מחשוב עסקי

  • מאת yoni201

טונר למדפסת HP

טונר למדפסת HP

כל מי שבידיו מחשב ואף מדפסת, יודע כי רכישת טונר למדפסתHP היא יקרה יותר מרכישת המדפסת עצמה, אלא אם כן כמובן מדובר במדפסת מאוד משוכללת. זאת הסיבה שבשוק ניתן למצוא היום תחליפים.

טונר למדפסת HP סוגים.
כפי שציינו לעי"ל היום ניתן למצוא מספר סוגי טונר למדפסת HP בפרט ולמדפסות למחשבים בכלל. נשאלת השאלה באיזה טונר עדיף להשתמש? במקורי, ממוחזר או אולי טונר למדפסת HP תחליפי? אם מדובר במדפסת לייזר הרי ששלושת האפשרויות זמינות, יחד עם זאת נפרט בהמשך את המעלות והחסרונות של כל אחת מהאופציות.
טונר למדפסת HP מקורי מיוצר על ידי יצרן המדפסת ומובן שהוא האמין ביותר, טונר זה יספיק למספר ההדפסות, אותן היצרן מבטיח בתהליך יצור הטונר. ההדפסה תהיה איכותית ותוכלו להיות שקטים ובטוחים שבחירה של טונר למדפסת HP מקורי תספק לכם את התוצאה ההולמת. יחד עם זאת אם תרצו תוכלו לנסות לרכוש טונר למדפסת HP "חלופי" – המיוצר על ידי חברות יצור טונרים אחרות, ולהנות מאותה כמות הדפסה של דפים לכל טונר נרכש ולעיתים אפילו יותר. הסוג השלישי של טונר למדפסת HP הוא "טונר ממוחזר" – זהו טונר מקורי או חלופי אשר מילאו אותו בדיו מחדש.

טונר למדפסת HP – במה לבחור?
אם כך נשאלת השאלה, באיזה טונר למדפסת HP מומלץ לבחור? מקורי, חלופי או ממוחזר? התחלנו לענות על כך בפסקה הקודמת וכאן נדגיש את הנושא. טונר למדפסתHP מקורי, הוא לרוב הבחירה המועדפת. יחד עם זאת אם תרכשו טונר מחברה מהימנה תוכלו לחסוך מעט בהוצאות ולהנות מאיכות מאוד דומה של טונר למדפסת HP יחד עם זאת ברצוני להדגיש כי מאוד חשוב לבחור באחת מהחברות המוכרות המיצרות טונרים שכן, אם תרכשו טונר למדפסת HP באיכות גרועה, לא רק שתוצאות ההדפסה תהיינה באיכות ירודה, הטונר אף עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למדפסת שלכם.
כדאי שתדעו כי כיום ניתן לרכוש טונר למדפסת HP (גם למדפסת Hp1215 הנפוצה ביותר) חלופי או ממוחזר מבלי לפגוע באחריות של המדפסת, יחד עם זאת אם חלילה נגרם נזק למדפסת כתוצאה משימוש בטונר שאינו מקורי, אזי הספק לא יהיה אחראי על תיקון התקלה.

טונר למדפסת HP – איכות הדפסה.
בטרם אתם בוחרים טונר למדפסת HP כדאי שתדעו כי איכות ההדפסה תלויה במספר גורמים: הראשון מביניהם הוא איכות אבקת הטונר, הגורמים הנוספים הקובעים את איכות טונר למדפסת HP הם, איכות החלקים מהם בנוי הטונר וכמובן שגם איכות הרכבתו. לכן בטרם תחליטו איזה טונר לרכוש וודאו כי יש לכם עסק עם חברה גדולה בעלת ניסיון ומהימנה. זכרו שלעיתים ניתן להתפתות ולקנות טונר למדפסת HP חלופי ולחסוך כביכול כ – 50% ממחירו הרגיל, אך אם הוא טונר חלופי של חברה לא מוכרת הסיכון הוא גדול מידי!


הוספת מאמר