רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
מיני פנטהאוז חדשה בבניה בצפון ת"א הצופה ובמרחק הליכה מהים, ללא תוו ...
מיידי! ללא תווך. מיני פנטהאוז בבניה באיזור שקט - כשהכל נמצא קרוב - הצופה לים
ובמרחק הליכה לים. מרפסת שמש 40 מ"ר לכוון מערב הצופה לים. ניתן להתאמה מדוייקת
לרצון הלקוח ללא תוספת בעלויות. 145 מ"ר ברוטו, 5 חדרים ועוד מרפסת.
אלון, הבעלים
נייד: 0544943884
למכירה פנטהוואס דופלקס
למכירה בהזמנות (לרגל נסיעה) פנטהוואס דו-פלקס
5 חדרים בבניי עייש .קומה עליונה +נוף מרהיב
מושקעת .מטבח קומפלט מאובזר חדש. מרפסת 40 ממ"ר
בנוי כללי 125 ממ"ר
דירה בתארבעה חדרים למכירה
דירה יפה 90 מ"ר 3 כיווני אוויר צפון צפון מערב ומזרח בחזית מטבח חדש לפני שנתית וחצי שודרג כמו כן שירותים 2 שודרגו צריך לראות בשביל להחליט ! ללא תיווך!!!
דירה למכירה
דירה משופצת ויפהפיה מיקום מרכזי ומעולה כיוונים מעולים מאווררת ומוארת סמוך לקניון מרכזי הקניות והפארקים פינוי גמיש חובה חובה לראות
דופלקס למכירה במגדל העמק
דירה מקסימה בהזדמנות! שכונה טובה קרובה לפארק גדול, מרכז מסחרי, גני ילדים ובתי ספר. דירה גדולה ומשופצת, מוארת עם שלושה כיווני אויר , 2 מרפסות , 5 חדרי שינה, 2 סלונים וחדר ארונות . אזור ירוק ושקט!
א.ב מוראנו - קרקעות למכירה
א.ב מוראנו - תיאור עסק כאשר רוכשים קרקע או כאשר מבצעים עסקת נדל"ן חשוב מאוד שתדעו שיש מי שעומד מאחוריכם. חברת א.ב מוראנו היא חברת נדל"ן מקצועית ומיומנת אשר תספק לכם שירותי ייעוץ, איתור ושיווק של קרקעות נדל"ן שמיועדות להשקעה. החברה מתמחה באיתור של קרקעות באזורים המרכזיים בישראל בדגש על אזור השרון ואזור המרכז, שם תוכלו למצוא את הנכסים הטובים ביותר. החברה יודעת בזכות הניסיון שאותו היא צברה לאורך השנים לאתר קרקעות מופשרות לבנייה, כך שאת הרווח על הנכס אתם תוכלו לעשות באופן מידי. אתם לא צריכים לחכות זמן רב, וכל עסקה שתתואם לכם על ידי אנשי המקצוע של החברה תתבצע בהתאם למידות שלכם. המומחיות של א.ב מוראנו היא להתאים כל עסקה בהתאם ללקוח, כך שאתם תוכלו לדעת שיש מי שעומד מאחוריכם בכל רגע. חברה מקצועית שלא תיתן לכם לקבל החלטות לא נכונות וכמובן לא תיתן לכם ליפול. כי רכישת נכסי נדל"ן זוהי עבודה קבוצתית, ואתם חייבים להיות בטוחים שיש לכם את הקבוצה הטובה ביותר.
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות