עדות מומחה

  • מאת maya807

איך מחפשים אישור נוטריון?

מה עושה עורך דין? מהי חתימת נוטריון?

אף אחד לא אוהב להיקלע אל הסיטואציה בעייתית, ולמרות זאת במקרים מסוימים כולנו צריכים להיוועץ בעורכי דין. המקרה עשוי להתרחש בגלל עניין פלילי ויכול להתרחש דווקא בעקבות גביית חובות. למקרים כאלה או אחרים תמיד כדאי למצוא לכם עורך דין פרטי!

מידע טוב לגבי משרדים משפטיים.

יש משרדי עורכי דין רבים בארץ, והם מתעסקים בתחומים מגוונים מאוד; צוואות, ענייני עבודה, ענייני גירושין וייצוג משפטי. שירותי משפט רבים קשורים בכל נושא בחיים שלכם, מהסיבה הזו אפשר להניח שמתישהו נזדקק גם אנחנו לעורך דין.

איפה יש משרדי נוטריונים? יש לכם רצון בעוד טיפים בנושא נוטריונים?

אנשי נוטריונים הם עורכי דין עם הסמכה להעניק שירותים בעניינים ספציפים. מתי אנשים זקוקים למשרדי נוטריון? לדוגמא, כאשר אנשים צריכים להנפיק דרכון רומני, לפי החוק צריך להראות מספר מסמכים מתורגמים. לא כל סוג תרגום נחשב לחוקי, שהרי אפשר להציג רק תרגום עם חתימת נוטריון. מקרה מוכר נוסף, כשאנחנו צריכים הלוואה, חובה להציג, בין היתר, חתימה של נוטריון.

לא מצאתם עורך-דין? איך מחפשים אישור נוטריון?

יש בחיים כמה בחירות חשובות - גן האירועים שנבחר לחתונה, האוטו שנקנה וכמובן, העורך-דין שיעזור לנו כאשר נצטרך.

בחיפוש אחר עורך-דין מוסמך? אחת השיטות הטובות היא לקבל המלצות חמות מחברים וקרובי משפחה. המלצות כאלה הינן הכי אמינות, ותדעו שלא עובדים עליכם.

כאשר נפגשים בפעם הראשונה עם משרד של עורכי דין, צריך לבדוק האם הוא מתמחה בתחום הרצוי. לא כולם מנוסים בכל הסוגיות המשפטיות. נוטריונים בתל אביב, לדוגמה, זה לא בהכרח כמו תביעות גירושין. לפיכך חשוב להתעניין לגבי לקוחות עבר ולוודא היטב שאותם עורכי דין באמת מתמחה בתביעות מהסוג שאתם צריכים.

לאינפורמציה אודות בחירת עורכי דין, הציצו אל האתר http://www.praklist.co.il/. קריאה נעימה!


הוספת מאמר