אורח


הוסף למועדפים שלח לחבר 
הוסף לדף הבית צור קשר 

חזרה לאינדקס העסקים
vemma הזדמנות עיסקית לעסק משלך
שמי עינב חיים!
רציתי לספר לכם שלפני שהתחלתי למכור ולעסוק בשיווק רישתי ניסיתי את המוצר על עצמי
אחרי שימוש של שלושה חודשים ב-vemma בלותת בתריס שלי חזרה לתפקד כראוי וללא תרופות
בקרוב תראו באתר עדויות את הבדיקות שלי כמו של רבים אחרים על השיפור הניכר בחייהם בעקבות השימוש ב- vemma במקביל לשימוש האיש שלי הפכתי זאת להכנסה נוספת.
היום אני בריאה יותר וגם מרוויחה יותר.
vemma משקה נוגד החמצון החזק ביותר בעולם!
מנגוסטין, הידוע כ"מלך הפירות" מאומץ כבר מזה כדורות רבים על ידי עוסקי התזונה והבריאות ביבשת אסיה, בזכות היתרונות התזונתיים והטעם הנפלא. שילוב של נוגדי חימצון העשירים של המנגוסטין וויטמינים. מקורות מינרלים-צמחיים, אלו-וורה ותה ירוק, ובידיכם התגלית התזונתית האולטימטיבית. קבלו בברכה את תכנית התזונה של ™ Vemma !

ידוע לכולנו, שצריכת מולטי-ויטמינים עם מינרלים על בסיס יומי, הינה פעולה חיונית לבריאות ארוכת טווח. תכנית התזונה של Vemma מספקת שתי נוסחאות באמצעות משקה, שמקלות את צריכת הויטמינים, מינרלים ונוגדי החימצון שאתם צריכים בכדי ליצור יסוד תזונתי מוצק. כל מוצר תוכנן על מנת להיות מותאם כבסיס צריכה קל, נוח וטעים!
מי האמין ששמירה על הבריאות יכולה להיות כל כך קלה? משפט אחד. שש מילים. מכאן הכל התחיל.
משפט אחד. שש מילים.
מכאן הכל התחיל שינוי חיובי מתחיל כשאנשים עוזרים לאנשים.
זוהי משימתנו. חברת Vemma הוקמה על ידי BK Boreyko ומשפחתו. חברת האם של ומה, New Vision היא מנהיגה מהפכנית בתחום הבריאות והשלומות. מכירות קמעונאיות של מעל מיליארד דולר, ייצבו חברה זו כחלוצה במשקאות תזונתיות למעלה מ-10 שנים כבר בהצגת המשקה המינרלים הנמכר ביותר בצפון אמריקה.

החברה משקיעה את כל הידע והנסיון שנצבר עד היום במחקר המוצר ובתפיסה העסקית, Vemma® הצליחה ליצור את אותה השפעה מרחיקת לכת. אנשים שפספסו את הגל הכלכלי העצום של New Vision, הם הסיבה לפתיחתה של חברת ומה, והתחלקו בעמלות של מעל ארבע מאות מיליון דולר.

יש הקוראים לזה נסיון נוסף, אחרים קוראים לזה עשייה חוזרת. אנו בומה קוראים לזה הדרן. אם אי פעם החמצת הזדמנות בגלל תזמון, אל תחמיץ זאת הפעם! זוהי הזדמנות ה"הדרן" שלך לחברת מיליארד הדולר הבאה ואתה מביט בה לפני שמלאו לה שנה אחת. אם אתה זקוק להזדמנות שנייה להצלחה, הגעת לאתר הנכון. אל תתן להזדמנות זו לחמוק, אנו מחכים להדרן שלך!

עינב חיים-מפיצה עצמאית
052-5051452

 
   
טלפון :0525051452
מייל :
לחץ לשליחת מייל
אתר :
http://www.myvemma.com/einavha
בחסות פורטל העסקים Powered By 2all.co.il
לחץ כאן אם לא הגעת לדף הרצוי

קישורים נוספים :
בניית אתרים
קידום אתרים
מדריך לבניית אתרים
מאמרים
אינדקס אתרים
שיתופי פעולה :
משחקים
www.2all.co.il
כל הזכויות שמורות ל
2all.co.il   בניית אתרים   וקידום אתרים באינטרנט  דוא"ל admin@2all.co.il תנאי שימוש באתר