עדות מומחה

  • מאת maya807

איפה יש שירותי נוטריון?

איפה מוצאים משרדי עורך דין? מה עושים במקרה של פשיטת רגל?

איש אינו שמח להיקלע אל הסיטואציה בעייתית, ברם ישנם מקרים בהם אנחנו רוצים להתייעץ עם עורכי דין טובים. המקרה עשוי לקרות עקב עבירה פלילית ויכול להיות דווקא בשל פשיטת רגל. בשביל מצבים מהסוג הזה מומלץ מאוד שיהיה באיזור עורך דין קרוב!

מה שחייבים לדעת על לגבי תביעות ופיצויים.

יש בנמצא משרדי עורכי-דין רבים בישראל, והם באים במגע עם פרטים רבים; ניהול עזבונות, רישום פטנט, נישואים אזרחיים וטיפול בנפגעי רשלנות רפואית. שירותי משפט מתייחסים אל כלל התחומים במעגל החיים, לכן לא מוגזם לומר שיגיע יום בו יהיה צורך בעורכי דין.

מה עושה הנוטריון? הייתם רוצים עוד אינפורמציה על נוטריון?

עורכי דין נוטריונים הינם עורכי דין רגילים לכל דבר עם ההסכמה לטפל בפרטים מסוג מסוים. למה אנשים זקוקים לשירותים נוטריונים? מקרה אחד, כאשר אנשים מוציאים דרכון גרמני, יש צורך להראות לא מעט מסמכים רלוונטיים מתורגמים. לא כל תרגום מתאים לכך, שכן צריך להציג רק תרגום נוטריוני מאושר. מקרה מוכר נוסף, אם אתם צריכים הלוואה, יש צורך להראות, בין היתר, חתימה מאושרת של נוטריון.

לפי איזה קריטריונים לבחור עורכי-דין? איפה יש שירותי נוטריון?

בחיינו יש מספר בחירות גורליות - מיקום החתונה, האוטו עליו ניסע ואיך לא, העו"ד שייצג אותנו במקרה הצורך.

אין ברירה אלא למצוא עורך דין מקצועי? זה רעיון טוב לקבל המלצות חמות מבני משפחה. המלצות שכאלה הינן אובייקטיביות, וכך תוכלו לדעת שלא משקרים לכם.

כשאנו נפגשים לראשונה עם עורך-דין, יש לבדוק אם הוא בכלל מתמחה בתחום הרצוי. לא כולם מתעסקים בכל הסוגיות המשפטיות. נוטריון בתל אביב, סתם דוגמה, זה בכלל לא תביעות גירושין. בגלל זה, כדאי לכם מאוד לשאול על לקוחות אחרים ולוודא היטב שאותו משרד מקצועי אכן מנוסה בנושאים מסוגכם.

בשביל שפע של אינפורמציה בנושא שירותים משפטיים, אתם מוזמנים להקליק על הלינק הבא http://www.praklist.co.il/. אז קדימה לדרך!


הוספת מאמר