• מאת henin

עבודה בארה"ב – מה הכי מתאים לך ?

עבודה בארה"ב היא דרך מצויינת להרוויח כסף טוב ובתקופה קצרה יחסית, כדי לחסוך ללימודים או לטיול גדול של אחרי הצבא. בדרך כלל ילוו אתכם בתקופת העבודה לא מעט ישראלים אחרים כך שלא תהיו לבד ותהיו חלק מהוואי משותף של חבר'ה. יחד עם זאת, העבודה יכולה להיות לא קלה, לוחצת ומתישה ולא כל עבודה בתאימה בהכרח לכל אחד ואחת. לפניכם תחומי העיסוק העיקריים לעבודה בארה"ב ומה שנדרש ממי שעוסק בהם:

מכירות בעגלות
מכירות בעגלות מכירה היא הדרך הפופולרית ביותר לעבודה בארה"ב היום והיא גם יכולה להניב לכם הכנסה נאה אם תמכרו כמו שצריך. יש נטיה לחשוב שזו עבודת מכירות אגרסיבית שלא מתאימה לכל אחד, אבל לא בכל המקומות צריך להיות אגרסיבי כדי למכור – רוב המעסיקים יתנו לכם הדרכה ואימון במכירה מותאמת לקהל הצרכני האמריקאי כך שלא תזרקו סתם אל עולם העבודה בארה"ב ללא הכנה מוקדמת. אחרי תקופת הסתגלות קצרה רובכם תגלו שהשד לא כזה נורא ועל הדרך גם תפתחו מיומנויות מכירה ושיווק – שחשובות היום כמעט בכל מקצוע שבו תבחרו לעסוק בעתיד.

לוקסמיט
עבודת המנעולן נשמעת מורכבת ובאמת מתאימה למי שיש לו ידיים טובות וקצת חוש טכני, אבל לא מדובר בתורה מסיני אלא במשהו שניתן ללמוד בקלות ובמהירות ממקצוען שחונך אתכם. אבל עבודה בארה"ב אף פעם לא מסתיימת בתיקון או פריצת דלתות תקועות – גם עבודת הלוקסמיט כוללת מרכיב מכירתי בולט. למעשה רוב ההכנסות הן מעמלות על ציוד אבטחה שהלוקסמיט מצליח למכור ללקוחותיו תוך כדי עבודה. גישה טובה לאנשים וכושר שכנוע יתקבלו בברכה.

אופר
אופר היא מטפלת צמודה שעוברת לגור יחד עם משפחה ישראלית יורדת או משפחה יהודית ומעניקה לילדים השגחה ויחס חם וגם קצת עברית וציונות על הדרך. באופן טבעי כמעט כל מי שהולך לעבוד בארה"ב ועוסק בזה הן נשים צעירות וכאלה עם כיוון חינוכי טיפולי שאוהבות ילדים ויש להם את הסבלנות הנדרשת כדי לחיות בצמידות רבה למשפחה כולה יום אחרי יום.

מובינג
מובינג היה ונותר תחום שמעסיק הרבה ישראלים בעבודה בארה"ב, בעיקר בזכות השתלטות מסויימת של ישראלים על ענף ההובלות האמריקאי. מובינג היא עבודה קשה ופיזית שמתאימה בעיקר למי שיודע לעבוד קשה ואין לו כוח לדבר עם אנשים כל היום ולמכור. מי שנהנה מהעבודה ונשאר לאורך זמן – יכול להתקדם לדרגת ראש צוות (פורמן) ולהשתדרג גם בשכר.
מאת: אינטר-דב שיווק באינטרנט


הוספת מאמר