתעלה לגן עדן, קדימה תתאבד" הערבי סוגר את הטלפון, מוציא אקדח ויורה לעצמו בראש!
אישה
פעם אחת נכנסת אישה לחנות של תנוקות, ורוצה לקנות תנוק.
האישה אומרת שהיא רוצה ילד בלונדיני, המוכרת אומרת שהוא יעלה לה 20 שקל.
האישה אומרת שהיא רוצה שיהיו לו עיניים כחולות, המוכרת אומרת שהוא יעלה 50 ש"ח
בקיצור ככה מתגלגלים העניינים מגיעים 98 שקל
האישה משלמת למוכרת שטר של מאה שקל.
המוכרת אומרת לאישה שאין לה עודף אבל היא יכולה לקחת תינוק כורדי מהסילסלה.
כורדים
למה כשכורדים חושבים הם מטים את הראש הצידה?
כי הם מרכזים את כל האיי, קיו שלהם בצד אחד
פלשתינים
הפלשתינים הואשמו בנסיון לפיגוע ביולוגי לאחר שתרומה מדמו של ערפאת נשלחה לנפגעי ההריסות של מגדלי התאומים.
מרוקאי
מרוקאי נכנס למשרד הפנים ומבקש להחליף את שמו מסוויסה לגולדשיין. שואלת הפקידה מדוע? כל פעם סאני בא לחפס עבודה אני אומר את השם סוויסה אומרים ישר אין עבודה!. טוב אדוני תן לי בבקשה 45 ש"ח + 2 תמונות. לאחר כמה דקות סוויסה הפך לגודלשטיין. כעבור 3 שבועות שוב הגיע וביקש להחליף את שמו לבירנבאום.:"מה קרה גולדשטיין זה לא מספיק טוב? שאלה הפקידה "תסמעי גברת כל פעם שאני מבקס עבודה סואלים מה השם שלך? אני אומר גולדשטיין
וסואלים עוד:" ולפני כן מה היה שמך............

מלא בדיחות קצרות ומצחיקות!!!
למה פרסי לא קונה לחברה שלו מאכלים חריפים? שלא תבקש גם שתיה...

איך מתחיל ספר בישול מרוקאי? קודם כול תירגעי..מה השיר שהפרסים הכי שונאים? "לתת"...

מה עושה פרסי שקר לו?יושב ליד נר.
מה עושה פרסי שממש ממש קר לו? מדליק את הנר.


שאלה: מה המאכל שפרסים הכי אוהבים? תשובה: אבטיח - גם אוכל, גם נוזלים, ובסוף פיצוחים."
למה פרסי שוכב על הריצפה כל יום ב-8?? כדי לשמוע את החדשות מהשכנים...
איך פרסי שותה קפה שחור? לוקח מים חמים ושם משקפי שמש...מרוקאי אחד לא הרגיש טוב ואשתו הזמינה לו רופא. בסיום הביקור פונה הרופא לאישה ואומר, "הבעל שלך סובל מהתמוטטות עצבים, הוא זקוק למנוחה רבה." המרוקאית שואלת את הרופא, "ומה עושים במצבים כאלה?" "הנה קחי כדורי שינה", הרופא אמר לה. האשה שאלה את הרופא, "ומתי לתת לו אותם?" "אל תתני לו אותם", השיב לה הרופא, "קחי אותם בעצמך..."
פרסי יושב בתחנת אוטובוס ובוכה.
רואה אותו נהג אוטובוס ושואל:"למה אתה בוכה"?
עונה לו הפרסי:"כי אין לי כסף לאוטובוס".
הנהג משיב:"תעלה על האוטובוס בחינם".
הפרסי עולה לאוטובוס. מיד אחרי שעלה הוא בוכה שוב פעם.
שואל אותו הנהג:"למה אתה בוכה שוב פעם?"
עונה הפרסי:"כי כולם קיבלו עודף ורק אני לא"פתגם רומני וותיק:
אל תסתכל בקנקן , קח אותו הבייתה

כורדים
"מי שאומר שהכורדים טיפשים לא יודע על מה הוא מדבר."
עובדה: הכורדים הם אלו שהמציאו את האסלה. רק אחר כך באו האמריקאים,
העתיקו את ההמצאה הגאונית וכדי שלא תהיה זהה גם הוסיפו לה חור באמצע...
בדיחה על כורדי
כורדי אחד נכנס לחנות חשמל ושואל את המוכר כמה עולה הטלוויזיה אז המכור אומר לו לך מפה יכורדי מטומטם הלך הכורדי וחזר והיתחפש לפולני שואל הכורדי את המוכר כמה עולה הטלוויזיה אומר לו המוכר לך מפה יכורדי מטומטם הלך הכורדי ושוב התחפש לערבי חזר הכורדי לחנות ושאל את המוכר כמה עולה הטלוויזיה אמר לו המוכר לך מפה יכורדי מטומטם שאל הכורדי את המוכר איך ידעת שכל הזמן זה הייתי אני? ענה לו המוכר: רק כורדי יחשוב שמיקרוגל זה טלוויזיה
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות