• מאת bhfitness

כל היתרונות בהקמת חדר כושר ביתי


לא סתם מייחסים יתרונות רבים לפעילות גופנית, פעילות גופנית היא התרופה היעילה ביותר לשיפור איכות החיים בכל גיל ובכל מצב גופני, פעילות גופנית עוזרת בשמירה על משקל תקין היא תורמת לשריפת קלוריות ומאפשרת לנו לשמור על מסת השרירים ומיצוקם.


אנו בעצם לא ממש צריכים לפרט בפניכם את היתרונות באימון כושר קבוע...
אם לא הייתם בעלי תודעה בריאה לגבי פעילות ספורטיבית, לא הייתם קוראים שורות אלו.

תופעת חדרי הכושר הצצים בכל פינה, בכל הערים, בכל רחוב נפתחו חדרי כושר מעוצבים, ממותגים ו... יקרים להחריד.

אמנם מדובר במוצרי "מותרות" בהקמת חדר כושר ביתי, אבל הבשורה הטובה היא שגם מי שאין לו שלושת אלפים או ארבעת אלפים שקלים להוציא על מנוי שנתי יוקרתי יוכל להתאמן, ואפילו בצורה לא פחות טובה.
נכון, יש כמה מכשירים שרצוי לרכוש, אבל בהנחה שהמכשירים הללו משמשים את כל בני הבית, הרי שעלות חדר כושר ביתי היא כמו מנוי לאדם, לשנה אחת בלבד.


חדר כושר ביתי בעל יתרונות רבים לעומת חדרי הכושר הציבוריים. האימון בחדר כושר פרטי מאפשר אימון נעים לצלילי המוזיקה האהובה עליהם בווליום שמתאים להם, בסדרה הקבועה שלהם ובטרנינג הפחות אטרקטיבי שלהם ללא הצורך התמידי להרשים "ולדפוק הופעה". בנוסף, מתעמלים בחדר הכושר הביתי מדווחים על תוצאות טובות הרבה יותר מאילו שהיו יכולים להגיע אליהם במכוני הכושר הציבוריים.

האימון בחדר כושר ביתי מונע זמן מבוזבז על שיחות חולין, הכנת תיקים מיותרים וזמן נסיעה לחדר הכושר, זמן האימון בחדר הכושר הביתי, מוקדש אך ורק לאימון!

נכון, אימון בחדר כושר ביתי לא מתאים לכל אחד ואנשים שאין להם מספיק משמעת עצמית עלולים להפוך את מכשירי חדר כושר ביתי למתלה כביסה משוכלל (ויקר) לבגדים, אולם אותם אנשים חסרי משמעת הם גם אלו שיעשו את כרטיס המנוי שלהם בחדר הכושר אבל ישכחו מהכרטיס בארנק. כשמכשירי הכושר נמצאים בביתכם אינכם יכולים לעצום עין מהנוכחות המבוזבזת שלהם וכך המוטיבציה להתמיד באימוני הכושר עולה.


אז לסיכום ההיתרונות של חדר כושר ביתי הם:

1. חיסכון אמיתי בזמן – זמן ההגעה והיציאה ממכון הכושר יכול להיות מושקע כולו באימון.

2. חדר הכושר פתוח 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה, ללא שבתות וחגים.

3. חיסכון כספי - בטווח הארוך אימון הכושר הביתי הוא הזול ביותר, ברגע שרכשת מיכשור בסיסי אין עליו שום תשלומים חודשיים וחוזים מגבילים.

4. מזג האוויר תמיד מושלם: גשם, שרב וכו' הם לא סיבה לדחות אימון, מזגו את חדר הכושר הביתי לפי דרישותכם.

5. אין צורך להביא בייביסיטר לילדים... אפשר להתאמן שהם כבר במיטות או טרודים בעסוקיהם.

6. אין צורך להתלבש במיוחד: אפשר לזרוק על עצמכם טי שירט ישן ולהתחיל להתאמן.

7. חדר כושר ביתי משרת מספר נפשות בין בני הבית ובכך חוסך כסף ברכישת מנויים משפחתיים יקרים.

8. תוכנית הבידור היא לבקשתך: אם אתם מעדיפים לשמוע מוזיקה או לצפות בתוכנית אהובה הכל לשיקולכם ללא צורך בהתחשבות בחברכם לאימון.

חברת BH-fitness מספקת ציוד להקמת חדר כושר ביתי – מסלולי ריצה והליכה, אליפטיקל, קרוס טריינר, מולטי טריינר, מכשירי חתירה, טרמפולינות ועוד...
חברת BH-fitness נחשבת למובילה בתחומה בציוד לחדרי כושר לשוק המסחרי והפרטי. אנו מספקים, מתקינים ומתחזקים מכשירי כושר עבור מגוון רחב של לקוחות בתחומי פעילות רבים: מחדרים קטנים בבתים פרטיים, מועדוני דיירים ועד חדרי כושר בבתי מלון יוקרתיים.
נשמח להיות לכם לעזר בהתאמת חדר כושר ביתי.
התקשרו לייעוץ טלפוני ללא שום התחייבות.

מאמר זה נכתב ע"י חברת BH-Fitness
בבעלותו של יורם דהן, טכנאי מוסמך למכשירי כושר וציוד ספורט
למבצעים אטרקטיבים ל: הקמת חדר כושר ביתי