רפואה אלטרנטיבית

  • מאת zapper

זה הזמן לגלות את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגית הLVPEF

זה הזמן לגלות את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגית הLVPEF
LVPEF ראשי תיבות של שם הטנולוגיה המלא: Low Voltage Pulsed Electric Fields, משמע "פליטת שדות חשמליים בעלי מתח נמוך" הינה טכנולוגיה חשמלית אשר פולטת פולסים חשמליים בדוזות מבוקרות. עשויים להיות לטכנולוגיה זו תועלות רבות שאינן מנוצלות ולא נבדקו כלל. היעילות המוכחת של טכנולוגיה זו בהשמדת יצורים מיקרוסקופיים במים מזוהמים הופכת אותה לאופציה טובה לשקול כשחושבים על שיפור איכות החיים ואף בהצלת חיים בהינתן עובדה המרה שכ 90% מתמותות הילדים בעולם נגרמות, עפ"י ארגון היוניסיף, משתית מים מזוהמים.
מחשבה שנייה שעשויה לעלות בדעת היא אם טכנולוגיה זו יעילה כל-כך במים אז למה לא לנצל אותה לצרכים שונים בתווים ונוזלים המבוססים על מים?
טכנולוגיה זו עברה בשנים האחרונות פיתוחים ושדרוגים משמעותיים שהביאו לצורה המודרנית ביותר שקיימת כיום, בצורת מכשיר הפאראזאפר. מכשיר זה הרבה יותר בטוח לשימוש, אפקטיבי, מבוקר ומהימן הרבה יותר. המאפיין הכי בולט של מכשיר זה ריבוי מצבי ההפעלה-כ20 מצבי הפעלה שונים. מכשיר זה הינו אחד מהמכשירים החשמליים הכי בטוחים לשימוש וריבוי אפשרויות ההפעלה גורמת לו להיות אחד מהמכשירים הכי אישיים ושניתן להתאים את פעילותו של אותו המכשיר לכל אחת ואחד.
ההתאמה האישית מתאפשרת הודות לשלושה מרכיבים. הראשון, כאמור, הוא ריבוי מצבי ההפעלה. השני הוא שהמשיר מאפשר למשתמש לבחור באיזה תדר חשמלי הוא מעוניין להשתמש מתוך 80 תדרים שהמכשיר מאפשר. הפרמטר השלישי הינו משך זמן השימוש במכשיר כך שזמן קצר וזמן ארךוך של אותו תדר ואותו מצב פעלה מביאים לתוצאות שונות. שילוב של שלושת הפרמטרים מאפשר למשתמש לבנות תוכנית שבועית מותאמת ותפורה עליו.
אז מה בעצם המכשיר עושה למיקרואורגנזממים? החשמל הנפלט בתדר מבוקר גורם שוק ליצורים הנמצאים בנוזל. כתוצאה משוק זה הממבראנות שעוטפות את החיידקים ואת הפרזיטים ומגינים עליהם נסדקות ומתנפצות להשאיר את היצור המיקרוסקופאלי חשוף ולא מוגן וכתוצאה מכך הוא מת. נקודה חשובה שעשויה לעלות בדעת היא מה קורה ליצורים האחרים העטופים גם הם בממברנות. כאן נכנסת לתמונה התכונה החשובה של המכשיר הפאראזאפר: ריבוי אפשרויות ההתאמה. שילוב מתאים של שלושת הפרמטרים הנ"ל גורם לשוק החשמלי להיות מכוון אל סוג אחד של יצורים מתוך כמה באותו נוזל. פגיעה סלקטיבית זו הינה רבת ערך.
תכונה נוספת אופיינית לטכנולוגיה זו היא שהשימוש בה אינו פולשני, דהיינו אין צורך בלפרק קרומים ושכבות אשר עוטפות את תווך המטרה אך הדרישה היא ששכבות אלה כמו גם תווך המטרה מוליכות לחשמל.
הדרך לגלות ולממש פוטנציאל זה עודנה ארוכה מפני שיש צורך ניכר במחקרים מתקדמים ומבוקרים על ההשפעות וההשלכות של השימוש במכשיר זה.פרטים נוספים תמצאו באתר : www.paradevices.com.
להשיג את מוצרי ParaZapper™ לצורכי מחקר באתר: http://huldaclarkparazapper.com .

ParaZapper™ הינו סימן מסחרי רשום של חברת:
Para Systems, Inc.
5537 Balboa Ct.
Pinson, AL 35126 USA
כל הזכויות שמורות.

הוספת מאמר