רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
בית קרקע
בית קרקע באזור שקט ויוקרטי בחולון 200מר כול השטח אופציה לבניה שלושה כיווני אויר
בית מקסים למכירה
בית מיוחד משופץ על מגרש ענק(560), גינה יפה!כולל 6 חדרים מתוכם 2 סוויטות מלאות,3 שרותים,חדר בטחון,ארונות קיר,מחסן,מיזוג מיני מרכזי ועוד.+מניה לקנטרי קלאב "פולג"
השקעות נדל"ן באינדיאנה-סאות בנד ואינדיאנפוליס-תשואות נטו גבוהות
היצע מגוון של בתים צמודי קרקע באינדיאנה: אינדיאנפוליס, סאות בנד החל מ- 30,000$ עם תשואות גבוהות נטו של החל מ- 12.5% נטו. כל הבתים כבר משופצים ומושכרים ולכן כל הנתונים עליהם ידועים מראש. חברת אחזקה מטפלת בנכסים ברמה גבוהה.
וילה 5 חדרים ברמות
ברמות וילה, מיקום מעולה, מפלס אחד. 190 מ"ר.
בית חדש לגמרי!!! רק עכשיו קיבל טופס 4.
מצופה באבן ברמה גבוהה. סטנדרט גבוה באיזור הכי טוב ברמות.
איכלוס מיידי.
מושב זנוח בית שמש
במושב זנוח סמוך לרמת בית שמש בית במיקום פינתי. 160 מ"ר בנוי, 5 חדרים, 500 מ"ר שטח מגרש. פונה לנוף. מחיר גמיש. מרים שרף יועצת נדל"ן

במושב שריגים בית מושקע 310 מר
בישוב שריגים שבעמק האלה בית מושקע 310 מ"ר. שטח מגרש 480 מ"ר. 8 חדרים. גינה מושקעת עם עצי פרי ונוי. אפשר שתי יחידות נפרדות עם כניסות נפרדות. מומלץ.
מרים שרף יועצת נדל"ן
פרוייקט מגורים בראש פינה
פרוייקט "בית החלומות" בראש פינה - ככה רוכשים היום בית!

פרוייקט ראשון מסוגו בראש פינה. שתי וילות על שטח של 500 מ"ר כל אחת. החל מ- 1,650,000 ש"ח - הכוללים את כל הוצאות הבניה, התכנון, התיווך, וניהול הפרוייקט. אתם מתכננים את הבית שתמיד רציתם, ואנחנו בונים! עם נסיון של מעל 30 שנה בתחום ובאיזור, ובעלי המקצוע הטובים ביותר. הכנסו לאתר נדל"ניסטית, או התקשרו לפרטים נוספים.

וילה מפוארת על הר כנען בצפת בנווה אורנים.הכנסה שנתית כ -200000ש ...
וילה מדהימה ביופיה הבנויה על מדרון ההר .נוף הרים , מיקום מעולה .15 חדרים ב4 יחידות דיור. כולל מיטות ,מזגנים ,שירותים כפולים בכל יחידה ,ג'קוזי ,מקררים, מטבחים מפוארים .מתאים למגורים ,להשכרה ,צימרים ,כולל או ישיבה .
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות