עדות מומחה

  • מאת seoisrael

בלש פרטי, בלשים פרטים

אין דבר חמור וגרוע יותר מלהיות תקוע באפילה: המחשבה שמישהו משקר לנו או פועל מאחורי גבינו, ממש מעלה בנו צמרמורת. מלבד ההשפלה והתסכול, השקר עלול לפגוע במשפחה, בכסף או ברכוש שלנו. שכירת בלש פרטי לא רק מוציאה לאור את האמת שמישהו טרח להסתיר מכם, אלא גם יכולה למנוע את הפיכתכם לקורבנות של מרמה.

באילו מקרים אפשר להשתמש בשירותיו של בלש פרטי?

כאשר רוב האנשים חושבים על בלשים פרטים, הם מדמיינים בלש שעוקב אחר נואפים ונואפות שמנהלים רומן סודי. אמנם חקירות מסוג זה מהוות חלק מעבודתם של הבלשים הפרטיים, אך יש עוד מגוון תחומים שבהם תוכלו להיעזר רבות בשירותיו של בלש פרטי.

בלשים פרטים יכולים לסייע לכם גם בתחומים הבאים:

· חקירות בתחום העסקי, כגון גניבה של פטנט על ידי חברה מתחרה
· חקירות בעקבות כסף או רכוש שמישהו העלים מכם
· איתור האזנות ומכשירי ציתות שהציבו לכם בבית או על קו הטלפון
· מעקב אחר עובד שחשוד במעילה

לפעמים גם אתם צריכים להיות בלשים פרטים

בימינו כל אחד יכול לשים את ידיו על ציוד בילוש, ולשחק אותה כאילו הוא בלש פרטי. למען האמת, בהרבה מקרים יש הצדקה ואפילו הכרח לעשיית שימוש באמצעים כגון האזנות או הצבת מצלמות נסתרות. כבעלי עסק למשל, לעיתים אין לכם ברירה אלא להגן על החברה מפני ריגול תעשייתי. ציוד בילוש כמו מכשירי ציתות על קו הטלפון המשרדי יעזור לכם לדעת האם יש לכם עובד שסרח ומכר את סודות החברה.

לפעמים רכישת ציוד בילוש היא עניין של חיים ומוות

אנשים רבים אינם מבינים את הדחף למהר ולשכור חוקרים פרטים עם כל התעוררות של חשד קל. הם מאמינים שהתקנת מצלמות או האזנות סתר מצביעה על פרנויה. ייתכן שיש מקרים שבהם ההנחה הזו נכונה, אך במקרים מסוימים יש לאמצעי הבילוש חשיבות אדירה.

דוגמה מחרידה לכך ניתן למצוא במקרה הזכור שבו הורים חשדנים התקינו בביתם מצלמה נסתרת שתיעדה התעללות איומה של המטפלת בבנם הפעוט. למרבה הצער, מקרים כאלה קרו יותר מפעם אחת. אם יש לכם שמץ של חשד שאחת מהמטפלות או הגננות של ילדכם עשויה לפגוע בו, התייעצו עם בלש פרטי. חשוב שבנוסף לגילוי האמת תוכלו גם לצבור ראיות מפלילות כדי לוודא שהמתעללת תועמד לדין.

בלשים פרטים גם מגנים עליכם

האמת היא שאתם לא היחידים שיכולים להציב האזנות סתר למתחרים שלכם. מנין לכם לדעת שאתם לא מצויים במוקד של חקירה פרטית? מה תעשו אם בביתכם או ברכבכם מותקנים מכשירי האזנה? כמו בהרבה מקרים בחיים, גם כאן חשוב להקשיב לאינסטינקטים שלכם. אם יש בכם חשש שמאזינים לכם, פנו אל בלש פרטי לצורך ביצוע בדיקת האזנה.

בלשים פרטים יכולים לא רק לבצע גילוי האזנה במשרד, בבית או בטלפון שלכם, אלא גם לתת לכם הדרכה כיצד למנוע האזנות בעתיד. בדיקת האזנה כוללת אפילו איתור של מצלמה נסתרת שאולי הוטמנה בחדר. חשוב שתהיו ערניים ותזמינו בדיקת גילוי האזנה בו ברגע שמתעורר בכם החשד שמישהו מעוניין לרגל אחריכם.

איך לבחור בלש פרטי?

חפשו בלש שיש באמתחתו המלצות טובות מלקוחות קודמים. וודאו שהבלש מכיר היטב את חוקי המדינה ושהוא פועל באופן נקי. בלש פרטי טוב הוא חוקר מעולה שאינו זקוק לשיטות קלוקלות ופסולות כדי להביא תוצאות.


הוספת מאמר