• מאת martinboks

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

האישה בעידן הנוכחי נלחמת מול האישה המושלמת אשר מוצגת בכתבי עת ומגזינים לרבות פרסומות ושלטי חוצות. רגע לפני ש"האישה המושלמת" יוצאת אל העולם היא עוברת הרבה שיפורים בתוכנות פוטו שופ ויוצרת רף גבוה מאוד לאישה הרגילה.

מה שהביא את האישה הרגילה לבצע שיפורים במראה החיצוני שלה וללא קשר לגילה בין אם מדובר בנערה מתבגרת אשר מבקשת להמציא את הביטחון העצמי שלה ובין אם מדובר באישה מבוגרת אשר מנסה נואשות להראות אטרקטיבית במלחמה נגד הזמן.

האמצעים אשר עומדים בפני נשים אלו הם הניתוחים הפלסטיים אשר יתנו מענה במלחמה לאטרקטיביות שלהן.

ניתוחים פלסטיים המדוברים יכולים לבוא בכל מיני מקומות כגון ניתוח פלסטי באף, ניתוח פלסטי בחזה וכדומה.

הניתוח הפלסטי בחזה.

ללא ספק מהווה את המקור לביטחון האישה, אם בעבר נשים וגברים היו משלימים עם חזה קטן כיום בגלל שהגבר ניזון מפרסומות בהן מככבות ה"נשים המושלמות", נשים רבות עוברות ניתוח להגדלת חזה ובכך מיישרות קו עם הרציונל של החברה לכך שכך צריכה להיראות האישה של ימנו ובאמצעות ניתוח פלסטי זה מגדילות את ביטחונן העצמי.

הניתוח הפלסטי של הגדלת חזה הינו ניתוח שכיח בתחום הניתוחים הפלסטיים, זהו ניתוח שבאמצעותו מושתלים שתלי סיליקון לתוך גוף האישה.

על מנת ליצור פרופורציה בגוף האישה שתלי הסיליקון באים בגדלים שונים, ועל מנת להימנע מסימני ניתוח הסיליקון מוחדר לגוף האישה במספר מקומות אפשריים בין אם בחיתוך בפטמה או דרך קפל השד ולהכניס דרך בית החזה.

ניתוח פלסטי שכיח זה אומנם לוקח בממוצע בין שעה לשעתיים ומבוצע בהרדמה מלאה
אך ברור לכל כי ניתוח פלסטי המכניס שתל זר לגוף האישה יכול לגרור בעיות ותסבוכות כאשר הגוף קולט את הרכיב הזר לשורותיו.

הבעיות הקיימות האפשריות לאחר הניתוח הפלסטי להגדלת חזה כגון: עיוות השד, חוסר סימטריה בין השתלים אשר יוצר שד גבוה ושד נמוך, דליפת חלקיקי סיליקון למרות שהטענה הרווחת כיום היא שאין שבדליפה משמעות רפואית, זיהום אפשרי וכפתרון לכך יש לקחת אנטיביוטיקה עד שלושה ימים.

על מנת להימנע ככל שניתן מסיבוכים אלו למנהלי ניתוחים פלסטיים יש כמה נהלים וחוקים שאסור לעבור אותם כגון: לא ניתן לבצע את הניתוח הפלסטי כאשר גוף האישה נמצא עדיין בשלבי התפתחות ולכן נקבע כי לא יתאפשר ניתוח פלסטי מהסוג הזה למי שעדיין לא מלאו לה 16 שנים וכדומה...

בשורה התחתונה ניתן להסיק כי ה"אישה המושלמת" כבר ניצחה מזמן, שכן הניתוח הפלסטי הראשון בוצע לפני יותר מ -20 שנה ! כיום בעידן הטכנולוגי המתקדם והביקוש הגובר לניתוח פלסטי להגדלת חזה הופך את הגדלת החזה לזמין וזול עבור הנשים שאינן חלק מעשירון העליון וכבר לא שייך רק לשחקניות וסלבס אלא פונים יותר ויותר אל המעמד בינוני-נמוך.

הניתוח הפלסטי כבר לא לנשים בלבד – התחנה הבאה גברים.
מהצד השני ניתן לראות גברים שעושים ניתוח פלסטי באזור החזה אך מהכיוון ההופך.
ישנם גברים הסובלים מתופעה הנקראת גניקומסטיה תופעה אשר ההשפעה שלה היא ריכוז שומן יתר בחזה ולכן הגברים הסובלים מכך מתביישים בגופם ואף מתביישים להוריד חולצה.
מקור השם גניקומסטיה הינו יווני ומשמעותו חזה כמו של אישה.

תודעת הציבור על הניתוח הפלסטי אצל הגברים אומנם לא חזקה כמו התודעה עבור נשים שעוברות את הניתוח הפלסטי בחזה, אך מתברר כי אחוז גובה מהגברים עוברים ניתוח פלסטי באזור זה.הוספת מאמר