עדות מומחה

  • מאת maya807

בגדים חגיגיים לאירועים

מחפשת שמלת כלה מ ה מ מ ת? יום חשוב ביותר בחיינו, ויש מי שיאמרו שזהו היום החשוב מכולם, הוא היום בו אנו מתחתנים – יום שכל כולו מוקדש לכלה ולבחיר לבה, שבוחרים לחגוג אהבתם ולהביע את התחייבותם באופן פומבי לקשור יחד את חייהם לעולמים.

באירוע חשוב זה את רוצה להיראות הכי טוב, והרי אין דבר יפה יותר משמלה לבנה מרהיבה ומעוצבת, שגורמת לכל אשה להיות מלכה?

כיצד רוכשים שמלת כלה? מהן העלויות הצפויות לך? אילו סגנונות קיימים? מחפשים חליפות חתן? צריכה אינפורמציה על נעלי כלה? בואי נתחיל:

מחיר התחלתי של שמלת כלולות מעוצבת הוא 5,000 ₪, אך אצל מספר מעצבים סכום זה לא מספיק אפילו להינומה. השכרת שמלת כלה עולה כעשרה אחוזים פחות מקנייתה, ובהפרש מזערי שכזה, במרבית המקרים כדאי לקנות את השמלה ולשמור אותה למזכרת.

תסרוקות כלה – מספר טיפים.

האם את מחפשת מעצב שמלות כלה? בררי אצל חברות וקרובות משפחה שהתחתנו לאחרונה (ולא לפני עשור), וחפשי קטלוגים - אפשר גם באינטרנט - של המעצבים החביבים עליך בכדי להתרשם אם שמלות הכלה שלהם קולעות לטעמך.

היעזרי במגוון הקטלוגים, אך התייחסי אליהם בתור הנחייה ולא יותר, לשם היוודעות לדגמים הקיימים בחנויות, לבחירת סגנון וגזרה וכמובן, קבלת רעיונות לעיצוב שלך.

מאוחר יותר הגיעי לסטודיו או לסלון הכלות, עדיף בתיאום מבעוד מועד, כך שתוכלי לקבל את מרב תשומת הלב.

בעת הביקור, חישבי, האם בעלי המקום מבלים איתך זמן ומעניקים לך יחס אישי, או שברוב המקרים הם מפנים אותך לעובדים אחרים? האם המעצבים קשובים? איך מתייחס אליך הצוות? כיצד תתארי את היחס ללקוחות אחרות במקום? האם תוכלי לעמוד בתשלום על השמלה?

בנוסף בררי אם התשלום כולל שירותים נלווים, כעיצוב תסרוקת לפני האירוע, הדבר יכול לחסוך ממך המון לחץ, זמן והוצאות. יש מקומות מסויימים אשר לעתים לוקחים את השירותים הללו עוד צעד קדימה, ומוסיפים שלל פינוקים שהופכים את ההכנות הארוכות לנעימות בהרבה.

סלון טוב מקפיד על איכות גבוהה בכל הבחינות – תפירה וחומרים, עיצוב וסטייל וכמובן, בשירות. לכן, אין סיבה שתצטרכי להתפשר.

רוצה לדעת הכל על שמלות לאירועים? עברי לאתר http://www.ganvradim.co.il/ למציאת מיטב המעצבים והמעצבות, והכל בלחיצת כפתור. בהצלחה!


הוספת מאמר