רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
קבוצת השקעה אכותית
מתגבשת קבוצת השקעה אכותית לקנית מגרש לבניית בנייני דירות בלב שכונת מגורים יוקרתית בחיפה, מיקום prime location,השבחת הקרקע ומכירתה. צפי לתשואה מינימאלית של החל מ- 300% על ההון. זמן השקעה כ- 3 שנים, מס' מקומות מוגבל! info.gov.il@gmail.com לפרטים.
הצעת הלוואה 2%, להגיש בקשה להלוואה שלך איתנו באופן ישיר
פיננסים משרד, עדכון
בית אליזבת.
לונדון.
הממלכה המאוחדת.
נ"צ לא: 6295
+447024033935


אנחנו כאן כדי להציע לך תמיכה הכספית שאתה צריך אם אתה מתכוון להקים עסק או להרחיב את קיים, או שאתה רק רוצה סיוע כספי על בסיס אישי. אנו מציעים לך הלוואה בריבית 2% מ15,000.00 יורו ל -50 מיליון יורו. אנו מספקים לך סיוע, כי אנחנו מבינים שמימון הוא אחד מהגורמים העיקריים שתורמים להתפתחות של כל עסק של לא משנה מה גודל או סוג. עכשיו יש לך הזדמנות האמיתית כדי לקבל הלוואה עם עדכוני האוצר לחיות כבסיסי של העסק שלך.

לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר בכתובת הדואר האלקטרוני שלי לי בהמשך: joes.finance_firm@rocketmail.com
הזדמנות לחסכון אדיר!!
חלק בקבוצת רכישה המקנה זכות לדירה בגודל 140 מ"ר באיזור המושבה האיטלקית יש להוסיף עלויות בניה ומיסים ..חיסכון של 120000 ממחירי השוק רחוב"פנחס לבון"
משקים בנגב
מגרש בהרחבה במושב בית הגדי במיקום מצויין לבניה מיידית כולל כל התשלומים, תכניות מאושרות פיתוח ועוד - שווה לראות - הזדמנות נדירה
משקים בנגב
מבחר מגרשים בהרחבה במושב זרועה בהזדמנות המחיר מוכן לבניה - לא כולל תשלומי פיתוח 62000 וביוב 12500 .
משקים בנגב
מבחר מגרשים בהרחבות המושבים בישובי צפון הנגב החל מ 200000 ש"ח - למחפשי איכות חיים וחינוך טוב לילדים
מגרש למכירה
למהירי החלטה. ב-4.500.00 ש"ח, מגרש מהוון, 750 מ'. אפשר לבנות שתי וילות. באיזור מעולה. מרכזי ושקט בהוד השרון. אור תיווך נכסים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות